Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için ÇAKRIK KÖKÜ SUYU

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır yinede doktorunuza sorabilirsiniz ben klomen+catlatma iğnesi tedavisi kullandığım aylarda doktorum kullanma demişti eğer denemek istersen kullanmadığın zaman dedi öyle yaptım

Bundan yaklaşık 4-5 ay önce sol tarafımda ağrım çok olunca doktora gittik. Sadece ultrason çekti. Bir sorun görünmüyor, muhtemelen yumurtlama dönemin olduğundan ağrın olmuştur demişti ama ilk defa öyle şiddetli bir ağrı yaşadım. Doktora yakın zamanda tekrar gitmeyi düşünüyoruz eşimle . Çok sağ olun 🌸
Ağrının sebebinin öğrenebildiniz mi acaba. Bende bu sorunu hep yaşıyorum hatta benim sırt üstü ayaklarımı uzatarak yatamama sorunum var hep sol ayağımı çekerek yatmam gerekiyor. sol yumurtalığım çekiliyor hissi sanki bir damar bişey kısa ve kasıyor gibi

Tamamdır, çok teşekkür ediyorum önemli yorumlarınız için. Gerçekten burda herkes birbirine yardımcı oluyor bu çok güzel bi durum👍🏻 İnşaAllah hepimiz de bebişlerimize hayırlı sağlıklı afiyetli kolay bir şekilde kavuşuruz 🌸🌸🌸
Bende uzunca bir süre bekledim rahim filmi için ama boşuna beklemişim. İstanbul şişli echomar görüntüleme merkezi var eğer imkan varsa Cevat bayrak hocaya gitmenizi ve hsg çektirip tüplerinize baktırmanızı öneririm. Hastanelerden daha uygun. Mükemmel birisi anestezisiz çektirdim meğer tüpler kapalıymış. Selektif salpingografi yöntemiyle açtı sağolsun. 2 yıldır boşa uğraştığımı öğrendim. Pek çok hastanelerde açma işlemini söylemiyorlar bile sadece hsg çekiyorlar. Ama Cevat hoca o an müdahele ediyor bilgin olsun canım. Araştır mükemmel bir radyoloji uzmanı.

slm arkadaşlar. nasıl başlasam ben aslında 40 yaşında evlendim ve şükür ki doğal yolla kızım oldu şimdi 2 yaşında. evliliğimizin 8. ayında hamile kaldım. saraçoğlu takip ettim uyguladım. tüp bebeği de düşünmüştük hatta bülent tıraş tan randevu alıp gittik. muayene sonucu sende hiç yumurta yok dedi olmaz demişti ve o ay sonu hamile kaldım. her şey nasip Allah isterse veriyor. Çok da sağlıklı bir kızım oldu. hala da emiyor. 43 yaşındayım. 2. de istiyoruz. emzirdiğim için ne yapacagımı şaşırdım. Hayırlısıyla ve sağlıklı bi de oğlum olsun istiyorum. kısmet tabi her şey. hormonlarıma baktırdım. fsh 45 Lh: 23 e2 : 20 prolaktin : 29 çıktı adet düzenim de normal oluyor. bu tahlile göre imkansız görünüyor. ama daha önceki haileliğim öncesi de fsh yüksekti kürlerle 3 e kadar düştü ve o ay hamile kalmıştım. yine aslan pençesi kürü yapıyorum. henüz adet olmadı değişikliği bilemiyorum öncesi soğan kürü de yaptım. Bu çakşır otu bana da faydalı olur mu ki. Maca kökü tozu da duydum. hatta bugün aldım kullanacağım. Benim gibi olanlar tecrübelerinizi paylaşır mısınız. teşekkürler

Soğan kürünü doktor tavsiyesi ile yaptım kist vardı eridi çok şükür. Ama bi sorun yoksa gerek yok yapmaya. Çakşır kökü suyu ise benim için mucize içtiğimiz ay hamile kalıyorum hep onda. Hayıt otuna gelince de çayını vs içmedim ama hapı var eczanede onu içmiştim 3 ay adetlerimi çok güzel düzene sokmuştu ama hemen hamilelik olmamıştı
Çakşır kökü bende aldım. Reglim bitmesini bekliyorum nasıl kullandınız acaba bende de kist var 6 aydır bebek istiyoruz 💜

X