Gebelik belirtilerinde azalma

gunes870

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
529
290
27
Hanımlar merhaba 12 haftalık hamileyim. Dün akşamdan beri göğüs hassasiyetim kayboldu göğüslerim yumuşadı sanki acı ağrı yok gibi birden bire oldu bebeğime bişey olmuş mudur diye korkuyorum 😕 kanama falan yok ama başına böyle bişey gelen var mı yarın doktora gideceğim

Hanımlar merhaba 12 haftalık hamileyim. Dün akşamdan beri göğüs hassasiyetim kayboldu göğüslerim yumuşadı sanki acı ağrı yok gibi birden bire oldu bebeğime bişey olmuş mudur diye korkuyorum 😕 kanama falan yok ama başına böyle bişey gelen var mı yarın doktora gideceğim
ben bunu doktora sorduğumda normal bişey demişti bebeğin iyi demişti benim şuan sadece mide bulantısı var 10+3’deyiz

Ya benim sağ tarafimda ağırlık var on iki hafta için erken değil mi acaba bu ağırlık aşağı yukarı yan tarafa giriyor sabit değil lütfen cevaplar misin

Birde gogsum bende ilk zaman sertlik vardı şimdi normal hamile olmadan önceki gibi sadece koyu kahverengi oldu uçları ve noktalar çoğaldı

40 haftalık bir hamile olarak şunu söyleyebilirim, yazılan söylenilen anlatılan her belirtiyi yaşamadım.
Herkesin gebeliği bambaşka 🌸
Bir güncelleme geliyor yeni bir şey başlıyor biri gidiyor biri geliyor gebelikte.. bitti dediğin şey üç ay sonra geliyor , sürekli bir değişim yaşadığın bir süreç 🥰
Sağlıkla süreci tamamlayıp bebişe kavuşun inşallah 🌸
N nrgs4747

Ya benim sağ tarafimda ağırlık var on iki hafta için erken değil mi acaba bu ağırlık aşağı yukarı yan tarafa giriyor sabit değil lütfen cevaplar misin
Bende hareket hissediyorum bazen ama doktor bağırsak hareketleri olduğunu söylemişti

Salı günü randevu salı gunune kadar meraktan olurum ki doktora söylesem herşeye doğrudur normaldir diyor e on iki hafta çok erken millet yirminci haftada diyor hissediyorum

Yani neredeyse 2 hafta falan belirti yaşadım. 23 haftalık hamileyim. 12. Haftada hic bir belirtim yoktu.

Korkacak bir durum yok vücut hamileliğe alıştıkca belirtiler kayboluyor :) içine sinmiyorsa doktoruna sor ama böyle panik yapıp gerilip bebişini üzme :)

X