Gamze akbaş için yardım-

[sıze=3][/sıze]kızlar bulundu ilik,, mutluluktan ağlıyorum çok sevinçliyimmm :))) sanırım ilik italyadan bulundu detayları bilmiyorum tam olarak...umarım sorunsuz nakil işlemi yapılır :) allahım sana şükürler olsun

Çok mutlu oldum. inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur, o güzel haberi de duyarız. Rabbim Gamze'yi bebeğine ve sevdiklerine bağışlasın. Dualarım onunla.

[sıze=3][/sıze]kızlar bulundu ilik,, mutluluktan ağlıyorum çok sevinçliyimmm :))) sanırım ilik italyadan bulundu detayları bilmiyorum tam olarak...umarım sorunsuz nakil işlemi yapılır :) allahım sana şükürler olsun

çok sevindim.bu yazıyı daha şimdi gördüm,ağlaya ağlaya sayfaları okurken hep dua ettim.
umarım herşey yolunda gider.
DUALARIMIZ GAMZE VE ANNESİ İÇİN.

Allah Gamze'ye ve tüm hastalarımıza şifa ve sabırlar versin.

Çok güzel bir haber.

Evet ,bundan sonraki süreçte inşallah herşey yolunda gider.

Tam bir tarama yapılacak. Umarım daha iyi haberlerini da alırız.

Allah yardımıcı olsun tüm hastaların...

bugün Gamze'nin kendisinden aldığım harika bir haberdi!!!! çok mutlu oldum çokkkk! Rabbim dularımızı kabul etti evladına bağışladı ...inşallah tüm şifa bekleyenlerde bu mutluluğu yaşar :KK16:

Son düzenleme:
gamze ve kuzusu için çokk ama çokk sevindim
rabbim bir an önce iyileşmesini ve tekrar blogunda yazılar yazmasını nasip etsin

Bu çok güzel bir haber inşlalah nakil işlemide çok iyi geçer ve gamze anne biran önce sağlığına ve evladına kavuşur.:KK16::KK16::KK16:

Haber şöyle bende şimdi gördüm.

TÜRKİYE’NİN 3 yaşındaki oğluna duyduğu sevgiyle hayata tutunma çabası vermesiyle tanıdığı lösemi hastası Gamze Akbaş’a, uygun ilik müjdesi yurt dışından geldi.

Birinci kür kemoterapi tedavisinin ardından ikinci kür kemoterapiyi Kocaeli’nin Gebze İlçesi’ndeki özel bir sağlık kuruluşunda alan Gamze Akbaş için uluslararası ilik bankalarında yapılan taramalarda yurt dışından iki uygun donör tespit edildi. Akbaş’ın tedavisini ilk başlatan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan, bundan sonraki aşamaları şöyle açıkladı: “Doku tipi tamamen Gamze ile uyan donörlere ulaşılacak, hâlâ donör olduklarının onayı alındıktan sonra bu kişiler sağlık testinden geçirilecek. Bu aşamanın da tamamlanmasının ardından Gamze’nin ikinci kür kemoterapi tedavisinin bitiminde yurt dışından getirilen kemik iliği nakledilecek.” Müjdeli haberi alan Gamze Akbaş, kendisine destek olanla teşekkür etti ve diğer hastaların da böyle bir haberi duyabilmesi için dua ettiğini söyledi. Akbaş, “Kuş gibi hafifledim. Artık hastalığım sular seller gibi aksın gitsin. Atakan’ımla, oğlumla son ayrılığımız olsun” dedi.

Star gazetesinden alıntı.

geçenlerde emrah beyle oturup konuştum telefonunuzu yazmışsınız nete bende öyle buldum dedim ve asm'ye yanına gittim bana telefonumu ben yazmadım nete falan kim yazdı bilmiyorum ama insanlarda saat anlayışı yok gecenin 4ünde 5inde arıyorlar dedi... bir düşünün karınız hasta ve siz evdesiniz gecenin 4ünde telefonunuz çalıyor neler geçer aklınızdan. konuyu açan arkadaştan rica ediyorum emrah beyin numarasını silin... sadece geçmiş olsuna aramıyorlar insanların ödünü koparıyorlar

Emrah Bey'in numarası internette her yerde var.Bende zaten hastalığı duyuran anne forumundan almıştım.Onlar ,aile ile direkt temas halindeydiler.

Zaten büyük aşama kaydettiler ,numarayı silebilirim.

evet çok şükür ilik bulundu bende aileni yanına gidiyorum şuanda istanbuldalar ve heryerde olduğunu biliyorum emrah beyin numarasını ama ulaşabildiklerime emrah beyin bana söylediği şeyi söylüyorum o silinsin demedi ama çokta memnun değil telefonunun internette yayınlanmasından anladğım kadarıyla çok zor hayatları zaten şuanda kötü haber diye koşuyorlar gecenin körü çalan telefona:KK43: