Gebelik testi kullananlar buraya

Ben seni başka bir siteden daha hatırlıyorum galiba.Eğer isim benzerliği değilse.:eek:

Ben 1 buçuk yıllık evliyim.3 buçuk ay önce ikizlerimi rahim ağzı yetmezliği nedeniyle erken doğurdum..Canlı doğdular,ertesi gün mezara gömdüm :KK43:
Şimdi melek kızım ve melek oğluma kardeş gelmesi için çalışıyor ve Allaha dua ediyoruz...

İlk mikro tedavimle hamile kalmıştım..bu 1 ay doğal yoldan preseed ile deniyoruz..Cumartesi gününe dek herşey belli olur..Ya sevineceğim ya da kk dekilerin deyimiyle kırmızı kartı göreceğim:1rolleyes:

yok cnm kırmızı kart görmezsın..inşallah :CüvCüv:

Badem evet ya hikayen zaten bana cok tanidik geldi.. Bende diger sitedenim ama orda herkes hamile kaldi artik kendimi yanliz hissetmeye basladim sanki dünyada bi bebeksiz ben kaldim.. KK daha genis ve cok üyesi oldugu icin burada insan kendine yakin olan durumdakili bulmak daha kolay :icecream:

Cumartesi adet gününmü? Ben bugün cift cizgiyi gördüm yumurtalik testinde aslinda ne oturuyosam gidip simdi calismam lazim ama sohbeti koyu buldum :)

Ebruli bi benzerlik daha cikti benimde tüplerde endometriose hastaligi yüzünden tüplerimde sivi var, bende aldiracam bu ise yaramaz tüpümü, ömrümü yedi ömrümüüüüü

evet benzer taraf çok..dur sen biraz karıştırsak kesin akraba oluruz kaydirigubbakcemile3

Misraa
Amiiinnnn allahim hepimize saglikli evlat nasip etsin kucagimiza almayida nasip etsin, sirf hamilelikle kalmiyor bu isler :KK43:

Badem
Hehe aynen bende öyle, her ay 30 luk aliyom o ucuz hassas testlerden bide yetmedi clearblue dijital, sayet cift cizgi cikarsa ekstradan dijital yanimda bulunsun harflerle bide hamis oldugumu göreyim diye lol

Ebru memleket niresi gizzz? Toptan al toptan daha ucuz oluyo zaten

Badem evet ya hikayen zaten bana cok tanidik geldi.. Bende diger sitedenim ama orda herkes hamile kaldi artik kendimi yanliz hissetmeye basladim sanki dünyada bi bebeksiz ben kaldim.. KK daha genis ve cok üyesi oldugu icin burada insan kendine yakin olan durumdakili bulmak daha kolay :icecream:

Cumartesi adet gününmü? Ben bugün cift cizgiyi gördüm yumurtalik testinde aslinda ne oturuyosam gidip simdi calismam lazim ama sohbeti koyu buldum :)

kaydirigubbakcemile3 sen git çalış cnm..belki tutar :emir_bebek:

Canım ben şu salak ovulasyon testleri yüzünden strese girmiştim valla..bende yumurtlama oluyor mu olmuyor mu diye...
Cumartesi adetin 21. günüydü.ben de progesteron testi yaptırdım..sorun yokmuş,yumurtlamışım çok şükür...
Benim adetlerim kürtaj sonrası genelde 26 gün falan sürmeye başladı..Bazan de 28 oluyor..Ben 28 günü baz alayım dedim.Cumartesiyi bekliyorum en geç...

Kanama yok diye teste gidermişim,tam kan alırlarken kanamam başlarmış bir dekaydirigubbakcemile3

Öbür siteye uzun zamandır girmiyorum.Bir şey yazıyorum,günler sonra cevap geliyor..Bir de ilaç ismi yazmak yasak ya..Gıcık oluyordum bu duruma açıkçası..Ne zararı varsa artık..İlaç ismi yazmadıktan sonra yeterince faydalanamıyoruz ki birbirimizden...

inşallah cnm...sende var mı bişeyler..bebiş falan yada yoldadır

Cnm ben yeni evliyim,çalışmalarda Mayıs ayında başladık,31 Mayıs regl tarihimde henüz bişey yok,bekliyoruz.Belirtiler beni ve eşimi heyecanlandırdı hayırlısı olsun.

Bu arada eşim o denli heyecanlandı ki erkenden bir sürü test yaptırdı çıkmaz dedim anlatamadım:)Kan testinde regl tarihinden önce çıkıyor dediler 9 gün önce yaptırdım sonuç 1,57 negatifti

Ilac yazsanda zaten öyle kolay kolay alamazsinki doktorun izni olacak. Bende aynen senin gibi düsünüyorum orada ne yazsak kabahat nasil dertlesip birbirimize destek olacaksak o zaman bende anlamadim.

Ayy insallah bu ay tutar artik kirmizi kart yerine yesil kart görürürüz. Ya bide gercektende yazdigin gibi doktora gidip muayene olana kadar illa bi aksilik cikip ya adet oluyorsun yada bebek kendiliginden düsmüs oluyor, bide doktorun yaninda yalanci durumuna düsüyorsun sonra her gittiginde ciddiye almamaya basliyorlar

Ha türk, ha roman ne fark eder burda gönüller bir canim. Dertlerimizi paylasip derman bulmaya calisiyoruz birbirimize.

Biliyormusunuz aslinda topigi acarken test yapan sapiklar diye acacaktim ama cekindim, ne bileyim bu kadar olacagini :)

olurmu cnm...ne mutlu bana sizin gibi arkadaşlarım var diye kaydirigubbakcemile5
kaydirigubbakcemile5Şeniz
Ilac yazsanda zaten öyle kolay kolay alamazsinki doktorun izni olacak. Bende aynen senin gibi düsünüyorum orada ne yazsak kabahat nasil dertlesip birbirimize destek olacaksak o zaman bende anlamadim.

Ayy insallah bu ay tutar artik kirmizi kart yerine yesil kart görürürüz. Ya bide gercektende yazdigin gibi doktora gidip muayene olana kadar illa bi aksilik cikip ya adet oluyorsun yada bebek kendiliginden düsmüs oluyor, bide doktorun yaninda yalanci durumuna düsüyorsun sonra her gittiginde ciddiye almamaya basliyorlar

Amin canım..Kızlar siz de denesenize preseed i..preseed kullanıp ta hamile kalan arkadaşlar var..Ben de sadece bu ay için kullanıyorum...

Ha türk, ha roman ne fark eder burda gönüller bir canim. Dertlerimizi paylasip derman bulmaya calisiyoruz birbirimize.

Biliyormusunuz aslinda topigi acarken test yapan sapiklar diye acacaktim ama cekindim, ne bileyim bu kadar olacagini :)

Ben de düşünüyordum bu şekilde başlık açmayı ama çekindim :)

Ebru benim babaanne tarafım da Romanya dan gelmişler.Ama Romanyalı değiller.Çerkes kökenliler ama Kafkaslardan Romanyaya göç edip bir süre orda yaşayıp Türkiye de göç etmişler.

Böylece aile şeceresini de anlatıverdim bir çırpıda kaydirigubbakcemile3

X