Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Olia Serisi kullanan?

ben geçen hafta garnierin 10.0 numarasıyla boyadım koyu sarı gibi olan saçlarım 2-3 ton açıldı bildiginiz sarışın oldum aslında cok sarı isteyenler için gayet basarılı ve su bir gerçekki çok güzel kokuyorsonuc ise kırmızı resim önceki rengi digeri olia sonrası rengi $gmbv.jpg $6bo8.jpg

Son düzenleme:
ben geçen hafta garnierin 10.0 numarasıyla boyadım koyu sarı gibi olan saçlarım 2-3 ton açıldı bildiginiz sarışın oldum aslında cok sarı isteyenler için gayet basarılı ve su bir gerçekki çok güzel kokuyorsonuc ise kırmızı resim önceki rengi digeri olia sonrası rengi Eki Görüntüle 984396 Eki Görüntüle 984390

Resim için sağol canım merakımı giderdin güle güle kullan :KK34:

Resim için sağol canım merakımı giderdin güle güle kullan :KK34:

efendim ne demek herzaman bekleriz :) bu renk bana pek yakışmadı ama sarıyı cok seven ve kullananlar için bir seçim olabilir gerçi şimdi cila yaptım ciğliği biraz gitti gibi bidaha nezaman cila yapabilirim bilgisi olan varmı

efendim ne demek herzaman bekleriz :) bu renk bana pek yakışmadı ama sarıyı cok seven ve kullananlar için bir seçim olabilir gerçi şimdi cila yaptım ciğliği biraz gitti gibi bidaha nezaman cila yapabilirim bilgisi olan varmı

merhaba cilayı nasıl yapıyorsun boyayı sulandırıp mı yapılıyor ?renk yakışmış daha koyu seviyorsan 8.0 numarada iyi canım :)

merhaba cilayı nasıl yapıyorsun boyayı sulandırıp mı yapılıyor ?renk yakışmış daha koyu seviyorsan 8.0 numarada iyi canım :)
teşekkür ederim yakıştırmana ben 3 parmak boyu 8.1 1çay bardağı su 1yemek kaşığı oksidan biraza şampuan koyuyorum yanlış yapmışta olabilirim :KK70:

teşekkür ederim yakıştırmana ben 3 parmak boyu 8.1 1çay bardağı su 1yemek kaşığı oksidan biraza şampuan koyuyorum yanlış yapmışta olabilirim :KK70:

Baya karışıkmış :)Ben bir ara 7 numara boya yaparken birazda su ekliyodum niyeyse her boyamada koyulaşıp koyu kahve gibi olmuştu sonra parfümerideki bayan söyledi böyle yapınca boyanın açma özelliğini kaybediyormuşum siyah olmadan öğrendim:KK70: Olia pek zarar vermiyor diye cila yerine 25 gün ayda bir tekrar boyuyorum.

Baya karışıkmış :)Ben bir ara 7 numara boya yaparken birazda su ekliyodum niyeyse her boyamada koyulaşıp koyu kahve gibi olmuştu sonra parfümerideki bayan söyledi böyle yapınca boyanın açma özelliğini kaybediyormuşum siyah olmadan öğrendim:KK70: Olia pek zarar vermiyor diye cila yerine 25 gün ayda bir tekrar boyuyorum.
iyi bari en azından son anda siyah olmamışsın :KK9:

iyi bari en azından son anda siyah olmamışsın :KK9:

hehe az kalmıştı canım kuzenim sormaya başlamıştı sen saçını siyaha mı boyadın diye :)sonra beyaz sabun,eczaneden kepek şampuanı arada mayonez zeytinyağı maskesi derken baya uğraşmıştım rengi aksın diye :)

ben saçıma yaptıklarımı yazsam roman olur sanırım :KK70: dogumdan sonra gözüm döndü resmen 30 yıl boyamadıgım saçlarım renkten renge girdi 1.5 senede :)

ben saçıma yaptıklarımı yazsam roman olur sanırım :KK70: dogumdan sonra gözüm döndü resmen 30 yıl boyamadıgım saçlarım renkten renge girdi 1.5 senede :)

