fotolarınızı koyun (: eller konuşsun (:

ben kendimi bildiğim bileli malesef tırnaklarımı yiyiyorum ama azmettm ve bu hale getirdim :) daha çok özeneyim diye frech bile yaptım sizinkiler kadar güzel değiller ama bnm için öncesine göre muhteşemler :) darısı tüm tırnak yiyenlerin başınaa :)
Eki Görüntüle 33052

bence tırnakların çok güzel tırnaklarını yemediği halde çok kötü tırnaklara sahip olanlar war kendine haksızlık etme gayet güzel tırnakların

Ayy kızlar maşallah bittim tırnaklarınıza ama bende tırnak yiynlerdenm sinirlenince veya gerilince bi bakıyorum elim ağzımda kahretsin şimdi oje sürdüm tırnaklarımda oje olunca yemiyorum inşallah bnmde sizinkiler gibi olur opuyorumnanaktan

tırnaklarım hiçbiyerime batmıyor ve tırnaklarımın uzunluğu veyahut kısalığı sadece beni ilgilendirir diyerek başlıyım söze:)))
bende fotosunu koyayım baree.
bu arada ince frenchlere bayılıyorum ama birtürlü beceremiyorum. ince yapıcam diye yamuk yumuk oluyo. şimdi sizin frenchleri görünce benimkiler bülent ersoyun ki gibi göründü gözüme:)))
gerçi ben daha yeni başladım frenc yapmaya, yapa yapa elim alışacak demibilmiyorumkismile

spa3617.jpg

benim cevremdede oyle diyenler var gayette yiyolar valla anlamadım gitti lokantada kimin ne yaptıgı belli degil orda nasıl yemek yerler tuhaf

tırnaklarınız elleriniz hepside birbirinden güzel ve kibar kızlar bi koca karı lafı söyleyim bende araya ellerinize bakmayın dedikodunuzu yaparlar eller andı sizi hehe çok cici tırnaklarınız var bende uzatamama huyu var nedense kırılıyo ne zaman denesem sdenelerdir kısacık ondan dolayı

ben de uzun tırnaklı bırının yaptıgını yıyemıyorum ama yapı meselesı
gorunus olarak cok begenıyorum ama
burda da moon tırnakların cok hoş begendım ojenın rengı de cok guzelmiş.

bencede oyle olması gerekiyordu ama uzun tırnak hijyenik degil gibi seyler soylenince haliyle tepki gosteriyorus bisde pis degiliz temiziz bizde kaydirigubbakcemile3

zaten fotolardan herkesin temiz oldugu apaçık ortada cnm sanatçılarda uzun tırnakla yapıyo yemekteyiz programındada gördük kadınlar loaf gelmesin die habire el yıkadı gariblerim

Giresunlu_Arzu
ojenın numarasını ogrenebılırmıyım bnde rıca etsem cok begedımde :) bilmiyorumkismile

yaa tırnakları hiç uzamayanlara cok üzülüyorum benım tırnaklarımda tam tersine 1 haftada uzuyor kesılmek istıyor bazen üşenıyorum kesmıyorum cadı gbi oluyor cok dkkat cekıyor tırnaklarıma fazla özen göstermem oje sürerim tek hiç manıkür yaptrmadım etim yok yanı kendı halıne bırakıyorm bi tek krem sürüyorum nemlendırıcı hepsi o tırnaklarıma bakmadıgım halde takma zanneden soran hatta inanmayıp tırnagımı çeken bile oluyor buda tırnagım bakın bakalım

benim pembişlerimm çok daha güzelleraklinialirimsmile

Eklentiler

• $100_4229.jpg
    $100_4229.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 171
Son düzenleme:
ben bugün nar çiçeği rengi ojemi sürdüm..

grnt066.jpg

grnt069e.jpg

Son düzenleme:
bunlarda benm tırnaklarım... salakcinni

1698.jpg

1702.jpg

Son düzenleme:
Ojelerin numaralarını yazarsanız süper olur...hepsi birbirinden güzel....

Kızlarr benimkilerde uzamaya başladı zemuszemus

Eklentiler

• $Fotoğraf-0087.jpg
    $Fotoğraf-0087.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 149
X