Göz Çevresi Bakımı Garnier - Eye Roll-on

günaydın arkadaşlar ... bende kullanmak istiyorum bu ürünü kullanan arkadaşlar daha geniş bilgi werebilirler mi acaba opuyorumnanaktan

Ben de bugun aldim : ) yerimseniben
bakalim ...
Burda daha ucuz (yurtdisinda yasiyorum ) : ) :lepi:

usteki mesaji yazdigimdan bu yana 1 ay gecmis
: )
fikrimi yazayim arkadaslar

1 aydir duzenli bir sekilde
hergun sabah ve aksam surdum

cok kırısıklıgim yok o sebeple ne derece etki ettigini farkedemedim boshayallersmile
sadece kullandıgımdan bu yana aydınlattıgini soyleyebilirim :lepi:
devam edecegim :jeyyar:

bende dün aldım bakalım uzun süre kullanımda ne olacak
bana 2 seferdir bir sıkıntı cıkarmadı...

bir haftadır kullanıyorum,daha bir etkisini görmedim.Umarım uzun süreli kullanımda işe yarayacaktır.Fakat göz altımda biraz kuruluk yaptı, acaba bu normal mi?

içindekikafein aksi tesr yapıyor daha da morartıyor..sakın almayın...kafein ve gzlı içeceklerden uzak durun hatta..kuruş para vermeyin arkadaşlar çok kötü

arkadaşlar göz şişliklerine normal patates iyi gelmiyor mu? yoksa onunda zararı olurmu ben kimyasal ürünler kullanmak istemiyorum bir yandan yapıcı olurken bir yandan da yıkıcı olurlar diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Doğal ürünler her zaman daha iyi diye düşünüyorum,hiç olmazsa cilde ters etki yapabilecek kimyasal maddeler yok ! Bu ürün hiç beklediğim gibi çıkmadı :KK43:

valla bunlar hep pazarlama stratejileri hiç inandırıcı gelmiyoo onca ünlü marka neden rollonu düşnemedimi yani bi dünya pahalı marka var bir top uç kullanamazlarmıydı?

Kızlar ben kullanıyorum ama pek bi faydasını göremedim.Biraz göz çevresini rahatlatıyor o kadar. Fiyatı 16 lira civaarında.

bende aldım ve kullandım 2 gün içinde göz altlarımda inme oldu ama baya oldu o yüzden bende kullanmayı bıraktım çünkü bu seferde göz altlarım çökmüş gibi durdu. ortası yok mu bunun =(

yani bende kullanıyorum 2 aydır daha 1.şişedeyim ama bende anlamadım biraz indirio sanırsam

bu ürünü bende kullanıyorum,göz çevresinde kullandıktan sonra yanma hissi yapıyor,ama göz altı morluklarına faydası olmadı,

selam arkadaşlar,
ben de kullandım ucundaki bilye serinletip biraz gözaltı şişliğini rahatlatıyor ama gözaltı morluğunu gidermiyor.gözaltına masaj yapmak istyen alıp kullanabılır .

kızlar bu ürün sanrım 20-22 arası yaş grubuna hitab ediyor,yani ilk kırışıklıklara,ben 28 yaşındayım,ilgimi çekti diye aldım ama faydasını görmedim,sürünce biraz ferahlatıyor ama jel olduğu için kurutuyorda,cildi kuru olanlara hiç tavsiye etmem,zaten etkili bir ürün olsa bu kadar ucuz olmazdı dimi :)

ben de aldım ve 1 aydr kullaıyorum ama hiçbir faydasını gremedm aksine göz altı morluklarım daha da arttı gibi...

ben 18 yaşındaym ve gözaltlarımda şişlik ve morluk var çok kötü göründüğünü düşünüyorm ve bu ürünü kullanmak istiyorum sizce almalımıyım

ben de 2 gün kullandım henüz sabah uyanıp yüzümü yıkadıktan sonra ve gece uyumadan önce kullanıorum memnunum. ilk kullandığımda yakmıştı ama 2. 3. de yakmadı. ayrıca benim göz altımda morluktan başka kuru deri oluo ona da iyi geldi sanırım içinde nemlendiri bi madde var.

etkisi sadece % 10 civarındaymış kızlar. ben de kullanıyorum hala sırf aldığım için. paranıza yazık. ben bile fark edemedim farkı bence işe yaramıyor. zaten eğer yorgunluktan kaynaklıysa dinlenince geçer, ama genetikse kremle falan geçmez. boşuna yabancı madde sürmeyin gözünüze. tırt ürünler listesinde bi ürün daha.

X