Bazen oluyor öyle :) Allah analı babalı büyütsün canım evladını,o da şaşırmıştır annemin saçları niye hep değişiyor diye :emir_bebek:

bugün aldım boyayı hatta şuan kafamda bekliyorum güzel yumuşak kokusu güzel ama bitek şeyini sevmedim saçlarımı boyadıktan sonra bi türlü tarayamadım içinden tarak geçmedi resmen elimle aralara dağıtmaya çalıştım diğer boyalarda olmuyordu böyle bişey umarım renk heryerine eşit dağılmıştır onun haricinde güzel en azından kafa derimi yakmadı ve keskin amonyak kokusu yok:KK31:

sorma valla uyuyor bi uyanıyor anne sarışın :KK53: ve cok teşekkür ederim herkesinkini bağışlasın

Bugün anneciğimin saçlarını boyadım Olia ile. Gelelim yorumlarıma :
Kendimden önce annemi boyadım deneme yaptım :KK76:
Boyadığım renk Açık Altın Kahve idi. Çok hoş oldu beğendim.
Annemin doğal rengi küllü sarı üstüne boyadığımız için çok fazla rengini vermemiş olsa da verdiği ışıltı ve parlaklık çok güzeldi.
Beyazları zaten beş-onu geçmez onları da kapatmış çok iyi
Koku yönünden hiç sıkıntımız olmadı annemde beğendi hatta
Saç kremi de çok iyi düşünülmüş yumuşaklık sağladı daha fazla
Sonuç olarak ikimizde beğendik daha 3 saattir boyalı ama yıkadıkça rengin daha güzel oturcağını düşünüyorum. Hiç yoktan ışıltıları güzel canım :KK1:
Kendime de koyu kahve aldım haftayada kendimi boyayacağım. Hadi hayırlısı :KK3:

Bugün anneciğimin saçlarını boyadım Olia ile. Gelelim yorumlarıma :
Kendimden önce annemi boyadım deneme yaptım :KK76:
Boyadığım renk Açık Altın Kahve idi. Çok hoş oldu beğendim.
Annemin doğal rengi küllü sarı üstüne boyadığımız için çok fazla rengini vermemiş olsa da verdiği ışıltı ve parlaklık çok güzeldi.
Beyazları zaten beş-onu geçmez onları da kapatmış çok iyi
Koku yönünden hiç sıkıntımız olmadı annemde beğendi hatta
Saç kremi de çok iyi düşünülmüş yumuşaklık sağladı daha fazla
Sonuç olarak ikimizde beğendik daha 3 saattir boyalı ama yıkadıkça rengin daha güzel oturcağını düşünüyorum. Hiç yoktan ışıltıları güzel canım :KK1:
Kendime de koyu kahve aldım haftayada kendimi boyayacağım. Hadi hayırlısı :KK3:

Hehe bende annemi boyuyorum merak ettiğim boya rengi olunca beni kobay yapıyon diyo :KK9: Sevindim canım memnun kalmanıza güle güle kullansın annen saç rengini.Benim annemi boyadığım 6 numaraydı koyu oldu yinede.Renk ayda bir boyarsanız daha iyi oturcaktır sanırım.Sende inşallah memnun kalırsın saçın uzunsa iki kutu anca yeter ama.İlk boyamada sert gibi oluyor sonra ki şampuanlamada o sertlik gidiyor.

Hehe bende annemi boyuyorum merak ettiğim boya rengi olunca beni kobay yapıyon diyo :KK9: Sevindim canım memnun kalmanıza güle güle kullansın annen saç rengini.Benim annemi boyadığım 6 numaraydı koyu oldu yinede.Renk ayda bir boyarsanız daha iyi oturcaktır sanırım.Sende inşallah memnun kalırsın saçın uzunsa iki kutu anca yeter ama.İlk boyamada sert gibi oluyor sonra ki şampuanlamada o sertlik gidiyor.

