Cilt Bakımı Ürünleri Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar merak ettiğim bir şey var bu tarz ürünler gözenekleri genişletiyor o yüzden bende uyguladıktan sonra hemen yıkarım böyle bir etki gören var mı?

kızlar bnm yüzümde tek tük ivilce cıkardı.bir haftadır kullanıyorum ürünü sivilcelerim arttı belki gecer zamanla öyle umut ediyorum.cildim karma temizledigini hissediyorum ama dudak ve burun kenarlarımı kuruttu.yinede temzlk hissi veren bir ürün.özellkle yüzünüze peeling yapıp maske seklinde kuutunca yüzümde tatlı bi renk oluyo-tatlicadiarzu-r.

kızlar yaglı ve karma ciltler için yazıyo üstünde kuru ciltler kullanmasın bence kurutuyo çnkü ben karmayım beni bile kuruttu burun dudak ve çene bölgesi felan bepanten sürüyorum ama yaglı ciltler için mükemmel bi temizleyicii ben 9.90 a aldım

tatlım normal/kuru ciltler için ayrı serisi var zaten( yeşil ambalajı olan):enbuyukkk:

bende dün 3ü bir arada olan temizleyicisini aldım arkadaşlar , ilk günden tabii bişi demek çok zor ama
cidden iyi temizledi yaa , 2 dk beklettim peeling yapıp , yıkadıktan sonra cildimin rengi baya güzel görünüyordu , inşh ters bi etkisini görmeyiz , sivilce falan yaparsa :KK43: kötü

biraz daha kullanayım yazarım yine ..

bende 3 haftaya yakın oldu kullanalı yüzüne sürünce ciltte bir ferahlama oluyor salatalık kokuyor ayrıca burnumun üzerindeki siyah noktaları azalttı ben genelde duşta kullanıyorum sıcak su ve buhar gözenekleri açtığı için garnieride kullanınca bütün siyah noktalar çıkıyor haftada birde maske olarak kullanıyorum şimdilik memnunum....

bugün bime garnier ürünleri 6.99 tl den geldi tonik,nemlendirici,göz makyaj temizleme losyonu,jel çok ucuz ..kaçırmayın

benim cildim bu ara çok kuru ve pul pul ama alnımda ve yanak kısımlarımda kızarıklıklar oluyo sizce bu ürün banada ii gelirmi arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim meleklerim.....:lepi:

bende aldım 3 gündür kullanıyorum.. şimdilik memnunun güzel temizliyor.. zaten bir temizleme ürününden mucize beklememek gerekir.

bugün bime garnier ürünleri 6.99 tl den geldi tonik,nemlendirici,göz makyaj temizleme losyonu,jel çok ucuz ..kaçırmayın

banada almıslar bundan karma ve normal ciltler için olandan hem tonik hemde nemlendirici.. bi kac gündür kullanıyorum ama ne etkietti yada eder bilemiyorum.. sizler memnun kaldınızmı.. ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz...

canlarım benim anlamadığım bişi var. siz bu ürünlerinin 3 ünüde kullanıyormusunuz? yaada hangisini kullanıyorsunuz. :uhm:

QUOTE=matematikci;6032763]canlarım benim anlamadığım bişi var. siz bu ürünlerinin 3 ünüde kullanıyormusunuz? yaada hangisini kullanıyorsunuz. :uhm:[/QUOTE]

:lepi:sırnaşık şey

SAF VE TEMİZ Serisi: Yağlı ve Karma ciltler için öneriliyor. Siyah nokta ve yağlanmaya karşı harika bir seçim. Beyaz kil ve çinko gibi mineraller içeren Arındırıcı peeling (9.99 TL) Temizleme jeli (9.99 TL), Sıkılaştırıcı tonik (9.99 TL) ve salatalık içeren Günlük nemlendirici (10.99 TL) ‘den oluşuyor.

ESAS BAKIM Serisi: Karma ciltler ve Hassas ciltler olmak üzere 2 farklı türü mevcut. İçerisinde üzüm ekstresi bulunan yeşil ambalajlı seri, normal ve karma ciltlere öneriliyor ( Göz makyaj temizleyici,7,99 TL, Jel Temizleyici, 7,99 TL, Tonik, 7,99 TL ve Koruyucu krem,9,99 TL) Pembe renkli, gül içeren seri ise kuru ve hassas ciltler için kullanılıyor. (Makyaj Temizleme Sütü, 7,99 TL, Koruyucu krem,9,99 TL)

STAR ÜRÜN: Akıllı ürün diye ben buna derim, yağlı ve akneye yatkın ciltlere önerilen 3′ü 1 arada, temizleme işlemiyle ayrı ayrı uğraşmak istemeyenler yani üşengeçler için ideal. Temizleme+Peeling+Maske olarak kullanılabiliyor. (10.99 TL)

burdan hiç bitane gibi görünmüyor bilmem anladınız mı?

ya bende kullanıyorum 2 haftadır aynen memnum gibiyim , herşeyden önce çok pratik , ayrıca peeling ve maske için ayrı ayrı şeylere gerek yok tam bana göre:dance:

bende dun bımden 6bucuk tl ye jel temızleyıcısını aldım bı kere kullandım ve sonuctan memnun kaldım
ama bunun tonıgınımı peelıng yerıne kullanabılıyosunuz arkadaslar orasını anlayamadım:uhm:

bende dun bımden 6bucuk tl ye jel temızleyıcısını aldım bı kere kullandım ve sonuctan memnun kaldım
ama bunun tonıgınımı peelıng yerıne kullanabılıyosunuz arkadaslar orasını anlayamadım:uhm:

canım benim kullandığım 3 ü 1 arada yani hem yıkama jeli hem peeling hemde maske olarak kullanabilen üründen 1 tüp yani , ayrı ayrı değil yani , tonik ayrı bişey ...

X