Gebelik testi kullananlar buraya

Fusmanya biraz daha sabret, valla bende bugün nerdeyse test yapacaktim sanki cikacakta :) Sen bir hafta daha bekle, bende bi 10 gün daha bekliyeyim. Bakalim haziran ayi yüzümüze gülecekmi.
Simdi sogan suyumu icme vakti geldi hihoyyyt

yok yok hamile olmaya yardimci olacak. Tüplerimde sivi var zaten o yüzden hamis kalamiyorum insallah sogan suyu fayda eder

Normalde böyle düzensiz olurmuydun? Bu kadar gecti ve test negatif bence sen biran önce doktora görün ve kanda baktir. Burda cogu arkadaslar hamile oldugu halde testte göstermemiz. Bosu bosuna evde bekleyipte kendini daha harap etme [/QUOTE
:1hug:canım tam düzenli değil açıkçası prolaktin tedavisi gördüm tedavim bu ay bitmişti daha önceki aylarda bir hafta geçerdi.işten izin alamıyorum bugün sabahta test yaptım yine tek ç,zgi şaşşırdım pazartesiye hastalanmaz isem gidecem ilgilendiğin için çok teşekkür ederim vereliniortak

ya bu prolaktin ne oldugunu ve ne gibi zarari var bilmiyorum canim. Adet tarihin ne zamandi. Seni listede göremedim

canım soğan suyu kürünü çok uzun yapmamak gerekiyor.. 2 kere tekrarladıktan sonra 1 yıl ara vermek gerekiyormuş.. biliyor muydun?

canım soğan suyu kürünü çok uzun yapmamak gerekiyor.. 2 kere tekrarladıktan sonra 1 yıl ara vermek gerekiyormuş.. biliyor muydun?

canim ilk kez gecen ay basladim 15 gün kullandim. Bu ayda 10 gün incir kurunu kullandim tadi igrenc olunca biraktim. Sogan suyuna devam etmeye basladim ama günde 1 kere falan iciyorum, döllenme zamaniya insallah faydasini görürüm. Ama hayir bilmiyordum sagol canim, ama rahimi incelttigini okumustum cok uzun süre kullanilirsa, ben suan cok dengesiz kullaniyorum :KK66:

ya bu prolaktin ne oldugunu ve ne gibi zarari var bilmiyorum canim. Adet tarihin ne zamandi. Seni listede göremedim

Süt hormonu.Hamilelik sırasında salgılanmaya başlıyor..Ama hamile değilsen ve prolaktin yüksekse hamile kalmayı zorlaştırıyor...Ben 4 buçuk aylık erken doğum yaptığım halde 15 gün göğüs uçlarımdan süt gelmişti...:çok üzgünüm:

TEST YAPACAKLAR

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :CüvCüv: :emir_bebek::nazar:

Misraa -------> negatif :sm_confused:
Zambak2009--> günü gecti suan beklemede
Maviumutolsun---> günü gecti test negatif. Kan testi?

Gulcangulcan---> 1 gün kaldi hihoyyyt
Badem -------> 2 gün kaldi test 4.gün test silik cikti :sm_cool:
Fatima38-----> 3 gün kaldi 5.gün test silik cikti :sm_cool:
Ebruli22 -----> 4 gün kaldi hihoyyyt
Figen_Figen--> 4 gün kaldi cooook silik cikti :)
Demetzeynep--> 5 gün kaldi bugün dayanamayip test yapti negtif :jeyyar:
Blue-girl ------> 9 gün kaldi hihoyyyt
Fuşyamanya--> 12 gün kaldi hihoyyyt
Laubali --------> 15 gün kaldi hihoyyyt

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese

Son düzenleme:
Selam canlarım ben dün yine test yaptım baya belirgin ikinci çizgi çıktı, inşallah hamileyim:CüvCüv:hihoyyyt

eger cizgi daha belirgin ciktiysa bayaga iyi yerlesmis bebisin, hadi hayirlisi bak bende simdi heyecanlandim. Insallah saglicakla kalir annesinin karninda :Saruboceq:

Selam canlarım ben dün yine test yaptım baya belirgin ikinci çizgi çıktı, inşallah hamileyim:CüvCüv:hihoyyyt

yaptigin testin resmini örnek olarak ekliye bilirmisin canim imkanin yoksa fark etmez bizde kan testini bekleriz :lepi:

Laubali beni listeden yine çıkarmışsın. hayırdır inşallah. 2i defa oluyo. alınıcam ama :)
ben bu sabah dayanamayıp tst yaptım yine. adetime 4 gün kaldı. sanki gölge gibi bi ikinci çizgi çıktı ama sabah sabah rüya da görmüş olabilirim. hiç gölge bile olmayan testlerle birlikte eşime gösterdim. dikkatli bak dedim. sanki birinde gölge gibi bişi var dedim. o da evet dedi. sabah yaptığım testi gösterdi. acaba o da mı rüya gördü. karı koca yedik kafayı.

Laubali beni listeden yine çıkarmışsın. hayırdır inşallah. 2i defa oluyo. alınıcam ama :)
ben bu sabah dayanamayıp tst yaptım yine. adetime 4 gün kaldı. sanki gölge gibi bi ikinci çizgi çıktı ama sabah sabah rüya da görmüş olabilirim. hiç gölge bile olmayan testlerle birlikte eşime gösterdim. dikkatli bak dedim. sanki birinde gölge gibi bişi var dedim. o da evet dedi. sabah yaptığım testi gösterdi. acaba o da mı rüya gördü. karı koca yedik kafayı.

İnşallah arkadaşlar..aminnnnnnn :Saruboceq:

Figen sen hamilesin o yüzden listede yoksun :) Ayy yok kiz alinma vallahi bilmeyerek oluyor, listeyi kopyaliyorum demekki eskisini almisim senin ismini olmayani almisim, kusura bakma kasit yok ha yoksam sen ikidebir yaz bana kafama vurmus gibi oluyor :eek:klava:

slm kızlar ben yarın yine test yapcatım ya vazgeçtim.bi mucizeye ihtiyacım var zaten çıkması için olsaydı salı günü çıkardı eşimi de umutladırmak istemiorum test almadım yarın da kapalı olur eczaneler.adeti beklicem yani ama yok ben biliorum size bol şanslar

slm kızlar ben yarın yine test yapcatım ya vazgeçtim.bi mucizeye ihtiyacım var zaten çıkması için olsaydı salı günü çıkardı eşimi de umutladırmak istemiorum test almadım yarın da kapalı olur eczaneler.adeti beklicem yani ama yok ben biliorum size bol şanslar

kiz senin günün gecmis oturup artik testlerde cikacagini bekliyecegini hemen git kanda baktir. Allah korusun kist falan olusmus olur yada en azindan bebek varmi yokmu ögrenmis olursun. Sonrada bi doktora görün istersen.

X