Gebe miyim acil yardım lütfen

Hamile miyim

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .
Çok teşekkür ederim ablacığım içimi rahatlattın. Peki ilişkiden 28 gün geçtiği zaman bhcg kesin sonuç veriyor mu?
Döllenme olduysa eğer on gün içinde kanda beta HCG yüksek çıkar . onbeş gün sonra idrarda yuksek çıkar. İdrardan bakıyorsan ilişkinin üstünden onbeş on sekiz gün geçsin öyle bak yoksa yoktur bence yok zaten ama senin için rahatlarsın diye dedim. Ama zaten adet olmuşsun döllenen olmazdin adet

Döllenme olduysa eğer on gün içinde kanda beta HCG yüksek çıkar . onbeş gün sonra idrarda yuksek çıkar. İdrardan bakıyorsan ilişkinin üstünden onbeş on sekiz gün geçsin öyle bak yoksa yoktur bence yok zaten ama senin için rahatlarsın diye dedim. Ama zaten adet olmuşsun döllenen olmazdin adet
Teşekkür ederim ablam yardımın için.

ben,mde içimde bir şüphelerim var ben ilişki sonrasının ertesi gününde adet oldum. ama hiç ağrılı değildi. yerleşme kanaması mı diye düşünüyorum. ve tuhaf bir adetti. sol kasıkta batma var. bekliyorum biraz daha zaman geçsin

ben,mde içimde bir şüphelerim var ben ilişki sonrasının ertesi gününde adet oldum. ama hiç ağrılı değildi. yerleşme kanaması mı diye düşünüyorum. ve tuhaf bir adetti. sol kasıkta batma var. bekliyorum biraz daha zaman geçsin
Bildiğim kadarıyla ilişkiden hemen sonra yerleşme kanaması olmaz 10-14 gün geçmeli

Bildiğim kadarıyla ilişkiden hemen sonra yerleşme kanaması olmaz 10-14 gün geçmeli
bir gecede olmadı tabiki her şey :))) biraz zaman geçsin diye bekliyorum. bazen psikoloji gidince beyin yanıltabiliyor forumda hamile olup 4 kez adet olup 4. ayında kesilen kişiyi okumuştum. acaba mı diyor insan :KK43:

bir gecede olmadı tabiki her şey :))) biraz zaman geçsin diye bekliyorum. bazen psikoloji gidince beyin yanıltabiliyor forumda hamile olup 4 kez adet olup 4. ayında kesilen kişiyi okumuştum. acaba mı diyor insan :KK43:
Kan testi yaptır bence. Ben öyle yaparak emin oldum

ayrıca sen kesinlikle değilsin. yumurtlama dönemleri takip et. çok yardımcı olacaktır sana

Canım hamilelik öyle kolay birşey değil insanlar uğraşıyorda hamile kalamıyor ki sen sonrasında regl oldum diyorsun içini ferah tut stres yaparsan kendine zarar verirsin tüm testlerini yapmışsın olsaydı kesin çıkardı
Sabah kalkar kalkmaz idrar testi miratech ile tekrar test ettim. Negatif çıktı. İlişkiden neredeyse 30 gün geçti. İmplasyon kanamasından kaç gün sonra hcg salgılanır. Benim kanamam regl miydi emin değilim sanki az geldi. Stresten mi bilmiyorum. O kanamadan 7 gün sonra yaptım bu testi

Sabah kalkar kalkmaz idrar testi miratech ile tekrar test ettim. Negatif çıktı. İlişkiden neredeyse 30 gün geçti. İmplasyon kanamasından kaç gün sonra hcg salgılanır. Benim kanamam regl miydi emin değilim sanki az geldi. Stresten mi bilmiyorum. O kanamadan 7 gün sonra yaptım bu testi
Stresten canım altında başka birşey arama benzer bir durum bende yaşadım çıldırıyorum sandım ne testler kaldı yapmadığım ultrasonla bakıldı herşey yapıldı hiç birşey yok benim adetim birde 15 gün gecikmişti aradan yıllar geçti şimdi de 1 yıldır bebeğim olsun diye bekliyorum ihtimal var mı vardır belki ama 1000 de 1 falandır herhalde

Stresten canım altında başka birşey arama benzer bir durum bende yaşadım çıldırıyorum sandım ne testler kaldı yapmadığım ultrasonla bakıldı herşey yapıldı hiç birşey yok benim adetim birde 15 gün gecikmişti aradan yıllar geçti şimdi de 1 yıldır bebeğim olsun diye bekliyorum ihtimal var mı vardır belki ama 1000 de 1 falandır herhalde
Allah inşallah tez zamanda çocuğunuzun olmasını nasip eder, herşeyin bir çaresi vardır.

sürtünme yoluyla pek ihtimal yok. yumurtlama döneminde dahi değilmişsiniz. bu kadar korkuyorsanız korunun lütfen. bir sürü test yapmışsın kan testi dahil. hamile değilsiniz ama daha dikkatli olmalısınız.

merhaba. 19 yaşındayım reglmin bitiminde 3 ve 4 kasım da sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık ve korunmadık. cinsel organlar birbirine temas etti. erkek arkadaşım boşalmadım dedi ama yine de rahat değilim. ilişkiden 1 gün sonra kahverengi kan geldi. regl bitimi diye düşündüm. Ardından 25 kasımda kanamam oldu fakat regl mi üstüne görme mi anlamadım çünkü ilk gün çoook hafif aralıklı ağrı oldu ve sanki rengi tam kırmızı değildi gibi. git gide azalarak 4-5 gün sürdü. Kan gelmeden önce çok fazla stres yaşadım ayrıca ilişkiden 1 hafta sobra soğuk algınlığı ilacı ve antibiyotik kullandım boğazlarım ağrıyordu. 25 kasımda başlayan kanama -emin değilim- 29 kasımda perşembe günü bitti. bittikten 2 gün sonra(1 aralık) idrar testi yaptım -predictor early- negatif çıktı ama geciken adetten 6 gün önce sonuç yazıyordu yanlış zamanda yaptım. bu idrar testinden 2 gün sonra(3 aralık)ve ilişkiden 28 gün sonra kanda gebelik testi (beta hcg) yaptım. sonuç 0.01 çıktı. sizce kanda gebelik testi doğru mudur? yanlış zamanda mı yaptım ben bu testleri? bir türlü emin olamıyorum çünkü kanama bittikten sonra bel ve ara ara kasık ağrılarım oluyor. sol kasığımın ağrısı daha baskın ve sanki karnım şişmiş gibi hissediyorum. kafama çok takan biri olduğum için psikolojik mi bilmiyorum.üşütmekten dolayı kasık ve bel ağrısı olur mu? sizce gebe miyim? lütfen acil cevap verin:KK43:

Üstüne görmeyi , gebelik belirtilerini, beta-hcg yi biliyorsunda sürtünme ile hamile kalınmayacağını mı bilmiyorsun :KK70::KK70::KK70:Sen bildiğin adet olmuşsun sanki düşük yapmışsın gibi anlatmışsın :KK70:

X