Gebelik ilk haftalari spor

Derya12344

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
56
10
26
Ben kickboks spinning crossfit pilates farklı gunler yapıyorum. Bu ay yumurtlama takibi yaptım yumurtlama üzerinden 8 gun geçti sorum şu ki hamilelik ilk zamanlari malum pek belli olmuyor daha hafiflettim dikkat ediyorum ama yine de sorun olur mu kickboks sadece torba ile calisiyorum ağırlıkta çok kaldirmiyorum Allah korusun uzun zamandır istiyorum düşük olmasını istemiyorum benim pcos um var aktif sporun yararını görür muyum

ağır spor bebeğin tutunmasında önerilmiyor. hafif yürüyüş öneriyor doktorlar sadece. perde asmak bile risk yani ordan düsünün.

ağır spor bebeğin tutunmasında önerilmiyor. hafif yürüyüş öneriyor doktorlar sadece. perde asmak bile risk yani ordan düsünün.
Haklısınız 😞 erken gebelik testi aldim iki üç gün sonra yapicam inşallah hayırlı haberler alirim ona göre bir yol cizerim

Zaten hali hazırda spor yapıyosanız abartmadığınz sürece bişey olmaz bence
2 aydır reformer pilates yapiyordum diğerleri 2 hafta oluyor bir yandan pek birakmakta istemiyorum zaten bir seneyi geçti olmadı tam sporla psikolojimi düzelttim baştan baslamak istemiyorum 😞😞 bir yandan ya olduysa da bir şey olursa

X