Gebe olabilir miyim?

Ben sanırım reglimden hemen sonra gebe kalmışım. Regl bitiminden 4 gün sonra göğüslerimde acayip şişlik ve hassasiyet vardı. Hâlâ da devam ediyor. Kasık ve bel ağrısı da 29 gündür sürüyor her an adet olacakmışım gibi sızlıyordum. Aşırı uyku hali var birde. Bence adetinizin geçmesini bekleyin. En iyi sonucu o zaman alırsınız umarım siz de pozitifi görürsünüz
Bende de öyle ama testte negatif çıkıyor adetine 5 gün var daha bekliyorum inşallah bende öyleyimdir😌

Evet canım gebeyim
Allahım sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende durumunu merak edip girmiştim cnm bende bugün test yaptım ama negatif adetime 5 gün var sabırsızım biraz o yüzden adetim geçince yapıcam tekrar inşallah bende güzel haberler alırım🤗

Allahım sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende durumunu merak edip girmiştim cnm bende bugün test yaptım ama negatif adetime 5 gün var sabırsızım biraz o yüzden adetim geçince yapıcam tekrar inşallah bende güzel haberler alırım🤗
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için canım benim. Ben adetim gecikti 1 hafta sonra yaptım bayağı da yüksek çıktı sanırım erken döllenme olmuş, sen de müjdeli haberi verirsin inşallah bütün belirtiler var gibi duruyordu Rabbim hayırlısını nasip etsin 🥰

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için canım benim. Ben adetim gecikti 1 hafta sonra yaptım bayağı da yüksek çıktı sanırım erken döllenme olmuş, sen de müjdeli haberi verirsin inşallah bütün belirtiler var gibi duruyordu Rabbim hayırlısını nasip etsin 🥰
Teşekkürler amin inşallah🙏

Merhabalar ben size bir şey sormak istiyorum benim bu sabah kahverengi tarzında lekenmem oldu adetimede bir gün var acaba hamilelik belirtisi olabilir mi

Arkadaşlar lütfen bilgilendirir misiniz . Tecrübelerinize ihtiyacım var 🥺 1 aydır poliversin isimli yumurta geliştirici ilaç içiyorum ve bu adetimde artık tahlillere vs baslicaz. Adet günüm dündü . Bugün lavobaya gittiğimde kırmızı bir çizgi gördüm iç çamaşırimda pembe ve kırmızı arası bir renk ve peçeteye sildigimde kayganimsi gibi bir şey geldi ama o da orta bir renkti kırmızı ve pembe arası. Aradan şuan 7 saat geçti hiç bir şey yok regli mi yoksa istediğim şey olan yerleşme mi 🥺🥺 sabaha kadar olmazsam test yapicam

Arkadaşlar lütfen bilgilendirir misiniz . Tecrübelerinize ihtiyacım var 🥺 1 aydır poliversin isimli yumurta geliştirici ilaç içiyorum ve bu adetimde artık tahlillere vs baslicaz. Adet günüm dündü . Bugün lavobaya gittiğimde kırmızı bir çizgi gördüm iç çamaşırimda pembe ve kırmızı arası bir renk ve peçeteye sildigimde kayganimsi gibi bir şey geldi ama o da orta bir renkti kırmızı ve pembe arası. Aradan şuan 7 saat geçti hiç bir şey yok regli mi yoksa istediğim şey olan yerleşme mi 🥺🥺 sabaha kadar olmazsam test yapicam
Benim adet gecikmemin 3. gününde 4 damla şeklinde küçük kırmızı kanamam oldu. Bir daha da hiç leke falan gelmedi sornasında test yapıp hamile kaldığımı öğrendim zaten. Takip edin kanama başlamazsa test yapıp içinizi rahat edersiniz.

Benim adet gecikmemin 3. gününde 4 damla şeklinde küçük kırmızı kanamam oldu. Bir daha da hiç leke falan gelmedi sornasında test yapıp hamile kaldığımı öğrendim zaten. Takip edin kanama başlamazsa test yapıp içinizi rahat edersiniz.
Ya öyle mi Allah size bağışlasın 🌹 hiç belirtiniz var mıydı peki gecikene kadar

Ya öyle mi Allah size bağışlasın 🌹 hiç belirtiniz var mıydı peki gecikene kadar
Ya benim belirtiler çok erken başladı. İlişkiden 4 gün sonra memelerde aşırı hassasiyet oluştu ve regl tarihine kadar da devam etti. Daha sonra kasık ağrılarım başladı. Sürekli regl olacakmışım gibi ağrım vardı. Özellikle belim gerçekten kötü ağrıyordu. Bunlar dışında mide bulantısı, akıntı, yorgunluk veya halsizlik yaşamadım. Uyku hali vardı birkaç gün boyunca. En net belirtim göğüs hassasiyetiydi diyebilirim. Regl geçtikten üç gün sonra kadar üç dört damla şeklinde kırmızı kan geldi. Bu lekelenmeden sonra da kasık ve bel ağrım durdu bir daha da sancı yaşamadım şu ana kadar. Regl geçtikten 6 gün sonra test yaptım zaten. İdrar da silik ikinci çizgi çıkarken betam 20 binlerdeydi. Ancak şunu da unutmamalı herkesin gebeliği farklıdır bazılarında belirti hiç olmazken bazılarında tüm belirtiler görünebilir tamamen biyolojik yapınıza bağlı.

Regl oldum nasip değilmiş umut etmiyorum artık 😞tükendi umutlarım
Hiç üzülme Allah'tan umut kesilmez. Ben de her ay adet olduğum zaman yaşadığın durumun aynısını yaşıyordum. O kadar üzülüyordum ki. İnan akışına bıraktığın an Rabbim veriyor. Bir sağlık sıkıntısı yoksa Rabbim er ya da geç nasip eder sen yeter ki gönlünü ferah tut. Rabbim en kısa zaman da seni bebişine kavuştursun.

Hiç üzülme Allah'tan umut kesilmez. Ben de her ay adet olduğum zaman yaşadığın durumun aynısını yaşıyordum. O kadar üzülüyordum ki. İnan akışına bıraktığın an Rabbim veriyor. Bir sağlık sıkıntısı yoksa Rabbim er ya da geç nasip eder sen yeter ki gönlünü ferah tut. Rabbim en kısa zaman da seni bebişine kavuştursu

X