Fikir verin arkadaşlar..

seyrekyagmur

Başlangıç: 74 Hedef: 67
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
3.522
6.512
size olayı anlatim fikirlerinizi bekliyorum..6 yıllık ark.ım(ilke) beni okuduğu yerden bi çocukla 26 yaşında iyi biri diyerek tanıştırdı adı gökhan.bi süre sonra çıkmaya başladık ama arkadaşım ilkenin öğrenci evinden arkadaşı aysel ile 10 gün çıkmış gökhan.aysel le ben gittiğimde konştm sevemedk iyi biri mutlu olun felan dedi.2 ay çıkıp ayrıldık ve direk onlar başladı aysel le gökhan..ilke bunun hakkında ilk bana onlara trip attım savundum dedi sonra suç sendede var dedi onlar benm arkadaşlarım nasıl kızim dedi snra face de bi baktım ilişki durumlarına 'sonunda=))' diyerek yazmış...hayırlı olsun dese gam yemem ama sonunda nedemek??bayağı kavga ettik ilke ile küsüz ya haksızmıyım bi söleyin lütfen yaa:uhm:

bir şey anlamadım bende. ilke mi ayselle çıkmış.. 2 ay kim kimle çıkmış.10 gün kimle kim çıkmış. ayselle gökhanmı. yani bunlar aslında ayrılmamışlarmı.CADIARZU

valla bende 3 kere okudum..bende bir sorun oldugunu sandıgım için ama baktım lale okypete burbuk ta anlamamış demekki sorun sende arkadasım anlatamamışsın...

nesini anlamiyorsunuz ki arkadaslar... X=Y Y=Z ise X=Z yani... bu kadar basit...kafamçokkarıştı

saka bi yana benim anladigim kadariyla konu sahibi bir arkadasi vasitasiyla bir erkekle cikmaya baslamis. bu cocukla copcatanin ev arkadasi bir sure cikmis bastan. konu sahibi cocuktan ayrilinca bu arkadasinin ev arkadasi bu cocukla tekrar cikmaya baslamis. konu sahibinin arkadasi ben trip attim sen merak etme dese de facebookta iliskilerini sonunda diyerek kutlamis. arkadas da buna bozulmus... yanlismiyim. fisfisfis

sonuna kadar haklısın canım.hepsininide kaldır çöpe att.kendi sewiyeleriyla başbaşa kalsınlarr:lepi:

Anlatma kabiliyetlerimize noluyo Allaaamm :umursamaz:

Anladığım kadarıyla tercüman etmeye çalışayım :ecrin_bebek:

Konu sahibesinin adı Aysun galiba. Aysun'un İlke adında arkadaşı Aysun'u Gökhan ile tanıştırmış.. Bide Aysel var Aysel ile Gökhan ile daha önce çıkmışlar. Sonra konu sahibesi çıkmış 2 ay kadar. Ayrıldıktan sonra Gökhan ile Aysel geri çıkmaya başlamış. İlke de önce kızmış ama sonra onlar arkadaşlarım nasıl kızayım demiş ve facebooktaki ilişki durumlarına " sonunda =)) " yazmış. Konu sahibi arkadaşımız da buna içerlemiş ve küsmüşler...

boşver arkadaşım sen hepsini en iyisi :bbo:

siz bu ilkenin arkadasınız olduguna eminmisiniz? insan bunu arkadasına yapamaz çünkü yada ilkenin insanlık ilkeleri yokmus
aysel içinde tek söylenecek sey kör öldü badem gözlü ,kel öldü sırma saclı oldu denir
amac aysele ders mi vermekmiş ben bu işten bunu cıkardım ,sizde sanırım aracı olmusunuz bilmeyerek ama sanmıyorum ki o ilişki devam etsin

size olayı anlatim fikirlerinizi bekliyorum..6 yıllık ark.ım(ilke) beni okuduğu yerden bi çocukla 26 yaşında iyi biri diyerek tanıştırdı adı gökhan.bi süre sonra çıkmaya başladık ama arkadaşım ilkenin öğrenci evinden arkadaşı aysel ile 10 gün çıkmış gökhan.aysel le ben gittiğimde konştm sevemedk iyi biri mutlu olun felan dedi.2 ay çıkıp ayrıldık ve direk onlar başladı aysel le gökhan..ilke bunun hakkında ilk bana onlara trip attım savundum dedi sonra suç sendede var dedi onlar benm arkadaşlarım nasıl kızim dedi snra face de bi baktım ilişki durumlarına 'sonunda=))' diyerek yazmış...hayırlı olsun dese gam yemem ama sonunda nedemek??bayağı kavga ettik ilke ile küsüz ya haksızmıyım bi söleyin lütfen yaa:uhm:

2 aylık bir beraberlik ve yorumlarınıza bakılırsa sizi bitmesi "etkilememiş" zira siz arkadaşınızın tutumunu yanlış bulmuş ve tartışmışsınız. Tepkiniz ilişkinizin bitmesine değil arkadaşınızın tutumuna... Oysa bu tutumun sebebi ne; ilişkiniz... Kafanızı karıştıran temelde bu... Bence sizin kendinize sormanız gereken soru; eski erkek arkadaşınızın tekrar aynı kişiyle beraber olmasına duyduğunuz öfkeyi "İlke"den çıkartıyor olabilir misiniz... İlke 6 yıllık arkadaşınız, biten ilişkiniz 2 aylık... Bir iletinin sizde uyandırdığı öfke mi, arkadaşınız mı daha baskın gelecek?... Bu kararı siz vereceksiniz, olayı haklılık haksızlık açısından değil, bu manada kayıp kazanç açısından değerlendirseniz daha sağlıklı olur kanısındayım.

X