Gebelik testi kullananlar buraya

arkadaşlar acil yardım bu ovulasyon testleri gebelikte pozitif sonuç verir mi.2 gün önce koyu çizgiyi yakaladım hatta C çizgisinden daha koyuydu.ertesi günü silik ama belirgindi.bugün ise tekrar yaptım kopkoyu yani c den bile koyu hatta dayanamadım 2. ye tekrar yaptım ama oda koyu.ben yeniden mi yumurtlıcam.yoksa hamile kaldım da lh salgılamam devammı ediyor lütfen yardımmmmm

bende hamile olduğuna inanıyorum çünkü ben iki gebeliğimdede öğrendim hatta gün geçtimi dahada koyu oluyo

slm laubali nasilsin bebisin nasil hic sesin solugun cikmiyo yine kayboldun

benim igneler ikiye cikti simdi hem baskilayici hemde gelistirici ignelere basladim
insallah pazarteside itibaren artik hastanede olucam iki hafta falan bakalim
insallah hayirli sonuclarla neticelenir allah tan hayirlisi

Merhaba canim,
Internete artik giremiyorum, basimi kasiyacak zamanim yok oglum 24 saat ilgi istiyor acaip kucak cocugu oldu, uyurken kucakta uyuyor, kalkinca yine kucakta olmak istiyor, karni tok oldugunda bile kucK istiyor hic bir sikayeti olmadigi halde eyüb beyimiz cok alisti kucaga. Ne yapacagimi sasirdim resmen panik icindeyim söyle ayagimi uzatip rahat oturdugum bir günüm olmadi.
Yanliz basima oldugum icin kendi cabalarimla birseyler yapiyorum ama demekki pek iyi yapamamisim. 2 gündür yatagindan cikarmiyorum, yemegini bile yattigi yerde veriyorum sadece gazi ciksin diye kaldiriyor tekrar yatagina atiyorum insallah böyle devam ederse kucagi unutur. Uyku düzeni cok bozuk 2 saatte bir yemek istiyor karni hala cok agridi icin mamasini hep yarim yiyer tekrar acikiyor.:KK19::KK19:

Sen nasilsin, tedavi nasil gidiyor. Yumurtalar gelismistir simdi durum nedir`?

canim ben 1 haftadir hastanedeyim yani hastanenin otelinde kaliyorum
iki gunde bir gidiyorum yumurtalar gelisiyo ama sag taraf cok guzel sol taraf cok yavas
haftaya sali veya en gec cuma toplanicak insallah
biraz az yumurtam var gelisen normalde cok cok fazla yumurtam ama cok kucuk buyuyen 12 ile 15 arasi artik hakkimda hayirlisi ne ise o olsun
Sanada allah kolaylik versin allah a emanet ol.

canim ben 1 haftadir hastanedeyim yani hastanenin otelinde kaliyorum
iki gunde bir gidiyorum yumurtalar gelisiyo ama sag taraf cok guzel sol taraf cok yavas
haftaya sali veya en gec cuma toplanicak insallah
biraz az yumurtam var gelisen normalde cok cok fazla yumurtam ama cok kucuk buyuyen 12 ile 15 arasi artik hakkimda hayirlisi ne ise o olsun
Sanada allah kolaylik versin allah a emanet ol.

Hayirdir neden hastanede kaliyorsun? Bir sorunmu var?
Yumurtalar toplandimi? Simdiye 12-15mm olan yumurtalarin büyümüstür zaten günde yaklasik 1mm büyüyorlar yani arkadan gelenin hepsi yetisemesede cogu gelisiyor. ônemli olan toplandiktan sonra isverili olmasi.

hayir canim onemli bisey yok hastane bize cok uzak
biliyosun iki gunde bir kontrole gitmem lazim git gel cok uzun oluyo
o yuzden hem tatil hemde bebek insallah olur
bugun saat 1 de randevum var cok guzel buyumusler buyuk ihtimalle cuma dedi doktor
carsamba bidaha bakalim demisti ama insallah cuma olur bir an once bebegimi icimde hissetmek istiyorum
cok ozledim onu bir ance onun varligini hissetmek istiyorum
yavrumu alan rabbim insallah hayirlisiyla bukez bizi kavustursun istiyorum
hersey allah in istedigi gibi olur rabbim yeterki istesin ol desin olur
bebeklerimize kavusalim artik onlarin mis kokularini icimize doya doya cekelim artik

merhaba laubali nasilsin, hersey yolunda mi?
ben cok bekledim benim durumumu bi sorasin?
ama baktim ki sende bi haber yok benim durumumu merak edip sormuyosun
eeee ben soyliyim dedim ozaman ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmm:KK49:

merhaba laubali nasilsin, hersey yolunda mi?
ben cok bekledim benim durumumu bi sorasin?
ama baktim ki sende bi haber yok benim durumumu merak edip sormuyosun
eeee ben soyliyim dedim ozaman ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmm:KK49:

Zaman zaman topiginize bakardım canım ve seni tanımasam da senin için dua ettiğim zamanlar oldu. Hamilelik haberine gerçekten çok sevindim, çok uğraştın ve bunu hak ediyorsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar:

