Fsh Yüzünden Anne Olamayanlar

yok canım tam tersine fsh tavan yapmış 41......kızlar doktorum iyi bir doktor cylonun kesinlikle fsh ı düşürmeyeceğini söyledi......kesinlikle haklı......dhea verdi.....

sevicim 2 ay kür halinde aslanpençesi içtim...kesinlikle önermiyorum...hayıt içmiyorum.günde 1 defa akşamları deniyim bilmiyorum ya kafam karıştı...canım çok sıkkın....

sevicim 2 ay aslanpençesi içtim hiç faydası olmamış....hayıtı sen içiyormusun sevi.....günde kaç defa içmek lazım...deniyim.....

İyi günler arkadaşlar:

Adetimin 3. gününde hormon testi yaptırdım
Sonuçlarım:
Estradiol: 61.3
FSH:3.4
LH: 5.7 Çıktı. Bu değerler iyi mi sizce. Doktorum pek yorum yapmadı. Hamile kalmak istiyorum uzun zamandır. Bu arada hayıt tohumu da içiyorum. Hormaonlarım hakkında bilgisi olan var mı....Lütfen yardımcı olunuzzzz......:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ıyi günler arkadaşlar:

Adetimin 3. gününde hormon testi yaptırdım
Sonuçlarım:
Estradiol: 61.3
FSH:3.4
LH: 5.7 Çıktı. Bu değerler iyi mi sizce. Doktorum pek yorum yapmadı. Hamile kalmak istiyorum uzun zamandır. Bu arada hayıt tohumu da içiyorum. Hormaonlarım hakkında bilgisi olan var mı....Lütfen yardımcı olunuzzzz......

sevicim 2 ay aslanpençesi içtim hiç faydası olmamış....hayıtı sen içiyormusun sevi.....günde kaç defa içmek lazım...deniyim.....

canım aslan pençesi fsh için değil adet düzensizliği için hayıtla birlikte içeceksin aslan pençesini bide polen yiyeceksin aç karnına sabahları canım ben bunları yaptım düşürdüm ama dr um ne dedi biliyormusun o benim çok moralimi bozdu fsh bir kere yükseldimi hayır gelmez dedi düşse bile yine yükselir dedi canım çok sıkıldı buna bide benim yaşda 41 senin yaş kaçdı canım aslan pençesi yükseltmez fsh ı canım korkma sakın üzülme bide moralini yüksek tutmalısın canım kendine iyi bak canım umarım bir gün hepimiz burada meleklerimizi konuşuruz canım tek duam bu hepimiz için rabim kimseyi bebek aratmasın çok zormuş çok senağlama

Selam kızlar 4 yıllık evliyim 3.5 yıl önce 11 haftalık ikizlerimi anne karnında kaybettim.Doğal yoldan birdaha hamile kalamadım .şu anda bende rezerv azlığı nedeniyle Dhea ile antioksidan formulaya başladım.Faydasını gören var mı?Bitkisel olarak kıvırcık,taze kırmızı biber,yaban mersini antioksidan için iyi geldiğini söylediler.Günde 5-6 tane badem 2-3 tane ceviz yiyorum.Dana eti,kümes hayvanları,kuru fasülye,balık,,kabak,bezelye,mısır,peynir,tam tahıllı ekmek,brokoli,süt sürekli kullanmaya başladım .,İncir kürü ve soğan kürünü duydum kullananlardan haber bekliyorum.Allahın izniyle hepimiz kucağımıza yavrularımızı alırız.Teşekkürler..opuyorumnanaktan

Selam kızlar 4 yıllık evliyim 3.5 yıl önce 11 haftalık ikizlerimi anne karnında kaybettim.Doğal yoldan birdaha hamile kalamadım .şu anda bende rezerv azlığı nedeniyle Dhea ile antioksidan formulaya başladım.Faydasını gören var mı?Bitkisel olarak kıvırcık,taze kırmızı biber,yaban mersini antioksidan için iyi geldiğini söylediler.Günde 5-6 tane badem 2-3 tane ceviz yiyorum.Dana eti,kümes hayvanları,kuru fasülye,balık,,kabak,bezelye,mısır,peynir,tam tahıllı ekmek,brokoli,süt sürekli kullanmaya başladım .,İncir kürü ve soğan kürünü duydum kullananlardan haber bekliyorum.Allahın izniyle hepimiz kucağımıza yavrularımızı alırız.Teşekkürler..opuyorumnanaktan

sevgili arkadaşım moralini bozma kürleri kesinlikle denemelisin çok iyi geliyor kürleri teker teker uyguluyorsun birde sen de fsh yüksekliği varsa aslan pençesi ve hayıtı kullan Allah yardımcın olsun

hepinize hayırlı kandiller.

allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.hepimiz için dua edicem bu akşam

merhaba canım ben başka topikten.bir ablam yaşınız ve probleminiz aynı.bizim gibi hasret çekenler anlar birbirini ancak bende sizdenim ancak farklı .neyse bişi soracaktım.benim ablamda 41 yaşında ve yeni evli 2 yıllık falan. brüksel yücel bey e gittik beraber ablamın fsh ta 30 kadar çıkıyormuş.yücel bey hiç yumurta görmedi ve bundan sonra olsada o yumurtadan hayır gelmez demişti. şu anda da kendisi 3 aydır adet göremiyor.3 ay hayıt kullamaktan bahsetmişsiniz.fsh düşürmek için fsh düşünce adet görebilirmi acaba? ben bu kulüpte çok moral buldum.herşey allahtan diyorum. O ne zaman dilerse umudumuzu kaybetmeyelim.çok kalabalığız yüce hepimi en kısa zamanda evlat sahibi yapar inş.

merhaba canım ben başka topikten.bir ablam yaşınız ve probleminiz aynı.bizim gibi hasret çekenler anlar birbirini ancak bende sizdenim ancak farklı .neyse bişi soracaktım.benim ablamda 41 yaşında ve yeni evli 2 yıllık falan. brüksel yücel bey e gittik beraber ablamın fsh ta 30 kadar çıkıyormuş.yücel bey hiç yumurta görmedi ve bundan sonra olsada o yumurtadan hayır gelmez demişti. şu anda da kendisi 3 aydır adet göremiyor.3 ay hayıt kullamaktan bahsetmişsiniz.fsh düşürmek için fsh düşünce adet görebilirmi acaba? ben bu kulüpte çok moral buldum.herşey allahtan diyorum. O ne zaman dilerse umudumuzu kaybetmeyelim.çok kalabalığız yüce hepimi en kısa zamanda evlat sahibi yapar inş.

selam ablanızdan bahsetmişsiniz aynı durum bendede var beimde yaşım 41 belkide burada benden bahsediyorsunuz ama dr bana yumurtanın işe yaramaz diye bişey demedi dr ablanız fsh ını düşürmek için hayıt tohumu aslan pençesi ve yeşil çayı üçünü bir arada içmeli bence ben öyle düşürdüm hayıtı benim 38 idi fsh ım 10 a düştü bu bitkilerle eğer içmek isterse tarifini veririm rabbim isteyen herkese bebek versin tek duam bu hepimiz için

Merhaba arkadaşlar,adetin 2. günü yapılan fsh ölçümü ile adetin 3. günü yapılan arasında çok fark var mı?

X