fsh yi düşürmeyi başaranlar

hayıt otu fsh yi düşürüyormuş doğal olarakta gebeliği etkin kılıyor bence kullan çok fazla okuyorum faydalarını bende yeni başladım ama muhakkak faydası olur pkos li oldugum için glukophas kullanıyorum o adetleri düzenli getiriyor zaten
ay canım aynı sorun bendede var ya gerçekten faydası varmı benimde bu ay fsh biraz yüksek çıktı ama doktorum zayıflamamı söyledi 60 kiloyum çok kilolu değilim gerçi o hapı bende kullanıyorum şeker hapı yumurtlamayı arttırıyomuş ve zayıflatıyomuş 5 kilo verdim birde klomen ve progestan diye haplar kullanıyorum
yerimseniben

kizlar bendede ayni sorun var 2-3 sene once yumurta naklinden baska carem olmadigini soyledi dr tabi ben kabul etmedim climaston isimli ilac verip beni ALLaha birakti duserse duser yoksa menapoz dedi sonra fsh 4 e kadar dustu baska doktora gittim 4 ay gonalf igne kullandim ama sonuc yok simdi tup bebege karar verdi 2 aydir ilac kullanmadigim halde adet goruyorum cok sukur ayyyyyyyyyyyyy cok uzun oldu:eek:

kizlar bendede ayni sorun var 2-3 sene once yumurta naklinden baska carem olmadigini soyledi dr tabi ben kabul etmedim climaston isimli ilac verip beni ALLaha birakti duserse duser yoksa menapoz dedi sonra fsh 4 e kadar dustu baska doktora gittim 4 ay gonalf igne kullandim ama sonuc yok simdi tup bebege karar verdi 2 aydir ilac kullanmadigim halde adet goruyorum cok sukur ayyyyyyyyyyyyy cok uzun oldu:eek:

fsh yi climaston denen ilacla mi dusurdun canim?

arkadaşlar bende bu konuyu epeyce araştıranlardanım.pkos hastasıyım bende o yüzden tedavideyim. benim fsh normal ama diger hormonlarda dengesizlik var. size en son gittiğim dr. un söylediklerni aynen söyleyim. fsh bizim için önemli dedi. eğer yüksekse erken menepozdan kaynaklanıyor dedi. bu kişi eğer gebelik düşünüyora direkt tüp bebek öneriyoruz çünkü zaman onalar için çok değerli dedi. tüp bebek yöntemiyle azalan yumurtalardan kaliteli yumurta elde etmeye çalışılıyormuş, amaç çok sayıda yumurta elde edip onlardan embrio oluşturmak. hatta yumurtalar giderek azalacağı için çok sayıda embryo oluşturup donduruluyor. eğer bu sorunun başlarındaysanız şansınız tüp bebek yönteminde kesinlikle var. o yüzden fazla zaman kaybetmeden tüp bebek için başvurun derim ben. üni. hastanesinden fsh ınız yüksek olduğundan tüp bebek için rapor alabilirsiniz.tüp bebek yaptırana kadar da bitkisel tedavilerle durumu yavaşlatabilirsiniz. inş. hepimiz en kısa zamanda anne oluruz.

degerin kacti ve kaca dusurmeyi basardin? adet duzenin nasil?

fsh degerim 28 de geziyordu.4 e kadar dusmustu,gonalf kullandim o yuzden olabilir mi bilmiyorum 3 ay once 22 idi.simdi ne alemde bilmiyorum tup bebek icin ay sayiyorum ilac kullanmadan sukurler olsun ki 3 aydir adetlerim duzenli.bu hormonun stresle cok ilgisi oldugunu biliyorum.

