gebelik kesesinde embyoyu goremeyip sonra goren varmi?

doktorlar sat ye gore hesapliyor canim genelde bilmemki seninki belki yumurtlamadan sonra hesaplamistir aslinda dogrusu o ama bilim boyle iste dogum yapacagin tarihi boyle hesapladiklari icin bebek bu kadar diyorlar..birde ultrasonla olctu 19.1 mm mis kese yani yanlislik yok!!!doktordan kaynaklanan sorun oldugunu sanmiyorum doktorum hastanenin en iyi doktorlarindan canim ama insallah yanilmistir gorememistir!!!cok uzuluyorum:KK43:(

benımkıde 8 haftalıktı gorememıstı 2 gun sonra baska bı doktora gıttım vajınadan baktı gorebıldık.....uzulme canım bende çok telesa kapılmıstım ama sonra gorduk...

huzun yili inan bunlar icimi rahatlatiyor benim gibi olupta sonra gorenler ama sana ilkinde vajinadanmi bakmisti bana oyle bakti yinede gorunmedi!!!

vajınadan bakmak ıstemıstı ama ben kabul etmedım salaklık ıste etrafımdakıler aman sakıncalı cocuk duser baktırma falan demıstı sonra doktorumla konustum zararlı olsa hıç bakarmıyız dedı ıkıncıde vajınadan baktırdım.bırıncıde ultrasonda hatta bende kese falan hıç bısey gorunmemıstı doktor bebek rahme dusmemıs daha çok yenı 1 haftalık dedı baska doktora gıttım bı baktı bebek 2 aylıkmıs megerse.sıkma canını ınsallah sorun yoktur ıyı dusun telasını anlıyorum ama rahatlat kendını dua et hıçbısey olmaz allahın ıznıyle...

tabı bu olay 7 ay onceydı :) dogum yapalı 2 ay oldu ramazan bayramında ama malesef bebegımı kaybettım sımdı yıne çalısma yapıyoruz ınsallah tutar ve bu sefer yavrumu kucagıma almak nasıp olur....:KK43:

canim yaa cok uzuldum ama allah onu senden cok sevmis demekki hem cennete gitti yavrun sana safaatci olacak insallah...allahim kimseye yasatmasin cok aci!!!

amin kımseye yasatmasın melegım canım oglum hıçbı kardesı onun yerını alamaz o benım ılk goz agrımdı rabbım bı daha boyle bır acı vermesın ınsallah...

amin canim insallah yeniden hamile kalirsin yakin zamanda kac yillik evlisin???yas kac??ben 25 4.5 yillik evliyim!!

canim yaa gencsin daha uzun yillar var onunde allah nasip ederse verir insallah yakinda :))

genciza seninki 2. gidisinde kac haftalikti vainalmi baktilar???ve kesenin capi kacti embyonu gordunuzmu o zaman???

canım moralini bozma iyi düşün bak 1 hafta sonra gittiğinde kesin görürsün gec döllenme olmuştur merak etme.

genciza seninki 2. gidisinde kac haftalikti vainalmi baktilar???ve kesenin capi kacti embyonu gordunuzmu o zaman???

canım ikinci gidişimde son adet tarihime göre 7+2 idi ama bi hafta geriden geldiğim için aslında 6+2 idim.ve daha öncede bahsettiğim gibi son anda görebildi doktorda oda bi nokta kadar(karından baktı).kese ölçümünü hatırlamıyorum canım.malum düşük yaptıktan sonra attım bütün ultrason resimlerini.

anladim canim benim ilk gidisimdi bu benim karnimdan bakmadigi halde goremedi ruyalarima giriyor artik cok strese girdim :KK43:(

canim bu arada doktorunun sana 6+2 demesi cok normal cunku karindan bakilan ultrasonda bebek bir hafta kucuk gozukurmus yani sen aslinda seninde tahmin ettigin gibi 7+2 idin....kac haftalikken dustu????

Mehaycim Uzulmene Gerek Yok Neden Daha çok Kucuk 38 Gunlukken Gitmişsin Hem Geç Döllenmede Olabilir Bak Cuma Gunu Gittiğinde Herşey Yolunda Olacak Bi Tek Sende Yaşanan Problem Degil Bu Burda Benim Omsumunda Ole Oldu şimdi Onu Ki 15 Haftalik Cuma Gunu Yaz Bekliyoz

9 haftalıkken kalbi durmuştu canım.o kadar korkma canım ya herşey olacağına varır.kötü bişey olsa bile ( allah korusun) dünyanın sonu değilya.daha ne acılar var.herzaman herşeye hazırlıklı olmak gerekiyor.benimde aklımın ucuna bile gelmezdi kürtaj olacağım.kelimesi bile korkuturdu beni ama şimdi eşimle espriye bile vurabiliyoruz.milyonlarca kadın bu düşükten dolayı kürtaj oluyor.
ama sana dediğim gibi zamanı kendine zehir etme.hep umutlu ol.

X