Funda Yaprağı İle deneyimlerimiz

canlarım ben bugün diyetisyene kontrole gittim sordum yeşil çay funda yaprağı biberiye bunlar kilo vermeye faydası olur mu diye doğrudan etkisi yok dedi sadece rahatlatır bunlar iştaha veya yağ yakımına fayda etmez dedi ben de almamaya karar verdim

kullanmak isteyen veya kullanan arkadaşlara kullanmayın demiyorum aman yanlış anlaşılmasın

dün sahurdan önce yeşil çaylı funda yaprağını içmeye başladım, etkisini merak ediyorum . hiçbir ürün zaten tek başına kilo verdirmede etkili değil bunu hepimiz biliyoruz diyetisyen dese de demese de ama en azından destekler diye düşünüyorum şu da bir gerçek ki yağ egzersizle yakılır mutlaka spor veya yürüyüş yapılması lazıma.s

banada gittiğim diyetisyen aynısını söylemişti.ama ben biraz faydasını gördüm.

canlarım ben bugün diyetisyene kontrole gittim sordum yeşil çay funda yaprağı biberiye bunlar kilo vermeye faydası olur mu diye doğrudan etkisi yok dedi sadece rahatlatır bunlar iştaha veya yağ yakımına fayda etmez dedi ben de almamaya karar verdim

kullanmak isteyen veya kullanan arkadaşlara kullanmayın demiyorum aman yanlış anlaşılmasın

emelciğim hiçbir bitki tabii ki tek başına kilo verdirmez,bunu savunan yok.ama ben en az 10 tane insan sayabilirim bitkilerle kilo vermesini hızlandıran.evet,yediklerimize dikkat etmeli ve spor yapmalıyız.ama bu tarz destekler hedefe daha çabuk ulaştırır.ben bundan 2 ay önce giremediğim pantolonlarıma giriyorum ve biliyorsun ki çok iyi diyet yapmadım.hatta bir ara baya bozdum.sorunlarım vardı.yaptığm tek şey en azından yeşilçay ve funda karışımını içmekti.ve çok ilginçtir kilo almadığımı gördüm o bozduğum zamanlarda...funda ve yeşilçay benim babam tarafından üretilmiyor:Roflol: övmüyorum gereksiz yere bunu bilin.ben faydasını gördüm ve yazdım...sizler de deneyin bakın diye..nasılsa zararı yok.sevgiler...

ya bir yerde yemek sonrası yazıyordu..ama ben 2 aydır yemek öncesinde alıyorum.her yemekten yarım saat önce...ben deneyimledim sonuçta herkes farklı bişi sölüyor...:uhm:

funda yaprağı bağırsakları çok çalıştırır ama çok çalışan bağırsak kuru kalırsa bağırsak düğümlenmesi olur lütfen çok miktarda kullanmayın :1closedeyes:

arkadaşlar funda bağırsak çalıştırır sinameki gibi fazla çalışan bağısak kurur ve bağırsak düğümlenmesine sebep olur dikkat edin fazla tüketmeyin:bbo:

funda yaprağı sinameki kadar zararlı bir bitki değildir.bunu bir eczacıya sormuştum cnm,rahat ol...ama tabii ki herşeyin fazlası zarar..sevgiler

funda yaprağı müthiş idrar söktürüyor çünkü yeşil çayı tek başına içerken bu kadar değildi

senin yaptığın gibi funda yapraklı yeşil çayı günde 1 defa yemekten önce alıyorum. 2 defaya çıkartmam gerekir mi fayda sağlaması için?

senin yaptığın gibi funda yapraklı yeşil çayı günde 1 defa yemekten önce alıyorum. 2 defaya çıkartmam gerekir mi fayda sağlaması için?

canım bence ramazanda 1 fincan al..ramazandan sonra çıkarırsın 2 ye..zaten fazla su içemiyoruz ya,fazla sıvı atma...öperimm

bu şey gaz yapıyo mu ben valla motorsiklet gibi dolaşıyorum ortada :tomato:

Arkadaşlar ben de 4 gündür yeşil çay+funda yaprağı karışımını içiyorum..Yeşil çayın herşeye faydası olduğu için ne zamandan beri başlayacaktım..Kilo problemim yok ama 1-2 kilo daha giderse ne ala.. Ama bende tembellik yaptı ya kendimi şiş hissediyorum.. Çok düzenliydi ama şimdi ıı ıhh ..sizce sorun ne?

Arkadaşlar ben de 4 gündür yeşil çay+funda yaprağı karışımını içiyorum..Yeşil çayın herşeye faydası olduğu için ne zamandan beri başlayacaktım..Kilo problemim yok ama 1-2 kilo daha giderse ne ala.. Ama bende tembellik yaptı ya kendimi şiş hissediyorum.. Çok düzenliydi ama şimdi ıı ıhh ..sizce sorun ne?

bünyeden bünyeye değişiyo sanırım etkileri ben de metabolizma çayını denemiştim ters tepmişti

funda yaprağı, avakado yaprağı, kiraz sapı ve mısır püskülü de demlenip içildiğinde çok işe yarıyo arkadaşlar

bu bitkilerin pek çoğu vücuttaki suyu atıcı etkisi olan şeyler kafanıza göre kullanmanız doğru değil bence böbrek rahatsızlığı olanlar bağırsak rahatsızlığı olanlar daha dikkatli olmalı

çikolatam ben funda yaprağını yşil çay ve toz tarçınla karıştırıp içiyorum şimdi yanında da kuru kayısı.daha önce bunun metabolizma hızlandırdığını okumuştum.umarım işe yarar .ben çok çabuk kilo alıyorum.

çikolatam ben funda yaprağını yşil çay ve toz tarçınla karıştırıp içiyorum şimdi yanında da kuru kayısı.daha önce bunun metabolizma hızlandırdığını okumuştum.umarım işe yarar .ben çok çabuk kilo alıyorum.

inşallah yarar canım ki ben ce yarar(cümleye bak hizaya gel:Roflol: )söylediklerin bağırsakları çalıştıran bitkiler canım,bence tek bir şeye dikkat etmek lazım...bol sıvı..çünkü oruçtan ötürü gün içerisinde susuz kalıyoruz..bu bitkileri kullanıyorsak bol su tüketmeliyiz...a.s.

Kızlar bu funda yaprağı erica adı altında satılan bitkimi? Bende aktardan aldım kullanıyorum üzerinde erica çayı yazıyor. Bana da bilgi verseniz çok sevinirim birde şu tarçınla karıştırma işini tam olarak anlatırmısınız. Şimdiden teşekkürler

Aktardan aldım bu gün funda yapragını ama ufak toz halinde falan degil bildigimiz yaprak şeklinde..aktar vunu yemeklerde etlerde tat versin diye kullanıldıgını söyledi...acaba ben yanlış yaprakmı aldım CADIARZUCADIARZU

Aktardan aldım bu gün funda yapragını ama ufak toz halinde falan degil bildigimiz yaprak şeklinde..aktar vunu yemeklerde etlerde tat versin diye kullanıldıgını söyledi...acaba ben yanlış yaprakmı aldım CADIARZUCADIARZU

İnce minik minik sivri toz gibi birseyler değil mi?

Canım sonuçta funda yaprağı aynı şey, bizim aldıklarımız belki toz haline getirilmiş olanıdır..

X