Gebe kalmak istiyorum tedavi süreci olan var bı bakabilir mi ??

Suddee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
35
3
24
Arkadaşlar 2 sene önce bir düşük birde sağlık bir gebelik geçirdim fakat bebeğim 5 aylikken kaybettim akciğer enfeksiyonu nedeniyle ağar bir psikolojik süreçten geçtim eşimle bebeğimizi kaybettiğimiz gibi tekrar bir bebek istedik ama olmadı doktora çıktım ve progesteron değerim 01 çıktı ve miyom adet düzensizliği değerlerimin düşük olduğunu söyledi doktorum duphaston kullandım 8 ay bu süreçte devamlı kontrollere gittim ve en sonunda devletede başlamaya karar verdim yanı sıra psikolojik destek de gördüm ve devlet tahlillerimi yaptı ve hiç bir sıkıntı olmadığını ilaçları birakabileceğimi en en geç 3 aya hamile kalabileceğimi söyledi ve bunun yanı sıra beni tüp bebek merkezine yönlendir di oraya da gittim ve tam bir sene dolunca gelmem gerektiğini ve esiminde sperm örneği verip öyle gitmemiz gerektiğini söyledi ve 6 ay oldu ama hala tık yok eşim yanaşmıyor tüp bebek merkezine daha önce iki sefer oldu diye böyle bir süreçten geçen varsa lütfen birşey söyleyin artık dayanamıyorum. Napıcam bilmiyorum ??

Merhabalar çok geçmiş çok üzüldüm daha önce normal yolla olduysa yumurta takibi ve femara çatlatma iğnesi eşinizde sperm testi verse olmazsa bende tüp bebek istiyorum artık psikolojim normal yolu hiç kaldırmamaya başladı ama benide kimse anlamıyor ya çocuk istemekten vazgeçeceğim ya da tüp bebek

X