fsh yi düşürmeyi başaranlar

Arkadaşlar yaşım 43,ben fsh 64,5 olduğunu erken menopoz dendiğinde şoka girdim araştırdım,saqraçoğlu civanperçemi-adaçayı,çobançantası-adaçayı,aslanpençesi-adaçayı yapıp arada hayıt suyu da içtim,doktorrun verdiği ilacı da bekar olduğumdan hormonlarımı etkiler diye kullanmadım ama erken menapoza da girmek istemiyorum.geçen ay ölçtürdüğümde(3.gün)fsh 4,5 çıktı şaşırdım ama bu ay yine 26 çıktı,yani bu değerler moralinizi bozmasın inip çıkıyor demekki bu fsh denen şey borsa gibi,moralinizi bozmayın kahve çay sigaradan uzak durup,hayır suyu için,hayıt tohumu çayı için,macum yapın yine hayıt suyu bal ve tarçın karışımlı sonra da inşallah bu sorununuz biter..

semoşcum fsh duphaston tedavisiyle düştü 6 ay kadar kullandım fsh düştü....duphaston canımm doktorunada sorabilirsin bunu

cnm benimde fsh 62.16 yüksek ama yumurtalıklarım cok güzel suanda aslen pençeli karışım kullanıyorum faydası oldu gibi geliyo bta hcg yaptırdım 0.61 dedi doktorum iyi dedi yükselmiş belki yenidir tekrar 4 gün sonra yaptır dedi adetini 4 gün geçtikten sonra hcg istedi inşalllah hamileyimdir cok istiyoruz bizde bide bu aslan pençesinin iyi geldigi söyleniyor fsh yi düşürmeye

Arkadaşlar bencede bu fsh inip çıkıyor yaaa nedir bu ya offfff 2 yıldır evliyim 1.5 yıldr düşünüyoruz yaş 22 fsh anasını satım 62.12 yaaaaa boğulucammmmm

aşılamada...şansım varmış.............

slm cnm aşılama sonuç verdimi peki benimde fsh yüksek özel daireye gidiyorum yumurtalıklarım çok güzel ultrasonda güzel dedi doktor ama fsh 62 idi valla 40 düşürmeyi başardım 3 ay daha aslan pençeli karışık bitki çayı içmem gerek 1 ayda 20 derece düşürdü çok faydalı

fsh 62.12 idi 1 ay aslan pençeli karışık bitki çayı kullandım içinde coban cantası hayıt otu her türlü bitki cayı var cok faydalı şimdi 40 düştü 3 ay daha kullanmam lazım demekki

arkadaşım merhaba benim fsh değerim de dokuz bunu nasıl düşürebilirim bir bilgin var mı?

Merhaba soru bana değil ama yardımcı olabilirim belki benimde fsh 9,04 yaşım 33 benim doktorum yaşınızla uyumlu görünüyor yüksek değil dedi ama benim adetlerim azalmıştı son 1-1,5 yılda rengi de kahverengi çamurumsuydu site de bir doktora sordum rezerv durumunuz iyi görünmüyor dedi ben yaklaşık 2 ay günde 1 bardak hayıt çayı içtim (artık sabah akşam iki bardak yapcam kürü) veeee son iki adet miktarında artış oldu ve artık rengi de kıpkırmızı bence siz de kullanın öyle yüksek falan değil sizin fsh inşallah düşer.Bu arada e2 yüksek olduğunda fsh düşük çıkabiliyormuş sizde e2 kaç tabi yaşta önemli

konuya cevap yazılmayalı cok uzun zaman olmus ama ben yınede yazmak ıstedım arkadaslar ocak ayında fsh 15.50 cıktı doktor senın cocugunun olması cok zor fsh ın yuksek dedı moralımı bozdu ayrıca AMH hormonu 0.80 cıktı yanı sınırda bende arastırdım ıbrahım saracoglunun hayıt otu tohumunu 2 ay boyunca her gece ıctım 2 ayın sonunda 5e dusurdum ve hayıtı bıraktıktan 1 ay sonra hamıle kaldım suan 23 haftalık hamıleyım Rabbıme bınlerce sukurler olsun sızde deneyın tadı zehır gıbı aama bebıs ıcın deger ınanın bana

konuya cevap yazılmayalı cok uzun zaman olmus ama ben yınede yazmak ıstedım arkadaslar ocak ayında fsh 15.50 cıktı doktor senın cocugunun olması cok zor fsh ın yuksek dedı moralımı bozdu ayrıca AMH hormonu 0.80 cıktı yanı sınırda bende arastırdım ıbrahım saracoglunun hayıt otu tohumunu 2 ay boyunca her gece ıctım 2 ayın sonunda 5e dusurdum ve hayıtı bıraktıktan 1 ay sonra hamıle kaldım suan 23 haftalık hamıleyım Rabbıme bınlerce sukurler olsun sızde deneyın tadı zehır gıbı aama bebıs ıcın deger ınanın bana

benimde fsh 38,27,19 larda geziyo amh 0.5 yaş 24.durum kötü biraz 1 tüp bebek denemem var o da tedavim yarım kaldı yumurta oluşmadığı için transver bile olamadım.

