Gebeliğe Hazırlık Gebelik öncesi tavsiyeler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ElsaaEsas34

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
24
3
33
Merhaba kızlar ben 33 yaşındayım..4 yıldır evliyim ve 1.5 yıldır gebelik deniyoruz henüz nasıp olmadi.Ben de eşimde herhangi bir sorun bulunamadı..rahim filminde bende polip görüldü.. Histereskopi ile aldırdım..Sizce ne kadar beklemeliyim kendiliğinden olmasını istiyorum .Tüp bebek önerir misiniz yoksa bir kaç yıl daha mı beklesem..tüm degerlimiz çok iyi ama gebelik oluşmuyor.ikimiz de oldukça sağlıklı beslenmio sigara alkol kullanımı da yok..Artık iyice stres olduk

Öncelikle Rabbim hayırlısıyla yormadan, yıpratmadan hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kuzum. Doktorlar 1 sene denemede olmadıysa, 35 yaş üstünde 6 ayda olmadıysa tüp bebek öneriyor. Gene sizin bileceğiniz iş ama maddi olarak çok yormayacaksa isterseniz bir düşünün derim. Ücretsiz yapan devlet hastaneleri de var. Özellikle zeynep kamili çok duydum bu konuda. Herkes de çok memnundu. İsterseniz bir düşünün derim

Öncelikle Rabbim hayırlısıyla yormadan, yıpratmadan hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kuzum. Doktorlar 1 sene denemede olmadıysa, 35 yaş üstünde 6 ayda olmadıysa tüp bebek öneriyor. Gene sizin bileceğiniz iş ama maddi olarak çok yormayacaksa isterseniz bir düşünün derim. Ücretsiz yapan devlet hastaneleri de var. Özellikle zeynep kamili çok duydum bu konuda. Herkes de çok memnundu. İsterseniz bir düşünün derim
Yorumun için teşekkürler canım. Hani bir sorunumuz yok bu yüzden biraz daha mı beklesem diye düşünüyorum belki olur kendiliğinden.Tuo bebek süreci beni çok korkutuyor zaten çok stresli biriyim olacağı varsa da olmaz bu stresle.. Bilmiyorum Allah en kısa zaman nasip etsin bana ve benim gbi tüm bekleyenlere🙏

Yorumun için teşekkürler canım. Hani bir sorunumuz yok bu yüzden biraz daha mı beklesem diye düşünüyorum belki olur kendiliğinden.Tuo bebek süreci beni çok korkutuyor zaten çok stresli biriyim olacağı varsa da olmaz bu stresle.. Bilmiyorum Allah en kısa zaman nasip etsin bana ve benim gbi tüm bekleyenlere🙏
Rica ederim kuzum ne demek. O şekilde yap o zaman. Olabildiğince stressiz sıkıntısız geçer insallah bu süreç

X