Ferro sanol kullananlar

arkadaşlar tamam doktorlar ne derse yapalım da... 1. hepsi ayrı ayrı şey söylüyor... 2. si çocuklara adı vitaminde olsa şimdiden ilaç yükü yapmak ne kadar sağlıklı sonuçta ilaçlar da kimyevi... ilaçlar ticari amaçla üretilen şeylerdir....grip aşısını hepimiz gördükki bu su yüzüne çıkan bir olay.... hadi mecbur kaldığımızda kullanalımda gıda yerine durmadan vitamin ilacı almanın gereği nedir. Yaradan bu yicekleri neden yarattı.. suni olan herşeyin yarın birgün yan etkisi çıkar şimdiki çocuklarda baş edilemiyen adı sanı yeni çıkmış bir sürü hastalık var ben bunların bebeklikten başlayan hatta annenin hamileliğinde başlayan ilaç ve toksik madde kullanımına bağlı olduğunu düşünüyorum... dr aidin salih , biyolog çok araştırması var tek tek anlatıyor sağlıklı olmak için aldığımız vitamin ve antibiyotiklerin hatta aşıların vüccuddaki uzun zamandaki yan etkilerini... lütfen iyice araştıralım... Mecbur olursak kullanacağız elbette ama hiçbir sağlık sorunu yokken gıdalardan, anne sütünden şunu alamıyor bunu alamıyor diye ilaç kullanmak ne kadar doğrudur.... tabi herkesin kendi tercihi....

evet haklısın canım ama mecbur kullanılacak diyor doktor...eee o öyle deyincede kullanmak zorunda kalıyoruz. bu seferde kullanmadık diye bir şey olursa Allah korusun..
Bu arada bende Adana'lıyım:) ailem orda ben buraya gelin geldim:)

bu damla sayısını anlamadım oğlum 7800 kiloda sağlık ocağı 4 damla dedi bize ??

bizede 9damla die yazdı üstüne kullanmıyalımmı şimdi kafam karıştıki kızım 6800daha

saime bende sana katılıyorum sonuna kadar vermek ıstemıyorum bende hamıleykende bıcmedım bısı doğal yoldan alsın dıye ama bır yandanda acaba yanlısmı yapıyorum herkez verıyo dıyorum

bable canım resmen korku toplumu oluşturdular... ben hasta olmaması için limden geleni yapıyorum... ama olacağı varsa da önüne geçemem... ancak bile bilede ilaç vermek içimden gelmiyor... pekmez kayısı elma... vs nimet çok.... ben 3 senedir ilaç kullamıyorum grip vs için çayla tedavi olmaya çalışıyorum inş... emin ol ilaçdan daha iyii yterki inanalım şifayı veren ALLAH... köydekilerin çocuklarıçok konuda bizimkilederden sağlıklı vallaaa... hayırlısı olsun canım... ilaçlarla ilgili o kada çok şey okudumki bana öcü gibi geliyor ve mecbur kalmadıkca almayı düşünmüyorum..Rabbim muhtaç etmesin...

bize de sağlık ocağından ferro verdiler, kendi doktorumza sordum verme 6 aydan sonra vercez dedi o yüzden vermiyorum ben...

bable canım resmen korku toplumu oluşturdular... ben hasta olmaması için limden geleni yapıyorum... ama olacağı varsa da önüne geçemem... ancak bile bilede ilaç vermek içimden gelmiyor... pekmez kayısı elma... vs nimet çok.... ben 3 senedir ilaç kullamıyorum grip vs için çayla tedavi olmaya çalışıyorum inş... emin ol ilaçdan daha iyii yterki inanalım şifayı veren ALLAH... köydekilerin çocuklarıçok konuda bizimkilederden sağlıklı vallaaa... hayırlısı olsun canım... ilaçlarla ilgili o kada çok şey okudumki bana öcü gibi geliyor ve mecbur kalmadıkca almayı düşünmüyorum..Rabbim muhtaç etmesin...

bende ole vermıyorum pek devıt 3 u vermıyordum ben hıc ama burda bı baktım kı herkez demır ılacı devıt 3 fılan verıyo ıkı gun denemedım ama yok ılac kullansın ıstemıyorum bende hıc ılac kullanmam daha oncede yazmıstım eskıden yokmus bole seyler cocuklar daha saglıklıymıs ben ole dusunuyorum ben eskıde kuveze cok nadır duyuyordum sımdı gırmeyenı nadır olduben hıc bı ılac ıcmedım hamıleyken ve oglum saglıklı dogdu hastanede tek kuveze gırmeyendı gozler acık kafa dımdık basıyordu bıle benı takıp edsıyordu ultrasona cok gırmedım cok tehlıkelı dıye

arkadaşlar kan ilacını çocuk açlen kullanacağınızı söylemedilermi okuyorm hep üstünede birşeyler yedirip içiriyorsunuz

biz aşıları için cerrahpaşa tıp fakültesine gidiyouz ve bize 4. ayda kan ilacına başladılar günde 8 damla

Bizde 4.ayda başladık,6.900 dü kilomuz o zmn 6 damla,7 olduk bu hafta 7 damla veriyoruz..
Çay kaşığına sıkıp veriyorum ben.emzirdikden 1 saat sonra..sanırım kusmasın die..

evet haklısın canım ama mecbur kullanılacak diyor doktor...eee o öyle deyincede kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu seferde kullanmadık diye bir şey olursa allah korusun..
Bu arada bende adana'lıyım:) ailem orda ben buraya gelin geldim:)

çok sevindim canım, ben tarsusluyla evlendim ama adanadayız...:)

Sağlık ocağı geçen ayda bize vermişti ama kendi doktorumuz 5. ayın sonunda başlarız dediği için ben vermedim. Ayın 10 unda kontrolümüz var. Sanırım bu ay başlarız.

bnde 1 haftadır kullanıyorum . yalnız bnm oğlum 6900kg dı ve 10 damla dedı dr. bana kılo bası dıye bısey demedı. bndemı sızın gıbı yapsam ? kakası yesıl oluyor evet.tadı da berbat bugunku dr da ek gıdaya gec yavastan dedı .ek gıdaya gecenler ne verıyorsunuz?

bizde başladık 8,5 kilo 6 damla veriyorum sadece anne sütü aldığı için hiçbirşeyle karıştıramıyorum. birde aç karnına veriyorum

Deme öyle yaaa Alya resimlerinde gayet sağlıklı görünüyo her bebek aynı değil ki
Bende başlarda takıyodum artık hiç takmıyorum sağlıklı ve neşeliyse az alsın napalım diyorum sende takma kafana kiloyu hiç bu kızlar biraz kikirik olmayı seviyolar napalım ii olsunlar da zemuszemus

ben ne yaptıysam da cıkaramadım lekesini sinir oluyorum illaki degiyor önlüklerin hepsi lekelendi kıyafetleri de öle cok sişnr bozucu yaaaa cıkaramadım bi türlü....

X