Garnier b.b. krem kullanan var mı?

ben 16 tlye watsonstan aldım ama sanırım birtek ben memnun kalmamışım sanırım:110: karma bir cildim var ve accaip parlama yaptı bende garnier,3-4 kez kullandım şimdi bir köşede duruyor...
nerdeyse alacaktımm markasından emin olamadım iyiki de almamışımm

evet canım nemlendirici gibi... kızlar bu bb krem cildi pul pul yapmıyor degilmi yani gercekten nemlendirici etkisi var mı??

watsonstan baska bir markanın bb kremini almıstım resmen bembeyaz yapmıstı yüzümü ve pul pul oluyordu cildim karma bir cilt bunu almaayıda cekiniyorum acıkcası ama medium tonu bana uydugu için almakta istiyorum...

watsons markanın bu kremi vardı hangi markası peki

pure beauty markası canım ama ilk önce 30 ml olanı kullanmanı tavsiye ederim denemiş olursun fiyatıda cok uygundu ...:KK34:

bende kullanıyorum ve de memnunum.cildimdeki pürüzleri kapatıyo ve aynı zamanda da güneşin zararlı ışınlarından da koruyo kokusuda çok güzel yani tavsiye ederim :KK3:

iyi kapatmıyor sadece nemlendirici görevi görüyor

bende marketten aldım 2 tonu vardı koyu ve açık. açık olanı aldım ama cildime o kadar koyu geldi ki kullanamadım hiç ondan daha açık bi tonu var mı kaç tonu var bilmiyorum keske almasaydım. kokusu çok hoş gerçekten

yazın kullanmayın yüzüm acayip ter içinde kaldı bu sıcakta kullanınca. normal fondötende bu kadar olmuyor. bb aşırı nemlendirici yaz için iyi değil

Garnier b.b kremi büyük umutlarla almıştım.
Fakat uyguladığımda tam bir fiyasko.
Cildim hem yağlı hem de sivilce izlerim var ve kremi kullandığımda çok daha yağlı bir görünümüm varmış gibi gösterdi, üstelik kapatıcılığı da hiç iyi değil..
Açık rengini almış olmama rağmen biraz koyu gibi geldii.. Esmerlere, kuru ciltlilere ve yüzünde hafif izler olanlara yarayacak bir krem..

slm kızlar ben bu ürünü alalı3 ay filan oluyo. sürekli kullanmıyorum. arada bir. yorumlarım ise şöyle. ben .ok açık tenli olmama rağmen light yani açık olanı bile bana koyu geldi. şimdi yaz zaten hafif bronzlaştık o yüzden pek belli olmuyo sürünce koyu olduğu. yalnız çok acaip parlıyo. bide her yere bulaşıyo. telefonla konuş anında telefonunda. peçeteyle ağzını sil anında peçetede. sırf nemlendirsn diye sürüyorum yüzüme. yazık bi sürü şeye para verip alıyorum kullanmıyorum sonra. yani vicdanımı rahtlatmak için kullanıyorum desem yeri kapatıcılığı fena değil. yüzün rengini dengeliyo. bende sivilcede yapmadı. yağlı karma bir cildim olmasına rağmen.

bende bu ürünü merak ediyordum konu iyi olmuş çok reklamı yapıldı fakat ne kadar gerçeği yansıtıyor bilemedim

Ben kullanıyorum kızlar çokta memnunum ama orta derecede yağlı ciltlere öneririm . Bir süre sonra cildi beyazlatmaya da başlıyor bunu fark ettim, benim yüzümde gözlerimin altı yanaklarım alnım hep farklı farklı renkteydi ama bu krem gerçekten eşitledi renkleri . BB kremlerin asıl amacı bu aslında kırmızılıkları azaltmak ve cilt tonu farklılıklarını ortadan kaldırmak . Kremin ilk çıktığı yer Koreymiş , Korede ki ünlü bir kadın estetik ameliyatından sonra bu kremi kullanmaya başlamış ve krem patlamış gitmiş yani, Türkiyenin Ajda Pekkan ı neyse bu kadında Korede öyleymiş =) =) =D

Bu arada Korede çıkan BB kremin markası Garnier değil ' BB krem ' için söyledim bunu . Markasını öğrenirsem yazarım :* =)

bende almayı dusunuyordum bu kremı ama yorumları okuyunca bıraz hayal kırıklıgına ugradım gıbı.koyu kaldıgını soylemıs cogu arkadas.bende acık tenlıyım.ve sıvılcem yok ama sıvılcelenmeye musaıt bır cıldım var

Ben de tester olan bir üründen denemiştim bana bakım değil de makyaj malzemesinden farksız geldi ,size bir sorum olacak,fondoten gibi gece yatarken temizlenmesi gereken bir ürün mü bu ? eğer öyleyse sadece ve o anlık bazı kusurları kapatır ama sonradan cildi daha da bozar,yoksa bakım kremi mi ben anlamış değilim tam olarak!!:44:

Ben de tester olan bir üründen denemiştim bana bakım değil de makyaj malzemesinden farksız geldi ,size bir sorum olacak,fondoten gibi gece yatarken temizlenmesi gereken bir ürün mü bu ? eğer öyleyse sadece ve o anlık bazı kusurları kapatır ama sonradan cildi daha da bozar,yoksa bakım kremi mi ben anlamış değilim tam olarak!!:44:

gece yatarken temızlendıgını okumustum

ben kullanmadım ama kullanan arkadasların resımlerını gordum cok fazla parlaklık verıyo gıbı.oda hıc hosuma gıtmedı.bıde sıvılcelenme olmus bazılarında.ve acık rengı bıle bana koyu kalıcak gordugum kadarıyla.missha yı denemek ıstıyorum

X