arkadaşlar bu ilaç cyclo progynova fsh hormonları düşürmüyor ayrıcada çocuktanda korunduğu söylendi.. çünkü ben bi kaç yıl ara ara kullandım sadecene psikolojik olarak rahatmamız için veriyor doktorlar çünkü bana öyle demişlerdi... hayıt otunu açıkçası bende merak ettim kullanıpda düşüren varmı acaba vede nasıl kullanılıyor...
doktorlardan çare bulamadım kesinlikle olmaz dediler... 6 aydırda bitkisel tedavi görüyorum rabbimden şifa bekliyorum ...allah herkesin yardımcısı olsun

arkadaşlar ben 4 ay önce adetimin 2. günü hormon tahlili yaptırmıştım 7.16 çıkmıştı, adetim düzensiz olduğu için gebe kalmam için tedaviye başladık, duphaston kullandım , adetimin 1. günü tekrar tahlil yaptırdım, fsh: 1.74 çıktı , çok düşük , acaba bu kadar düşük olması ne anlama geliyor ve bunun duphastonla veya adetin 1. günü yaptırmış olmamla bir ilgisi olabilirmi??

slm kızlar benim fsh 11,8 sizce nasıl yüksekmi ?benim reglim düzenli oluyo.bazen 1 yada 2 gün gecikiyo.32 günde bi oluyom.cvb yazın nolur.ben de bebiş isityorum

arkadaşlar bu ay adetimin birinci günü tahlil yaptırdım fsh:1.74 bu kadar üşük olmasının anlamı ne olabilir bilgisi olan var mı??

Cnım doktora sormadınmı sorsaydın düşük olunca pek bilgim yok pco olmasın sakın öyle okumuştum snaki buralarda ama tam bilmiyorum yinede benim yüksek mesela erken menopoz oluyor ama düşük olunca tem bilemicem doktoruna sorsaydın bişey demedimi sana peki doktor

Slm arkadaşlar benim de fsh yuksekti ilk tahlil 81 idi sonra doktor cyclo verdi üç ay kullandım test sonucu 55 oldu ondan bu ay ki test 33 düştüğünü gördükçe sevinmiştim ama doktor bana fsh nın bir kere bile normal değerin üstüne çıkmış olmasının hamile kalmama engel olacağını söyledi. Ve butun moralim sıfırlandı. Birkaç aydır biraz kafam rahattı ama doktordan sonra kafamdan atamıyorum. Neden bizim başımıza geldi diye düşünüyorum.
Bu ay ilaç kullanmadan sadece hayıt kullanarak değere bakacam daha önce başlamıştım ama süreklilik sağlayamadım. çalıştığım için unuttuğum falan oldu. Bu sefer devam ediyorum bakalım ne olacak .
Kusura bakmayın uzun oldu ama konuşmaya ihtiyacım vardı galiba daha doğrusu sorunu anlayacak birilerine hepimizin şanşı iyi olur ve umutlar sönmez umarım

arkadaşım merhaba benim fsh değerim de dokuz bunu nasıl düşürebilirim bir bilgin var mı?

selam arkadaşım sen fsh değerinin 9 olduğunun söylüyorsun bu yüksekmişmi biz 42 lerde idik kafayı yicektik sizin gayet yi bence dr runuz ne dedi peki ben 42 den 10 bbuçuk düşürdüm dr iyi dedi hayıt yeşil çay aslan pençesi karışımını içtim bence sizin gayet iyi burada fsh 100 üzüerinde olan arkadaşlarımız var bence siz halinize şükredin vallaha keşke bizimde öyle olsa

selam arkadaşım sen fsh değerinin 9 olduğunun söylüyorsun bu yüksekmişmi biz 42 lerde idik kafayı yicektik sizin gayet yi bence dr runuz ne dedi peki ben 42 den 10 bbuçuk düşürdüm dr iyi dedi hayıt yeşil çay aslan pençesi karışımını içtim bence sizin gayet iyi burada fsh 100 üzüerinde olan arkadaşlarımız var bence siz halinize şükredin vallaha keşke bizimde öyle olsa

canım hayıt yeşil çay aslanpençesini nasıl yapıyordun?

Sevıcım neler yapıyorsun merak ettım.gıttınmı doktora benım 16 sında ıncır kÜrÜm bıtıyor 25 olacak.sonra ultrasona gırecem bakalım yumoŞ olacakmı yazarım sıze burdan gelıŞmelerı

arkadaşlar geçen ay reglimin 2. günü fsh 9.34 tü bu ay reglimin üçüncü günü 12.66 hadi buyrun bakalım nasıl bir ayda bu kadar yükselir ki anlamıyorum yaa

X