Fsh, lh düşüklüğü

Elifingunlugu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2021
222
209
Arkadaşlar merhaba, adet dönemimde doktor hormon testi istedi, çocuk sahibi olamıyorum.

FSH: 2,25
LH: 4,46
Prolaktin: 25,79
Estradiol: 95
Tsh: 1,61

Genel olarak değerlerim düşük çıkmış, genelde yüksek olduğundan dolayı çocuk sahibi olamayanları gördüm ama düşük olmasının sebebini anlayamadım, bilen var mı?

-Bu arada her ay 30-33 gün arasında adet oluyorum

Arkadaşlar merhaba, adet dönemimde doktor hormon testi istedi, çocuk sahibi olamıyorum.

Genel olarak değerlerim düşük çıkmış, genelde yüksek olduğundan dolayı çocuk sahibi olamayanları gördüm ama düşük olmasının sebebini anlayamadım, bilen var mı?

Ya bnm de öyle fsh 3.31 estradiol 156 adetin 2.gunu bakıldı..acaba nasıl..bize yardımcı olucak kimse yok mu bilgisi olan

Prolaktin yüksek değil mi bu yükseklikte olmaması lazım bu seviye yüksekliği göğüsten süt gelmesine sebep oluyor bu yüzden de hamile kalınamıyor ben öyle biliyorum tabiki uzmanlar daha iyi bilir ama bir doktoruna sor derim düşürmek çok zor değil bir ilaç la dengeliyorlar

Prolaktin yüksek değil mi bu yükseklikte olmaması lazım bu seviye yüksekliği göğüsten süt gelmesine sebep oluyor bu yüzden de hamile kalınamıyor ben öyle biliyorum tabiki uzmanlar daha iyi bilir ama bir doktoruna sor derim düşürmek çok zor değil bir ilaç la dengeliyorlar
Merhaba, o gün değerlerimin normal olduğu söylendi. Tekrar yaptırdım değerler benzerdi sadece prolaktin 14 olarak neredeyse yarı yarıya düşmüştü. Herhangi bir problem yok sonuçlar temiz dendi

Elif hanım ben de sizinle aynı durumdayım E2 estradiol baskinligi fsh düşürüyor bu yüzden gebe kalamıyorum doktorlara gittim.sdc sorunu söyleyip hiçbir çözüm yoluna gitmiyorlar ilgileniyorlar böle doğru dürüst siz Bi çaresine ulaştınız mi

X