Ferro Sanol Diodenol kullananlar...

bende demirsiz biri olarak sizi uyarmak istedim bu ilaçı kullandıktan sonra yarım saat hiç bir şey yemeğin çay kahve süt vs... asla içmeyin aksi takdirde hiç bir işe yaramaz ilaç bol demirli günler arkadaşlaryerimseniben

benim doktorum en az 6 ay kullanmalisin demisti.bende oyle yapmistim ve 5 kg almistim.3 senedir kullaniodum.faydasini gordum.suan hemoglobinim iyi ama demir depomdan haberim yok

ıpık troıdın nooolduu.. bende hem hıpotroıdı hem de demır eksıklıgı var....ferrosanol ve levotron kullaıyorum..saclarım lısede dokulmeye basladı...seyreklestı..2haftadır mınoxıdıl kullanmaya basladım solusyon..bıde revıvogen set aldım...bende gurlessın tekkar sacım dıe cırpınıorm yıllardır ama bı sonuc alamadım...ıntaar edecem en sonunda ha...eskıden dıllere destan hayranlık uyandıran saclarım vardı.............................senağlama

kızlar benim de saclarımda belirgin bi azalma var dün şirket doktorumuza danıştım bana rengiminde soluk oldugun soyledi kan ilacı veriyim sana dedi .. ferro sanol duodenal ilac ve benexol b12 vitamını verdi. daha one hiç kan ilacı kullanmadım kilo yapar mı acaba şişko olmak istemıyorummmm :/

cm ilaçın kiloyla alakası yok fazla yersen alırsn ama ilaç kullanmanla kilonun ilğisii yok inş istedğiniz ğüzel saclara kavusursunuz ve sağlıga inş bende kavuşurum:KK43:

bende kullanmıştım bi dönem uzun bi süre ama daha sonradan tekrar başladım kullanmaya ama kahvaltıdan hemen önce içiyordum ilacımı ardından çay vs demek bi işe yaramıyomuş bu sebeple

bende kansızlık için bu ilacı kullanıyorum,1 ayda kanım normale döndü,aç karnına içiyorum,saçlarım hep dökülüyo kansızlıktanmış demekki

değerim 28 çıktı :KK43:( 3 kutu bu ilaçtan yazdı doktor ama ben kilo vermek için gitmiştim şimdi bi de bunun üstüne kg alırsam mahvoldum pkos da var zaten eyvahedigeldismile doğum kontrol hapı demir hapı şeker ilacı böbreklerim iflas edecek

değerim 28 çıktı :KK43:( 3 kutu bu ilaçtan yazdı doktor ama ben kilo vermek için gitmiştim şimdi bi de bunun üstüne kg alırsam mahvoldum pkos da var zaten eyvahedigeldismile doğum kontrol hapı demir hapı şeker ilacı böbreklerim iflas edecek

geçmiş olsun cnm bende uzun süre kullandım bu ilacı kansızlıktan dolayı Allah acil şifalar versin...:Saruboceq:

geçmiş olsun cnm bende uzun süre kullandım bu ilacı kansızlıktan dolayı Allah acil şifalar versin...:Saruboceq:

kilo aldın mı hiç? çok saol canım hepimize inş a.s.

kilo aldın mı hiç? çok saol canım hepimize inş a.s.

hayır almadım aynı kilodayım ama şu bi gerçek bazı kansızlık ilaçları kilo aldırıyor daha önce yani bundan 3 sene önce doktor kan ilacı vermişti küçük şişelerdeydi kan renginde bişey bunu 3 ay filan kullanmıştım ve iştahımı durduramıyodum sürekli yeme hissi geliyordu sonra başka doktora gidince bu ilacı verdi ferroyu bunu kullanınca kilomda değişiklik olmadı aynı kilodayım cnm

hayır almadım aynı kilodayım ama şu bi gerçek bazı kansızlık ilaçları kilo aldırıyor daha önce yani bundan 3 sene önce doktor kan ilacı vermişti küçük şişelerdeydi kan renginde bişey bunu 3 ay filan kullanmıştım ve iştahımı durduramıyodum sürekli yeme hissi geliyordu sonra başka doktora gidince bu ilacı verdi ferroyu bunu kullanınca kilomda değişiklik olmadı aynı kilodayım cnm

buna sevindim gerçekten ! inş kilo almam zaten 1 sene içinde 12 kg aldım daha da alırsam kan man dinlemem vallahi :mymeka:

_elnaz_ ,ben 51 kiloydum bu ilaca başlaamadan önce ,şimdi 55 oldum,çok seviniyorum,umarım sizde kilo yapmaz...

10 kutu kullandım değerlerim çok düşüktü biraz yükseldi ama kilo aldırıyor

bende ferro kullanmaya devam ediyorum ama bewnde de belirgin bir kilo artışı olmadı...sevgiler

bende bu ilacı kullanmaktayım. şu an 3. kutudayım. bittiğinde yine tahlil yaptıracağım.

benim fazla saç dökülmem olmadı. kilo aldırır mı bilmiyorum ama kendimi kontrol ediyorum :KK68:

hap kullanmaya başlamadan önce çok fazla çikolata tatlı tüketiyordum şimdi öyle yemiyorum.

bir kanım düştü üstüme gelmeyen hastalık kalmadı...
kalp çarpıntıları yüksek tansiyon görme kaybı uyuşukluk vs vs vs yerimden kalkacak dermanım kalmadı.. beynimin içinde sanki on ton ağırlık var size de öyle oldu mu ? :KK43:( aa bir de benim kanımda iltihap bulundu..

ferro kullanıyorum bir kaç gündür ama daha tık yok iştahım kapandı... İnş bi an önce düzelirim.. :KK59:

Son düzenleme:
bende 3 aydır kullanıyorum.ömrüm boyunca almak isteyip de alamadığım kiloyu aldım çok şükür.50 ydim 55 oldum.güzel oldum :nazar:
ama saçlarıma hiçbir etkisi olmadı hala dökülüyor :KK43:
öneri : hiç aksatmayın, 1 saat önce/sonra çay süt vs demir tutan besinler almayın..

bende anormal sınırın altına düşen kan değerlerım için kullandım bır süre..değerı anormal sınıra getırdı..ama normale gelmeden ben sıkıldım yut yut yut:)
kullanmam gerek ama ısteksızım:KK43:

X