Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Olia Serisi kullanan?

145338789651633445414.jpg Kızlar merhaba geçen hafta saçlarımı yeşil yaptım ve bir haftada bu hale geldi sarımtırak saçma sapan bir şey oldu garnierin küllü bir rengini boyasam tutar mı acaba? Yardımcı olun lütfen :KK43:

Syoss oleo intense kullandım 10.05 inci sarısı rengini epeyce açtı saçımı memnun kaldım üstelik olia gibi saçı boyama esnasında sertleştirmiyor tavsiye ederim

Garnier olia serisini kullandım kullanalı saçim düzene girdi.. meğer amonyak kötü yapıyormuş... kokusu ve yumuşacık yapıyo renklerse harika kalıcı.. çok memnunum hepinize tavsiye ederim.. benim bakir rengi herkez soruyor ama söylemiyodum ahaaanda yaziyorum 6.46 ile 7.40 ı karıştırıyorum super bir hurrem bakir 3 senedir güzel güzel kullanıyorum ohh be söyledim kurtuldum:)

Garnier olia serisini kullandım kullanalı saçim düzene girdi.. meğer amonyak kötü yapıyormuş... kokusu ve yumuşacık yapıyo renklerse harika kalıcı.. çok memnunum hepinize tavsiye ederim.. benim bakir rengi herkez soruyor ama söylemiyodum ahaaanda yaziyorum 6.46 ile 7.40 ı karıştırıyorum super bir hurrem bakir 3 senedir güzel güzel kullanıyorum ohh be söyledim kurtuldum:)

Kendi dip rengin nedir?

arkadaşlar merhaba ben de bu boyayla boyamak istiyorum saçlarımı saçlarımın uçları şuan açık küllü kumral bi renkte 6-5 arası bir kahve rengine boyamak istiyorum doğal saç rengim bu, diplerini boyamayacağım. ama sarılığı kapatır mı ve saçımın her yerine renk eşit yayılır mı yardım ederseniz sevinirim

X