Gebeliğin ilk haftalarında uçak yolculuğu yapılır mı gebe olduğuma dair şüphelerim var ne yapmalıyım 😢

mctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
5
1
29
Kızlar merhaba, yumurtlama günlerini değerlendirdik ve 11 gün geçti üzerinden adete 5 gün kaldı, sol kasıkta ara ara batma genel gerginlik hissi, kokulara hassasiyet ve bel ağrısı var, gebelik testi yapsam çıkar mı ayrıca bi kaç gün içinde uçak yolculuğu yapmam gerekiyor sizce ne yapmalıyım yolculuğu ertelesem mi uçağa binsem ve gebeysem bi sorun oluşturur mu

Kızlar merhaba, yumurtlama günlerini değerlendirdik ve 11 gün geçti üzerinden adete 5 gün kaldı, sol kasıkta ara ara batma genel gerginlik hissi, kokulara hassasiyet ve bel ağrısı var, gebelik testi yapsam çıkar mı ayrıca bi kaç gün içinde uçak yolculuğu yapmam gerekiyor sizce ne yapmalıyım yolculuğu ertelesem mi uçağa binsem ve gebeysem bi sorun oluşturur mu
Idrar değil de bir kan testi yaptırın en iyisi daha garanti sonuç. Erken dönemde kanda çıkabilir düşük değer de olsa. Ve de 36.haftadan öncesinde uçak yolculuğu yapmak için kişinin gebeliğinde bir risk yok ise uçuş için herhangi bir sorun olmuyor diye biliyorum.

Emin olmak için test vs. çok anlamıyorum ben o konulardan ama hostesim, bir üstteki kullanıcının da yazdığı gibi 36. haftadan sonra sıkıntı oluyor uçak yolculuğu.

Benim bir tanidik uçaga binmisti yeni hamileyken çocugu duşurdu sonra 2 yildir filan hamile kalamiyor şu an hamilemi degilmi bilmiyorum ama o kiz çok pinpirikli aşiri heyecan yapan birisiydi.Piskoloji çok onemli ama yinede ben riskli diye duydum siz en iyisi profosyonel birilerine sorun.

Ben ilk trimesterda 15 saatlik uçak yolculuğu yaptım çok şükür bir sorun olmadı ama doktor yolculuktan önceki gün bile kendisini görmemi istemişti. Çok elzem değilse ilk trimesterda çok uzun yolculukların önerilmediğini biliyorum.

Ben ilk trimesterda 15 saatlik uçak yolculuğu yaptım çok şükür bir sorun olmadı ama doktor yolculuktan önceki gün bile kendisini görmemi istemişti. Çok elzem değilse ilk trimesterda çok uzun yolculukların önerilmediğini biliyorum.
Yaklaşık 3 saatlik bi yolculuk olacak hamile olup olmadığıma da emin değilim tam adet olmam gereken tarihlere denk geliyor eğer varsa ve yerleşme olmazsa bu yüzden diye korktum,teşekkür ederim cevabınız için 🙏🏻 yarın test yapıp bakacağım

Kızlar merhaba, test yaptım ve yatay bir çizgi de var ama sonuç negatif sizce test bozuk olabilir mi

Eklentiler

• CCDA9677-569C-4D84-BE8C-0DE1716E7BCB.jpeg
    CCDA9677-569C-4D84-BE8C-0DE1716E7BCB.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 42
X