Cilt Bakımı Ürünleri forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Başka Ülkeler Bizi Alakadar Etmez .
Siz Nekadarda Bilgi Sahibisiniz.Bu Konularda Hangi 159 Ülke Anlamadım Anlaşılan Toplantı Salonlarında Anlatılanlar Büyülemiş Sizi .Yazık Şahit Olmadığın bir ürün için orda satılıyor burda satılıyor doğal vs gibi iddalarda bulunuyorsunuz. çok yazık illede bunların şıracı ve bozacılığını yapıcaksanız ürünleri en yakın tahlil labaratuvarına götürün ve insanlara doğal diye sattığın yada babanızın hayrına aldığınız fiyattan verdiğiniz ürünlerin içindeki insan vucuduna cilde-iç organlara ve ten erimesine sebeb olduğunu öğrenin cahilliğinize ışık tutun .

Başka Ülkeler Bizi Alakadar Etmez .
Siz Nekadarda Bilgi Sahibisiniz.Bu Konularda Hangi 159 Ülke Anlamadım Anlaşılan Toplantı Salonlarında Anlatılanlar Büyülemiş Sizi .Yazık Şahit Olmadığın bir ürün için orda satılıyor burda satılıyor doğal vs gibi iddalarda bulunuyorsunuz. çok yazık illede bunların şıracı ve bozacılığını yapıcaksanız ürünleri en yakın tahlil labaratuvarına götürün ve insanlara doğal diye sattığın yada babanızın hayrına aldığınız fiyattan verdiğiniz ürünlerin içindeki insan vucuduna cilde-iç organlara ve ten erimesine sebeb olduğunu öğrenin cahilliğinize ışık tutun .

Siz yaptınız mı tahlillerini peki ? Yaptıysanız ki yapmış gibi emin konuşuyorsunuz ,nasıl ulaşabilirim bu bilgilere ? Öğrenmek isterim bende.

İçinde paraben var yanlış hatırlamıyorsam ( cilt bakım ürünleri ) fotoğrafları da hep şaibeli geldi bana. Nedense hiçgüvenemedim bu ürüne. Mis gibi aloe vera+yosun tozu maskem var. Hem doğal, hem ekonomik

İçinde paraben var yanlış hatırlamıyorsam ( cilt bakım ürünleri ) fotoğrafları da hep şaibeli geldi bana. Nedense hiçgüvenemedim bu ürüne. Mis gibi aloe vera+yosun tozu maskem var. Hem doğal, hem ekonomik
İçerisindeki paraben yaban mersini özünde yapılıyor.Bende kullanıyorum ve çok memnunum tüm ürünlerden

Saf aloe vera varken onu kullanmak mantıklı gelmiyor bana
Ben çok makyaj yaptığım için makyaj ürünlerini kullanıyorum.Saçlarım çok fazla dökülürken şuanda dökülmüyor.Diş macunu,stick,first sprey.rollon vs. ürünleri kullanıyorum.Saf aloevera ile makyaj yapamayacağım için benim için çok güzel omegasını arı ürünlerini,sularınıda kullanıyorum

Buraya daha yeni üyeyim. bu konu hakkında baya tartışmaları sadece konunun giriş bölümleri olarak okuyup detaya girmedim. Herkes elbette ki güvenmek zorunda değil. Ki bu devirde sağ elin bile sol ele güveni kalmamışken. Foreverı ilk duyduğumda ciddiye bile almadım. Belki günler, belki aylarca.. Ta ki tanık olana kadar. sevgili 1Sen 1Sen arkadaşım. Deneme veya araştırma yöntemi olarak köpük bir bardağın içerisine (ayaküstü içtiğimiz, yeri geldiğinde üzerine resim çizdiğimiz türden :)) Forever Living'in "omega3" ürünü iğne ile delinip atıldığında bardağın saniyeler içerisinde eridiğine tanık oldum. Ağzım açık bir şekilde izledim bu durumu. Bunun açıklaması ise ; köpük bardaklarda damarlarımızda bulunan "Aterom Plak" adı verilen plakların yapısına benzer bir yapı söz konusudur. Forever Living Omega3'ün köpük bir bardağı eritmesi her ne kadar göze "Aman Tanrım!" şeklinde görünse de, damarlarımızda biriken aterom plaklarına olan etkisi düşünüldüğünde yerini "vaaov" etkisine bırakıyor.
hatta size bu şekilde de önerebilirim ; http://foreverliving67.tr.gg/.ue.r.ue.nler-hakkında-geniş-bilgi.htm .. Herhangi bir sorunuz olursaseve seve yanıtlamaya hazırım. :)

Son düzenleme:
Urun satici arkadaslardan degil de gercekten zayiflama urunlerini kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum :) @limpide06 :)

Beni forever living ile tanıştıran çok yakın bir ablam bizzat zayıflama ürünlerini kullandı. Kendisi yaklaşık bir 10 kilo kadar verdi. Ve bunun yanında düzensiz uyku+düzensiz yemek saatleri de cabasıydı. Yani iradeniz ile ürünler birleştiğinde etki gözle görülen bir şey

Merhaba arkadaşlar. Forever ürününü panik atağıma,hem sakinleştirici hem sinir besleyici olarak önerdiler. kısacası ruhsal hastalık için.propolisini,aloa vera çayını,meyve suyu gibi bi içeceği varmış 4-5 ilaç bir arada,ürünü ilk defa duydum markayıda.endişeliyim açıkçası, 4 yıl önce kanser atlattım şuan çocuk yapmayı düşünüyorum bunları etkilermi, yan etkisi varmı, kullananlar tavsiyelerini yazarsa çok sevinirim. karar veremiyorum

Merhaba arkadaşlar. Forever ürününü panik atağıma,hem sakinleştirici hem sinir besleyici olarak önerdiler. kısacası ruhsal hastalık için.propolisini,aloa vera çayını,meyve suyu gibi bi içeceği varmış 4-5 ilaç bir arada,ürünü ilk defa duydum markayıda.endişeliyim açıkçası, 4 yıl önce kanser atlattım şuan çocuk yapmayı düşünüyorum bunları etkilermi, yan etkisi varmı, kullananlar tavsiyelerini yazarsa çok sevinirim. karar veremiyorum

Size mesaj attım dönüş yaparmısınız....

Merhaba, ben de sivilcelerim için kullanmayı düşünüyorum ama işe yarar mı diye kararsızım 2500 lira civarı bişey ödiycem çünkü. Kullanıp da sonuç alamayan var mı acaba

Sana satış fiyatından söylemişlerdir üye ol kendin al 200 TL civarındadır kimseden urun almak bende ayni sorunu yaşadım üye oldum hangi urunleri kullanmak gerektiğini araştırdım ve kendim aldım.

Ersag ürünlerini tavsiye ederim bitkisel içiniz rahat kullanabilirsiniz mutfak banyo genel temizlik için harika kozmetikte harika

Merhaba, ben de sivilcelerim için kullanmayı düşünüyorum ama işe yarar mı diye kararsızım 2500 lira civarı bişey ödiycem çünkü. Kullanıp da sonuç alamayan var mı acaba

2, 5 bin mi yoksa 250 tl. Mi ? 2 bin se gülerim onu tavsiye edene ?

X