Gaitada gizli kan

Alla alla çok geçmiş olsun ya niye böyle araştırmadılarmı ya bende korkuyorum ya karnım ağrıyor ses geliyor doğumdan sonra oldu ne olduysa 2 ay önce sezeryan oldum :/
Doktorlar her şeyi strese bağlıyorlar diye kızıyoruz ama kendi hayatıma baktığımda da ne zaman biraz daha rayında gidiyor, bağırsaklarımda da sorun azalıyor. Ne zaman zorlanıyorum bağırsaklarımda da problemler artıyor. Bi de probiyotik dengesi bozuldukça da psikolojimiz bozuluyormuş. Ben buna bağlıyorum artık 😕

Doktorlar her şeyi strese bağlıyorlar diye kızıyoruz ama kendi hayatıma baktığımda da ne zaman biraz daha rayında gidiyor, bağırsaklarımda da sorun azalıyor. Ne zaman zorlanıyorum bağırsaklarımda da problemler artıyor. Bi de probiyotik dengesi bozuldukça da psikolojimiz bozuluyormuş. Ben buna bağlıyorum artık 😕
Belkide dediğiniz gibi psikolojiktr inşallah hepimize rabbim şifa versin biran önce sağlığımıxa kavuşalım 😔

Ben de kanama ile yaptırmıştım içeride polip ve hemoroidler varmış. Yaptırmadan bilemeyiz çünkü bağırsaktaki neredeyse tüm hastalıkların belirtileri aynı önemli olanın da önemsiz olanın da o yüzden en azından bir kere yaptırmak gerekiyor. Benim ailemde de bağırsak kanseri olduğu için doktorlar direkt bunu öneriyor gittiğimde. Ben 1 kolonoskopi 1 rektroskopi oldum 26 yaşıma kadar. 28 yaşımda tekrar rektroskopi istendi artık kaçtım yaptırmadım. Siz de bir kere yaptırın bence geçmiş olsun.
Belirtileriniz varmıydi. Ne için kolonoskopi yaptirmistiniz

X