Gebelik Haftasiyla Ultrason ölçüleri Tutmayan Varmi

benimki de sata göre 5 gün geriden geliyordu şimdi sata göre 3 gün ilerde gidiyor. cumartesi doktora gittim 34+2 olması gerekirken 35+3 çıktı. aradaki farkı kapattı dedi doktorum. bu durumda 11 aralık olan dıoğum tarihi de 8 aralık görünüyor artık

benımde sata gore 21 hafta ultrasona gore 22 bır hafta onde gıdıyor bu yuzden yapılan 2 lı 3lu testler rısklı cıkıyomus benım doktorum ole soledı benım gıbı olan varmı aranızda yanı testlerı rısklı cıkan...allahım bebeklerımıze saglık versın ınsallah

benimde 37 hafta fakat bir hafta geri gözüküyor bu o kadar büyütülşecek bir sorun dğil bebeğin sağlığı yerindeyse kilosundan dolayı haftası daha geri olabiliyor.Önemli olan sağlıklı olması.

Canım inan boşuna üzülüyorsun.Bende 18 haftalık hamileyim ama ultrasonra 19 hafta çıkıyor.Bu problem değil ki canım .Allah başka dert vermesin

Benim de bebeğim 2-2,5 hafta geriden geliyor. Bu durum 24. haftada başladı ve gerilik arttı. Tabi bu gerilik normal nitelendirmiyor bizde ne yazık ki. Geçirdiğim nefrit yüzünden bebeğimin gelişiminde gerilik oldu. Şu an 29. haftadayım yarın kontrolüm var. İnşallah aradaki fark kapanmaya başlamıştır.

benim sat 23ağustos,,,fakat bende kanama problemi vardı,,yumurtlama günü olarak hesaplanan günlerde kanamam oluyordu ve eşimle birlikte olamıyoduk doğal olarak,,4 ay süren kanama probleminden sonra şans eseri hamile kaldım,,fakat sat 23 ağustosken ben 16 eylülde hamile kaldım,,,sata göre 13+3 günlük hamileyim fakat ultrasonda 12 haftalık,,,karman çorman oldu kafam,,,,birde doktora gittim bir kaç hafta önce pazartesi günüydü 9 hafta dedi,tam bir hafta sonra pazartesi 10+2 dedi,,,,ben ne kadarlık hamileyim :44: bilmiyorum:) neyse allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.....herkese sevgiler

merhaba 11 ekimde blast aşamasında dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım.sat tarihi 20 eylül. bugün 9+4 olmam gerekirken 8+4 üm. bebeğimin kalp atışı normal. gelişimi 1 hafta önceye göre 2 katına çıkmış. ben bu geriden gelme olayında çok tedirginim ne yapmam gerekiyor. beslenmede mi bir hata yapıyorum

arkadaslar bugun doktora gittim adetimin 3.günü doktor ultrasonla bakdi ve asagidaki resime benzer bi görüntü cikti ultrasonda ,doktor suan bisey anlamiyorum biseye benzetemedim ama normalde gebelik kesesi yerinde duruyor dedi.ama adetin 3 .günü olmasi biraz yaniltti onu.kararsiz kaldim 14 gün sonra tekrar gelin bakalim bi dedi.

aacaba adetliyken adet torbasi gibi bisey varmi ve o ultrasonda görülürmü ??netten arastirdim ama buna benzer bi bilgi bulamadim sizin bu konuda bir bilginiz varmi acaba???

gs17.jpg

Ben sat tarihine göre 6 haftalık gebeyim fakat ultrasonda 4 haftalık gebe gözüküyorum normalde yani sat tarihine göre 20mm olması greken gebelik kesesi 7mm.bende çok korktum cuma günü ultrasonum var o zaman görücem bakalım ne durumdayım.ama geç yumurtlamadan dolayı olabiliyormuş.kafama taktığım şey adet düzensizliği yaşamadım hiç geç yumurtlama olasılığım ne kadardır bilmem:KK43:([/QUO TE]
Slm cok zaman olmus yazini gorunce merak ettim bende ayni durumdayim 8 bucuk olmama gerekirken 6 cikiyorum kalp atisi alamadik bide crl 4.5 mm falan cikio kucuk yani senin durumunu merak ettim umarim buyumustur bile

Benimde sorunum su ilk kontrolde kesen 7 mm di 14 gün sonra gittik kesen 16mm olmuş doktor 21mm olması gerekirdi dedi ve yolk kesesi yok dedi bos gebelik olabilirmiş çokuüzülüyorum ne yapacagimi sasirdim onggün sonra kontrolum var ayni durumu yasayip düzelen var mi

bebeğim gebeliğimin 32. haftasından itibaren hep 1 hafta geriden gitti gelişimi ama çok şükür sağlıklı bi şekilde doğdu ve şuan 7 aylık :) bikaç hafta geriden veya ileriden gitmesi normal kafanıza takmayın :)

benımde 6+3 idi ama 5+6 cıktı ultrasonda ve 11 mm bebek cok kucuk goremedı ve yolk da sısmıs sanırım 5mm mıs...korkuyorumm...kese duzensız dedı docente gıttım ama bılemiyorum cok olumsuz konustu

benımde 6+3 idi ama 5+6 cıktı ultrasonda ve 11 mm bebek cok kucuk goremedı ve yolk da sısmıs sanırım 5mm mıs...korkuyorumm...kese duzensız dedı docente gıttım ama bılemiyorum cok olumsuz konustu

sakince bekle canım bir dahaki kontrolünü.. stres yapmamalısın bu dönemde.. inş. hayırlı haberler alırsın..

Benim bebeğimin bacak boyu bir hafta geti iku doktora gittim ikiside on beş günlük ileri geri olması sorun olmaz normal dedi.

X