Göz Çevresi Bakımı Garnier - Eye Roll-on

ben bugün aldım arkadaşlar. fiyatı 15 milyon.herhangi bir marketten aldım. 1 ayda gözle görülür bir sonuç alnabildiği yazıyor üzerinde. deneyelim bakalım.sositososito

Ayy ben gıdemedım bı tÜrlÜ yaa.. GÖz altı morluklarına ıyı gelıomu bıde bu nasıl bıŞı jelmı kapatıcımı yanı bu bılyede nevar Çok merak edıyorum...

ben de sordum 15 tl imiş arkadaşlar. büyük bir markette buldum. Ancak stokları bitmiş bikaç güne tekrar gelir dediler tekrar uğruycam

aaaayyy bende mi alsam acaba
ama yan etkileri varmıdır bunun
torbalarımız daha çok şişmesin sonra
ay ben korkarım böyle şeylerden
yoksa patates halkaları mı kesip koysam gözlerime oda iyi geliyormuş şişliklere öyle duydum ben
ama hıç denemedimbayanssulusmile

alan arkadaşlar kutuda kullanımıyla ilgili hiç bişey yazmıyor nasıl kullanıcaz nekadar süre masaj yapıcaz günde kaçkez falan hiç bişe yazmıyor :S:S siz nasıl kullanıyorsunuz

ben de bir kac gundur kullanıyorum. bence gerekli oldugunu dusundugunuzde kullanabilirsiniz. gercekten sislik indirmede cok cok etkili dakikalar icinde belli oluyor inanamamıstım ben .. ancak sanki gozlerimin altı cokmus gibi hissediyorum sislik azaltıyor ama sanki halkalar olustu gibi geliyor bana :S ve normalden daha koyu gozukuyorlar bilmem canım sıkıldı bir sure kullanmayı dusunmuyorm acıkcası.

ben de bir kac gundur kullanıyorum. bence gerekli oldugunu dusundugunuzde kullanabilirsiniz. gercekten sislik indirmede cok cok etkili dakikalar icinde belli oluyor inanamamıstım ben .. ancak sanki gozlerimin altı cokmus gibi hissediyorum sislik azaltıyor ama sanki halkalar olustu gibi geliyor bana :S ve normalden daha koyu gozukuyorlar bilmem canım sıkıldı bir sure kullanmayı dusunmuyorm acıkcası.

bende öyle demiştimde banyo yapınca geçiyo o kahvenin verdiği koyuluk galiba

arkadaşlar hiç kimse yaş sınırına bakmadan mı alıyor bu ürünü sonuçta göz bu bilgisi olan biri yazın lütfen

ben bugün aldım gözlerimin altında bi hafiflik var sanki öyle hissettim kapış kapış gidiyomuş ama her gelen 2tane falan alıp gidiyomuş aldığım yerin sahibi söyledi bakalım görücez bizde:)yaş sınırı kadın erkek farkı yok herkes kullanabilirmişş

yas sınırı olmazmı sacmalık.............
20 den ıtıbaren belki kullanılabılır oda şiş ve halkalanma varsa
iyi dınleyın..
torbalanma dıyor..
torbalanma 35 den önce ırsı olmadıgı surece olmaz.
şişlik olur sadece..
genc cıltler kullnmasın.
ben 27 oldugum halde agır gelir dıye almıyorum.
uzmn estetısyenım 10 senedir.
karar sizinolumunekankayizsmile

yas sınırı olmazmı sacmalık.............
20 den ıtıbaren belki kullanılabılır oda şiş ve halkalanma varsa
iyi dınleyın..
torbalanma dıyor..
torbalanma 35 den önce ırsı olmadıgı surece olmaz.
şişlik olur sadece..
genc cıltler kullnmasın.
ben 27 oldugum halde agır gelir dıye almıyorum.
uzmn estetısyenım 10 senedir.
karar sizinolumunekankayizsmile
ürün dğal sonuçta kahve ve üzüm var içinde

X