Benim de gecen ay FSH 160ti bu ay 3,95 hayit tohumu kullandim çörek otu bal ve dogadanin özel günler cayini kullandim. Ateşli hastalık gecirmistim doktor hormon bozulmasini ona yordu bu ay klomen verdi. Bir de amh iyi geldi.

benım fsh 3.75 ama hamıle kalamıyorum

Arkadaşlar bencede bu fsh inip çıkıyor yaaa nedir bu ya offfff 2 yıldır evliyim 1.5 yıldr düşünüyoruz yaş 22 fsh anasını satım 62.12 yaaaaa boğulucammmmm

hanımlar epey zaman olmuş ama ben de ararken burayı buldum ..ne yaptınız sizler neler olduu ..benim de fsh 14.69 doktor çook yüksek dedii....

fsh 14,8 çıktı. ben düşürdüm, düşürdüğüm ay hamile kaldım diyen arkadaşlar var. nasıl düşürdünüz? neler kullandınız? gerçekten düşürmenin bir yolu var mı?:uhm:
mrb 2008deki yazınızı okudum sanırım çocugunuzda olmuş sizden bişi rica etcem benim fsh da yüksek çıktı nasıl düşürebilirim neler yaptınız siz benim 14.5 çıktı çaresizim :KK43: ilk tüp bebek denememde tutmadı

hanımlar epey zaman olmuş ama ben de ararken burayı buldum ..ne yaptınız sizler neler olduu ..benim de fsh 14.69 doktor çook yüksek dedii....

benimde çok yüksek çıktı ilk tüp bebek denememi yaptırdım ama tutmadı fsh 14.5 benim çok yüksek nasıl düşcek bilmiyorum bişi duyarsan banada yazarmısın :KK43:

benimde çok yüksek çıktı ilk tüp bebek denememi yaptırdım ama tutmadı fsh 14.5 benim çok yüksek nasıl düşcek bilmiyorum bişi duyarsan banada yazarmısın :KK43:

canım ben aslan pençesi içiyoruum hormonları düzenliyormuşş..ibrahim saraçoğlu dedi fsh yüksekse bunu için dedii..ben iiyorum tadı daa güzell...adet olurum bugün yarın hormo testi yaptıracam sonuçtan haberdar ederimm..bu arada tüp bebk için bu değer çok mu yüksekmiş..ben dualarla rahatlattım kendimii dedim A RABBİM OLDERSE OLUR..BEN unuttum fsh ı biraz..ALAH ı bizleede nasip etsin inşALALH..

canım ben aslan pençesi içiyoruum hormonları düzenliyormuşş..ibrahim saraçoğlu dedi fsh yüksekse bunu için dedii..ben iiyorum tadı daa güzell...adet olurum bugün yarın hormo testi yaptıracam sonuçtan haberdar ederimm..bu arada tüp bebk için bu değer çok mu yüksekmiş..ben dualarla rahatlattım kendimii dedim A RABBİM OLDERSE OLUR..BEN unuttum fsh ı biraz..ALAH ı bizleede nasip etsin inşALALH..
evet canım baya yüksek dedi erken menepoz dedi :KK43: daha hiç çocugum yok rabbim yar ve yardımcımız olsun bende çörekotlu karışıma başlıcam adet oluyumda oda iyi geliyomuş dye duydum bakalım kısmet beni haberdar et olurmu inşallah güzel haberlerini alırım :emir_bebek:

evet canım baya yüksek dedi erken menepoz dedi :KK43: daha hiç çocugum yok rabbim yar ve yardımcımız olsun bende çörekotlu karışıma başlıcam adet oluyumda oda iyi geliyomuş dye duydum bakalım kısmet beni haberdar et olurmu inşallah güzel haberlerini alırım :emir_bebek:

oyy sakin ol benimki senen de yüksek..ALALH a dua ett sakin ol olur mu..bol bol salavt çeek herşey ALLAH TAN UNUTMA...BEN HPORMN TESTİNİ YAPTIRAYIM SANA hber veririm etki etki mi bakayım hayırlısı inşALLAH..

oyy sakin ol benimki senen de yüksek..ALALH a dua ett sakin ol olur mu..bol bol salavt çeek herşey ALLAH TAN UNUTMA...BEN HPORMN TESTİNİ YAPTIRAYIM SANA hber veririm etki etki mi bakayım hayırlısı inşALLAH..
aynen canim haklisin hayırlı haberlerini beklicem benim bebis tutmadiya sürekli istifar ediyorum kanammamda basladi ikigündür yatıyorum :KK43:

aynen canim haklisin hayırlı haberlerini beklicem benim bebis tutmadiya sürekli istifar ediyorum kanammamda basladi ikigündür yatıyorum :KK43:

geçmiş olsun canım benim..işALLAH bebeğin gelecek..ne kadardır deniyorsun belli bir tedavi oldu sonra mı tüp bebğe geçtiniz..bende hasta oldum bugün peşembe günü doktora gidecem akşamına yazarım tahlil sonuçlarını ALAH IM İZİN VERİRSE...

geçmiş olsun canım benim..işALLAH bebeğin gelecek..ne kadardır deniyorsun belli bir tedavi oldu sonra mı tüp bebğe geçtiniz..bende hasta oldum bugün peşembe günü doktora gidecem akşamına yazarım tahlil sonuçlarını ALAH IM İZİN VERİRSE...

yok canım bizim direk tüp bebek denildi yani igneler kullandım tüp bebk için sonra konuldu tutmadı kısmet canım haberdar et mutlaka merak ederm canım
:KK66:

yok canım bizim direk tüp bebek denildi yani igneler kullandım tüp bebk için sonra konuldu tutmadı kısmet canım haberdar et mutlaka merak ederm canım
:KK66:

çok soruyorum ama fsh yüzünden hemen tüp bebk mi dendii.. ALLAH ım heğpimize YARDIM ETSİN..yarın akşam sonuçları yazarım inşALLAH güzel haber alırı..hayırlısı bakalım..

X