Gebelik testi kullananlar buraya

benim sadece biraz akıntım oluyor arada bir karnı ağrıyor sanki adet olacak mışıım gibi göğüslerim ağrırdı adet zamanımda şimdi hiç ağrımıyor birde uykum çok geliyor
Şu an benim de öyle..ama karın ağrım yok..belim ağrıyor..adet olucakmışım gibi..akıntım var gibi..Acaba kanamam mı var diye şüphelenip tuvalete gidiyorum,kendimi kontrol ediyorum,bir şey yok..Şükrediyorum...Göğüs ağrım falan yok...Uykum geliyor evet...gün içinde zaman zaman kestiriyorum

slm arkadaşlar nasılsınız bugün kan testi yaptırdım 303 çıktı değerim idrar testi yapmıştım dün 2. çizgi silikti dr. bu değer için hamilelik hormonu var tutunmaya çalışıyor dikkat et dedi inş. bebişim tutunur dua edin kızlar ltfen

:teytey: :teytey: :teytey: canım seni tebrik ederim..inşallah en yakın zamanda bizde senin peşinde gelecaz :CüvCüv:

Merhaba kızlar sabah dayanamadım bi umut test yaptım 7 günüm var daha tek çizgi çıktı ya benim hemen hemen 5-6 gündür sırtım çok ağrıyor ama belim değil sırt bölgem sürekli termoforla geziyorum bunun gebelik ihtimaliyle bi ilgisi yoktur herhalde bide adet olacakmışım gibi ara sıra belim ağrıyor hafif herkesin hakkına hayırlısı olsun hepinizin güzel haberlerini bekliyorum inşallah bebeklerimizi tez zamanda kucağımıza alırız Rabbim tüm olmayanlara nasip etsin herkese sevgiler.

gündüz kimse uğramıyor herhalde buraya malesef akşamda ben olamıyorum neyse yarın bakarım artık

merhaba 14 gündür hasta olmuyorum dün test yaptım pozitif çıktı bugun yaptım negatif hangisine inanmalıyım acaba hamileyim konuyla ilgili bilgisi olan varmı?

merhaba 14 gündür hasta olmuyorum dün test yaptım pozitif çıktı bugun yaptım negatif hangisine inanmalıyım acaba hamileyim konuyla ilgili bilgisi olan varmı?

canim 14 gün geciktiyse adetin kesin birsey vardir bence...ilk yaptigin negatif cikmis ikincisini belki yanlis yapmisindir test yanlis göndermistir..bana hamilesin gibi geldi 14 gün gecmesi normal degil

canim 14 gün geciktiyse adetin kesin birsey vardir bence...ilk yaptigin negatif cikmis ikincisini belki yanlis yapmisindir test yanlis göndermistir..bana hamilesin gibi geldi 14 gün gecmesi normal degil

Canım sanırım yanlış anlamışsın.dün yaptığı pozitifmiş..

bu günki negatif...

Merhaba kızlar sabah dayanamadım bi umut test yaptım 7 günüm var daha tek çizgi çıktı ya benim hemen hemen 5-6 gündür sırtım çok ağrıyor ama belim değil sırt bölgem sürekli termoforla geziyorum bunun gebelik ihtimaliyle bi ilgisi yoktur herhalde bide adet olacakmışım gibi ara sıra belim ağrıyor hafif herkesin hakkına hayırlısı olsun hepinizin güzel haberlerini bekliyorum inşallah bebeklerimizi tez zamanda kucağımıza alırız Rabbim tüm olmayanlara nasip etsin herkese sevgiler.

Merhaba Demet, bel agrsini gebelik belirtisi diye kafana takma, belini üsütmüsündür, gebelik belirtisi olmasi icin daha cok erken. Hamileysen bile gercek belirtiler 5 veya 6. haftada baslar.

TEST YAPACAKLAR

Bozkurt15---> ilk hamilemiz

Misraa -------> negatif
Gulcangulcan---> 2 gün kaldi
Badem -------> 3 gün kaldi test 4.gün test silik cikti
Fatima38-----> 4 gün kaldi 5.gün test silik cikti
Ebruli22 -----> 5 gün kaldi
Demetzeynep--> 7 gün kaldi bugün dayanamayip test yapti negtif :eek:klava:
Blue-girl ------> 10 gün kaldi
Fuşyamanya--> 13 gün kaldi
Laubali --------> 16 gün kaldi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese

Beni listeden çıkarmışsınız. ben de varım. adetime 5 gün kaldı. test yaptım negatif çıktı yine. yarın yine yapıcam. bana ne...

Pardon canim bilmeyerek oldu daha dogrusu neden kayboldu anlamadim. Ekliyorum seni. Eger biseyler hissediyorsan umudunu yitirme insallah vardir biseyler

TEST YAPACAKLAR

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :emir_bebek::nazar:

Maviumutolsun--> günü gecti cumartesi test yapacak
Misraa -------> negatif
Gulcangulcan---> 2 gün kaldi
Badem -------> 3 gün kaldi test 4.gün test silik cikti alkisalkisalkis
Fatima38-----> 4 gün kaldi 5.gün test silik cikti alkisalkisalkis
Figen_Figen--> 5 gün kaldi bugünkü test negatif
Ebruli22 -----> 5 gün kaldi
Demetzeynep--> 7 gün kaldi bugün dayanamayip test yapti negtif
Blue-girl ------> 10 gün kaldi
Fuşyamanya--> 13 gün kaldi
Laubali --------> 16 gün kaldi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese

Son düzenleme:
slm kızlar benide ekleyin bari umudum yok ama yine de yazın siz.benim adetimin 34.günü normalde 28 ve ya 29 da bi olurdu ama 3 ay önce yine gecikmişti neyse ben salı günü yani 31.gün test yaptım negatif:KK43:(((((((((benim eşimde sperm hareket sorunu var ameliyat olcak 15 güne kadar yani hamileliğim mucize gibi ama yine de siz yazın.cumartesi sabah idrarıyla bi daha test yapıcam ,tabi adet olmazsam keşke bi mucize olsa ve ben doğumgünümde yani cumartesi çift çizgi görsem:))))))))))))ama yok ben biliorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun bebişler gelsin nazlanmadan

cikmayan candan umut kesilmez, takma canim bakarsin hamile cikarsin. Cogu gebelikler hep umutsuz durumlarda ortaya cikiyor belki seninkide sana süpriz yapmayi bekliyordur hemde dogum gününde. Olmazsada canin sagolsun zaten esinde ameliyat olacakmis bakarsin ameliyattan sonra daha iyi olacaktir.

slm kızlar benide ekleyin bari umudum yok ama yine de yazın siz.benim adetimin 34.günü normalde 28 ve ya 29 da bi olurdu ama 3 ay önce yine gecikmişti neyse ben salı günü yani 31.gün test yaptım negatif:KK43:(((((((((benim eşimde sperm hareket sorunu var ameliyat olcak 15 güne kadar yani hamileliğim mucize gibi ama yine de siz yazın.cumartesi sabah idrarıyla bi daha test yapıcam ,tabi adet olmazsam keşke bi mucize olsa ve ben doğumgünümde yani cumartesi çift çizgi görsem:))))))))))))ama yok ben biliorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun bebişler gelsin nazlanmadan

Canım burada bir sürü mucizeler var..Allah büyük..İnşallah anne olucaz hepimiz...Şeniz:Saruboceq:

gününden önce çıkmaz di mi kızlar bu testler?
en erken ne zaman çıkar ki?
üff günler geçmiyor sanki :uhm:

X