Gebelik testi belirtiler

benysckl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
1
0
22
Kızlar ovulasyon günlerimi değerlendirdik. Reglim 5 gün gecikti. Şuan 2 haftadır süren beyaz akıntı, alt karında hafif batma şişlik hissediyorum . Yüzümde deri altı sivilceler çıktı. Sizce hamilelik belirtisi mi? Sabah test yaptım fotoğraftaki gibi çıktı silik çizgiler var gibi

Eklentiler

• IMG_2845.jpeg
    IMG_2845.jpeg
    194,2 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_2847.jpeg
    IMG_2847.jpeg
    220 KB · Görüntüleme: 50
Canım şuan görünmüyor bence adetin gelmezse bir kaç gün sonra tekrar test yap bazen adet geçikmesinden 10 gün sonra bile çıkabiliyormuş ve beyaz akıntı sivilce hamilelik belirtisi ama erken hamilelik belirtilerinde ben karında şişlik okumadım hiç şimdiye kadar öyle belirtisi olan oldu mu bilmiyorum

Kızlar ovulasyon günlerimi değerlendirdik. Reglim 5 gün gecikti. Şuan 2 haftadır süren beyaz akıntı, alt karında hafif batma şişlik hissediyorum . Yüzümde deri altı sivilceler çıktı. Sizce hamilelik belirtisi mi? Sabah test yaptım fotoğraftaki gibi çıktı silik çizgiler var gibi
5 gün gecikmede baya bı silikte olsa çıkması lazimdi bence. Ben testte bir şey göremedim. Kan ver sonucu kesinlestir yoksa beklentiye girme. Belirtilere takılma gebelik bekledigin için ister istemez kendini dinliyorsun

X