Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Merhaba çatlatma iğnesi ile mi hamile kaldınız süreci anlatabilir misiniz rica etsem
Merhabalar bu ay herhangi bir ilaç ve iğne kullanmadım. Yumurta takibi de yapmadım. Sadece tahmini yumurtlama haftamda kendimizce değerlendirmelerimiz oldu. Sonrasında çok sıklıkla değerlendirmedik. Sürpriz yaptı bize 🥰 inşallah sağlıkla ilerleriz.

Kızlar catlatma iğnesinden kaç gün sonra regl oldunuz ? Benim reglim üç gün gecikti iğne olalı 16 gün oldu

arkadaşlar merhaba son regl olmaya basladığım tarih 23 şubat bitişi de 29 şubatttı. normalde 20 martta regl olmam lazımdı ama olmadım ve 28 günde bir olurum düzenim sekmez. bende perşembe günü test yaptım silik çizgi çıktı cuma da silik çıktı çizgi bugün de kan verdim sabah hcg 7.78 çıktı. yumurtlama tarihim 5 6 mart idi.geç döllenme ihtimali mevcut mu ? kimyasal gebelik mi yaşıyorum böyle olup değeri artan oldu mu hiç? doktor 1 hafta sonra tekrar kan ver değerin 1000 2000 civarı olursa kesin gebesin diyebiliriz şuan pozitif görünüyor ama kesinlik veremiyorum dedi.

arkadaşlar merhaba son regl olmaya basladığım tarih 23 şubat bitişi de 29 şubatttı. normalde 20 martta regl olmam lazımdı ama olmadım ve 28 günde bir olurum düzenim sekmez. bende perşembe günü test yaptım silik çizgi çıktı cuma da silik çıktı çizgi bugün de kan verdim sabah hcg 7.78 çıktı. yumurtlama tarihim 5 6 mart idi.geç döllenme ihtimali mevcut mu ? kimyasal gebelik mi yaşıyorum böyle olup değeri artan oldu mu hiç? doktor 1 hafta sonra tekrar kan ver değerin 1000 2000 civarı olursa kesin gebesin diyebiliriz şuan pozitif görünüyor ama kesinlik veremiyorum dedi.
Merhabalar,bende Şuan aynı durumdayım. Dün kan verdim 6.7 çıktı. 4 gün sonra tekrar gel kan ver dedi artış olursa kesin gebelik dedi. Şuan için tam net birşey söylenemez dedi. Salı gününü bekliyorum. Umarım hepimizin değerleri sağlıkla yükselir🙏🏻

Merhabalar,bende Şuan aynı durumdayım. Dün kan verdim 6.7 çıktı. 4 gün sonra tekrar gel kan ver dedi artış olursa kesin gebelik dedi. Şuan için tam net birşey söylenemez dedi. Salı gününü bekliyorum. Umarım hepimizin değerleri sağlıkla yükselir🙏🏻
Bende şuan cok hafif kırmızı leke oldu 1 saat önce daha sonrasında kahverengi şeklinde lekelenmeler oluyor sadece lavaboya gittiğimde peçeteye geliyor azar azar,ağrım var hafif de. Regl kanaması gibi değil ama kanamaya da dönebilir belki bilemiyorum. Pazartesi bende tekrar kan vereceğim her ihtimale karşı ama sanırım olumsuz :KK43: umarım hepimizin değerleri sağlıkla yükselir dediğiniz gibi 🙏

Bende şuan cok hafif kırmızı leke oldu 1 saat önce daha sonrasında kahverengi şeklinde lekelenmeler oluyor sadece lavaboya gittiğimde peçeteye geliyor azar azar,ağrım var hafif de. Regl kanaması gibi değil ama kanamaya da dönebilir belki bilemiyorum. Pazartesi bende tekrar kan vereceğim her ihtimale karşı ama sanırım olumsuz :KK43: umarım hepimizin değerleri sağlıkla yükselir dediğiniz gibi 🙏
Benimde regli günüme az kaldı, Şuan kasığım da hafif batmalar var, umarım yerleşmeden dolayıdır. Sizin de yerleşme kanaması olabilir umudunuzu kaybetmeyin inşallah herşey güzel sonuçlanır hepimiz için 🌸

Benimde regli günüme az kaldı, Şuan kasığım da hafif batmalar var, umarım yerleşmeden dolayıdır. Sizin de yerleşme kanaması olabilir umudunuzu kaybetmeyin inşallah herşey güzel sonuçlanır hepimiz için 🌸

Umarım yerleşmeden dolayıdır sizinkide, hepimiz için en güzel zaman ne zamansa o zaman olsun inşallah. Sizin gününüz gelmeden 6 küsür çıkmış yükselir inşallah 🙏☺️ benim günüm çarşamba idi geçti cumartesi 7.78 çıktı yani bugün, biraz da lekelenme olunca bende ışıklar söndü direk negatife yatkın bir insanım 🥺 güzel tatlı sonuçlar en yakın ve iyi zamanda bizimle olsun 🌸💐

Değer 0,110 ve üzeri olsa umut var demektir 0,100 aşağı olsa gebelik yok demektedir.
Merhabalar benim adetim 3 gün gecikti gecikti adetimden 3 gün önce kan verdim 0,226 çıktı adet geçikmemin 3. Günü verdim 0.100 çıktı iki farklı laboratuvarda ne demek oluyor bu yani 🥹

Tabiki de geç döllenme olmuş olabilir. Bir hafta sonra testi tekrarlayın 1000 e ulaşmaz bence birden ama yükselir elbette eğer yükselme az olmuş ise sakın tedirgin olmayın. Birkaç gün sonra yeniden bakıp artışı değerlendirirsiniz.

Sağol canım Allah razı olsun.
Doktorun 2. Bir emrine kadar dışarı çıkmak yasak maalesef dinlenmem lazımmış ama izin verilince yapicam inşallah canım. 3litre su iciyorum meyve yiyorum inşallah şifa olur.
Merhaba daha adet günüme var ve baş dönmesi halsizlik uyku isteği ve kasık bel ağrım var dün hastanede Beta HCG 2.30cikti

Kızlarr adetime 10 gün kaldı bugün yere eğilip kalktıktan sonra karnıma bı şey saplandı gibi acı hissettim iki defa oldu daha önce yaşamamıştım düzenli ilişkimiz var bebek istiyoruz sizce yerleşme ağrısı gibi bı şey olabilir miii

X