Garnier b.b. krem kullanan var mı?

çok memnun kaldım ben tavsiye ediyorum. nemlendirici fondöten ayrı ayrı uğraşmamak iyi oluyor:KK76:

kızlar fyat ne kadar yeni alan varsa yazabilir mi ...

Ben Migrostan 15 TL ye almıştım ama sanırım Garnier ürünlerine özel indirim vardı,normalde 20'nin üzerinde değildir.
Ayrıca çok da memnun kaldım,kapatıcılığını arttırmak için bir kat daha kullanılabilir.
Üzerine açık ton bir pudra kullanılırsa daha aydınlık daha doğal bir görüntü verir,tavsiye ediyorum :KK66:

kızlar bu krem makyaj malzemesi gibi mi reklamlarda normal nemlendirici gibi gösteriliyor...cildi beslemek yerine kapatıcı gibi bi özelliği mi var? benim gördüğüm en düşük fiyat 16,90 tl idi genelde de 19,90 çoğu yerde..

Arkadaşlar..Ben makyaj yapmıyorum.Bu kremi nemlendirici olarakta kullanabilirmiyim..Selamlar

cosmeticada görmüştüm.. testerını yüzüme denedim en açık renk olduğu halde bende koyu durdu... bi kaç ton daha açığı olsaydı alacaktımm..

benda bugün aldım, light olanını. yüzümde kuruma vardı, pul pul olmuştu baya iyi geldi. fondoten, pudra kullanamıyorum göz alerjim var. her yaz gözlerimde alerji başlar, kapatıcı olarak kullanıyorum. dıştan kuru olsada içten yağlı cildim, çok fazla nemlendirdiğini söyleyebilirim. heleki yaz döneminde yağlı ve karma ciltler iyi düşünsün..

ben 16 tlye watsonstan aldım ama sanırım birtek ben memnun kalmamışım sanırım:110: karma bir cildim var ve accaip parlama yaptı bende garnier,3-4 kez kullandım şimdi bir köşede duruyor...

Bu kreme sürekli elim gidiyor ama korkuyorum cenemde sivilce lekeleri var onların kapanması aynı zamanda nemlendirici ve güneşten koruyor olması süper de fazla nemlendirirse kesin ben sivilcelenirim korkuyorum yaaaa:18:

evet canım nemlendirici gibi... kızlar bu bb krem cildi pul pul yapmıyor degilmi yani gercekten nemlendirici etkisi var mı??

watsonstan baska bir markanın bb kremini almıstım resmen bembeyaz yapmıstı yüzümü ve pul pul oluyordu cildim karma bir cilt bunu almaayıda cekiniyorum acıkcası ama medium tonu bana uydugu için almakta istiyorum...

Ben dün aldım, ilk kez bugün sürdüm.Hayır pul pul yapmıyor.Yani benim cildimi yapmadı.
Yalnız merak ediyorum.Bu kreme nemlendirci özellikli mi yoksa fondöten özellikli mi demeliyiz?Cilde zararı var mı acaba fondöten gibi :/

bende alayım cok kararsız kalmıstım...bb kremler bildigim kadarıyla fondöten gibi gözenekleri tıkamıyor günesten koruyor ve düzenli kullanınca cilt tonunu düzenliyor hatta bb kremler ilk basta lekelerin kızarıklıkların tedavisinde kullanılıyormuş aslında doğal fondöten gibi bişey desek daha doğru olur sanırım...

Son düzenleme:
İcerisinde spf olduğu için flaşlı fotoğraflarda kendini belli ediyor...Ben de yaz gecesi ağır makyajla uğraşmayayım diye sürüp çıktım dışarı ve o geceki tüm fotoğraflarım yüzümde mask var gibi çıkmış:2:
Onun dışında günlük kullanımda gayet güzel, kapatıcılık sıfıra yakın ama renk farklılıklarını düzenliyor, kokusu da hoş
Cildiniz problemliyse de problem olan bölgeye kapatıcı uygulayıp ardından tüm yüze bb sonuç da harika oluyor =)

X