Çok çok teşekkürler canım,biz annelerde denemeye devam edelim o zaman :KK1:
Ah bu benim merakım.. Dayanamadım bu sabah anneme boyattım kendimi canım. Koyu kahve almıştım. Alttaki röflelerim az bişey çıktı çok sinirlendim yine. Ama renk istediğim gibi koyu oldu kapatıcılığını çok beğenmedim kendimde. Ya da 25 dk tuttum ondanda olabilir. Sonuç olarak ''oo harika oldum'' diyemedim yıkadıkça da açılacağını düşünüyorum zaten. Avatarımdaki halim ışıktan öyle koyu çıkmış mesela belki ondan bir iki ton koyu oldum diyebilirim. Sertlik sorunu hiç yaşamadım bolca keratin boca ettim saçıma daha ıslakken şimdi yumuşacıklar :KK8:

Çok çok teşekkürler canım,biz annelerde denemeye devam edelim o zaman :KK1:
Ah bu benim merakım.. Dayanamadım bu sabah anneme boyattım kendimi canım. Koyu kahve almıştım. Alttaki röflelerim az bişey çıktı çok sinirlendim yine. Ama renk istediğim gibi koyu oldu kapatıcılığını çok beğenmedim kendimde. Ya da 25 dk tuttum ondanda olabilir. Sonuç olarak ''oo harika oldum'' diyemedim yıkadıkça da açılacağını düşünüyorum zaten. Avatarımdaki halim ışıktan öyle koyu çıkmış mesela belki ondan bir iki ton koyu oldum diyebilirim. Sertlik sorunu hiç yaşamadım bolca keratin boca ettim saçıma daha ıslakken şimdi yumuşacıklar :KK8:

canım keşke 30 yada 35 dakika bekleseydin amonyaksız diye belki tam kapamamıştır alttaki röfleler ışıltı verir güneşten açılmış gibi ben seviyorum ama sen sanırım hepsi aynı renk olsun kapansın istiyorsun bir dahakine biraz daha uzun bekletirsen ikinci boyamanda istediğin sonuca ulaşırsın gibi geliyor :KK34:

Bizde bugun aldık 10.0 ananem için(henüz kullanmadı),8.0da anneme :) Bende bi fikir edinin diye anneminki boyarken öncesi-sonrası resimledim. Kendi saç rengi koyu kahve ama suanki rengi(soldakiler) üstüne koleston 7.0 boyanmış hali, sağda oliala boyandıktan sonra :) Kokusu 10 numara kesinlikle tararken zorlanmadı ama saçı kısa olduğu için kesin bişey diyemem, kapatıcılıgı iyimi emin değilim çünkü beyazı yok ama ananeminki boyayınca kesin bişey söylerim.

$Olia.png -- paket içeriği
$Olia2.jpg
$Olia3.jpg

umarım birazda olsa yardımcı olmuşumdur merak edenlere :KK3:

Bugün boyadım saçımı garnier olia 6.35. Daha öncede çikolata kahve boyamıştım. Fakat garnier bu seri hiç beğenmedim beyazlarımı yüzde yüz kapamadı birde renk farklılığı oldu öle az farkta değil bildiğiniz dipler açık uçlar koyu oldu ki ben yıllardır saçımı boyarım renk farklılığı olmasın diye ona göre boyarım fakat çok hüsrana uğradım. Bende herkez memnun diye almıştım bu boyayı. Tabi herkezin zeminine göre değişir boyanın verdiği renk bende olumsuz sonuç.

Arkadaşlar bugün saçımı amonyaklı bir boya ile boyadım boyamaz olaydım keşke saç diplerim daha açık uçlarımsa koyu oldu ben garnier olianın koyu bir kahve tonuna saçımı boyasam dip ve uç renklerinde çok farklılık olurmu ? Başka bir boya ile boyasam önce diplerinimi yoksa uçlarınımı boyayayım ?

Koyu rennklere boyayinca dip uc arasinda cok renk farkı olmuyor. Ben de 7 numarasini aldim bundan once de 6.3 numarasini denemistim. Bakalim nasıl olcak

X