Gebelik testi kullananlar buraya

evet kesin kafayı yiyecaz en yakın zamanda :nazar: bu ay olmasa bende incir kuru deniyecam..nezaman başlamak lazım

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 evet 100 kg ulaşacaz..maşallah bize nazar değimesın

incir kurunun belli baslama günü yok, uygulama süreci 21 gün 7 gün ara veriyorsun. Ister adetin basladiginda isterde bittikten sonra basla. Gecen ay 15 gün sogan suyu ictim, simdi incirin 10.günündeyim ama yarin tekrar sogan suyuna baslamak istiyorum. Inciri zaten sevmiyorum nerdeyse ictigim gibi tekrar cikaracam kendimi zor tutuyom. Sogan daha tatli geldi adacayi gibi tadi var :)

Hamis olalim artik ayri bir topik acariz, kilolarimizi yazariz artik :delikafadulden:

:roflol: evet yeni topik açalım..başlık da Hamile kalmadan once kaç kilo aldınız cokacimcoook ay allahım yaw bize akıl fikir ver

Kafayi yemisiz bile zaten her ay para verdigim bu testler herseyin gercek yüzünü anlatiyor. Bazende skizofrenmi oldum diyom :lülülülülülü:

kaydirigubbakcemile3 sende kız...ne yapalım,bebiş için çiş bile içeriz eğer faydası varsa kaydirigubbakcemile3 senin yaşin kaç..hiç bebişin yok mu?

laubali,canım senden daha manyağı var..ben her gün günde 3-4 kez test yapıyorum..kaydirigubbakcemile3

iyyyy aman dur simdi bazilerine malzeme olur eskiden cis iciyorlarmis bilmem neymis diye yeni bir hacet cikarirlar sonra icmedigimiz bu kalir yerimseniben

Yas 28, 6 yil istiyoruz ama olmuyor bebek. Cok nazli bizimki :KK66: Senin varmi peki? Kac yillik evlisin?

Badem ben yapmiyorum demedimki her allahin günü yapiyorum, ister adetli olayim ister olmayayim valla sapik oldum kurtarin beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. Ama iyiki yanliz degilim bu konuda hep bi manyak benmiyim diye icimi yiyodum, hosgeldin test sapiklari grubuna yerimseniben

Ayy ama sevindim yaaa bu konuda yanliz degilim, diger topiklerde hep bekleyin adetin gecsin falan diyorlar ama ben ha bire yapiy duruyom. Yani takibe aliyorum hehe.. Test yapmayanlar iyi sabrediyor anam ben olup olmadik günlerde bile yapiyom sanki meryem anayimda birden bebek olacak :)

iyyyy aman dur simdi bazilerine malzeme olur eskiden cis iciyorlarmis bilmem neymis diye yeni bir hacet cikarirlar sonra icmedigimiz bu kalir yerimseniben

Yas 28, 6 yil istiyoruz ama olmuyor bebek. Cok nazli bizimki :KK66: Senin varmi peki? Kac yillik evlisin?

ahhh ahhh olacak cnm,ben 10 yıldır evliyim...ama olmadı..daha doğrusu 2-3 sene istemedik,sonra olsun dedik,denedik ama olmadı dr.gittim benim tüplek kapalıydı açtıktan sonra tekrar başladık..

Ben seni başka bir siteden daha hatırlıyorum galiba.Eğer isim benzerliği değilse.:eek:

Ben 1 buçuk yıllık evliyim.3 buçuk ay önce ikizlerimi rahim ağzı yetmezliği nedeniyle erken doğurdum..Canlı doğdular,ertesi gün mezara gömdüm :KK43:
Şimdi melek kızım ve melek oğluma kardeş gelmesi için çalışıyor ve Allaha dua ediyoruz...

İlk mikro tedavimle hamile kalmıştım..bu 1 ay doğal yoldan preseed ile deniyoruz..Cumartesi gününe dek herşey belli olur..Ya sevineceğim ya da kk dekilerin deyimiyle kırmızı kartı göreceğim:1rolleyes:

Misraa

Ne olsun canim ya ruh hastasi olmusuz isteeee bebek gelmiyo diyeee :)

Ebruli bi benzerlik daha cikti benimde tüplerde endometriose hastaligi yüzünden tüplerimde sivi var, bende aldiracam bu ise yaramaz tüpümü, ömrümü yedi ömrümüüüüü

Ben günde 1 değil 1 den fazla yapıyorum demek istedim canım...günde en az 3-4 kezkaydirigubbakcemile3 netten 200 tanesi 32 milyona test almıştım da:eek:

X