Zaman zaman topiginize bakardım canım ve seni tanımasam da senin için dua ettiğim zamanlar oldu. Hamilelik haberine gerçekten çok sevindim, çok uğraştın ve bunu hak ediyorsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar:

sagol canim cok tesekkur edrim dualarin icin de allah razi olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin
evet cok cok ugrastim tup bebekle hmile kaldim, cok okumussun bilirsin
ikigere normal gebelik gecirdim ama bebek gelisimini tamamlayamadigi icin ikisinide kaybettim
yilmadim devam ettimm rabbim hediyemi verdi melegimi gonderdi sukurler olsun

sagol canim cok tesekkur edrim dualarin icin de allah razi olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin
evet cok cok ugrastim tup bebekle hmile kaldim, cok okumussun bilirsin
ikigere normal gebelik gecirdim ama bebek gelisimini tamamlayamadigi icin ikisinide kaybettim
yilmadim devam ettimm rabbim hediyemi verdi melegimi gonderdi sukurler olsun

İnşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın canım. Allah çok rahat bir hamilelik geçirmeyi ve bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Kendine, beslenmene dikkat et ve hiç bir şeyi stres yapma. Bugünler çok önemli bebeğin tam tutunması lazım. Ayrıca belki de ikizdir bir bakarsın :emir_bebek::emir_bebek:

İnşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın canım. Allah çok rahat bir hamilelik geçirmeyi ve bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Kendine, beslenmene dikkat et ve hiç bir şeyi stres yapma. Bugünler çok önemli bebeğin tam tutunması lazım. Ayrıca belki de ikizdir bir bakarsın :emir_bebek::emir_bebek:

sagol canim elimden geldigi kadar dikkat ediyorum
insallah insallah ikizdir, biliyomusun bu sabah ruyamda gordum
kardesim bana soruyodu kim seni hamile birakti kim bu cocugun babasi
icimden diyodum bide ikiz oldugunu bilseler acaaba nasil tepki verirsin diye
heheheheheh guzel demiiii::KK66:)))))):KK49::KK49::KK49::KK49:

sagol canim elimden geldigi kadar dikkat ediyorum
insallah insallah ikizdir, biliyomusun bu sabah ruyamda gordum
kardesim bana soruyodu kim seni hamile birakti kim bu cocugun babasi
icimden diyodum bide ikiz oldugunu bilseler acaaba nasil tepki verirsin diye
heheheheheh guzel demiiii::KK66:)))))):KK49::KK49::KK49::KK49:

Ay hadi hayırlısı inşallah ikizdir, bu kadar çabadan sonra iki tane birden ne güzel olur :KK52: Ben rüyalara çok inanırım, özellikle hamile kadınların rüyaları çıkar. Öğrenince yaz lütfen, bende merak ederim.

Ay hadi hayırlısı inşallah ikizdir, bu kadar çabadan sonra iki tane birden ne güzel olur :KK52: Ben rüyalara çok inanırım, özellikle hamile kadınların rüyaları çıkar. Öğrenince yaz lütfen, bende merak ederim.

yazicam canim merak etme sen ilgilendigin icin cok sagol

ay bu mutluluk anlatilaz tadilir heeheeh:)))) aaminnnnnnnnnnnnnnnnn

Benim bir kızım var canım şimdi ikinci için çalışıyorum ama hormon sorunlarım olduğu için zor bir süreçteyim. Şimdilik aşılama deniyoruz ama olmasa biz de tüp deneyeceğiz. Tüp bebekte başarılı olanları gördükçe hem onlar için seviniyor hem kendim için umut buluyorum. Allah sevincini arttırsın inşallah

Benim bir kızım var canım şimdi ikinci için çalışıyorum ama hormon sorunlarım olduğu için zor bir süreçteyim. Şimdilik aşılama deniyoruz ama olmasa biz de tüp deneyeceğiz. Tüp bebekte başarılı olanları gördükçe hem onlar için seviniyor hem kendim için umut buluyorum. Allah sevincini arttırsın inşallah

Allah yardimcin olsun eger sonucu tup bebekse tavsiye ederim biraz zorlu bir surec
ama olsun hayirli ins.

2 kere daha aşılama deneyeceğiz olmazsa tüp bebek ama kismet artık ne şekilde olacak onu bilmiyorum. Senin kaç haftalik oldu şimdi?

hayirlisi olsun canim benimki simdilik benim hesaplamama gore
4+1 haftalik tam olarak bilmiyorumki nasil hesaplaniyor
transfer gunu mu hesaplaniyor yoksa son adet gununmu?

hayirlisi olsun canim benimki simdilik benim hesaplamama gore
4+1 haftalik tam olarak bilmiyorumki nasil hesaplaniyor
transfer gunu mu hesaplaniyor yoksa son adet gununmu?

Son adet gününü hesaplayacaksın canım, nette gebelik haftası hesaplama diye ararsan otomatik siteler var. 5 haftalık kesesini görürsün bence o zaman ikiz olup olmadığı da belli olabilir. 6. yada 7. haftada da kalp atışlarını duyarsın. İnşallah kalp atışlarını dinleyince daha da iyi hissedeceksin :nazar:

ben çok komik yaptım bu testi 2 3 damla damlatın diyodu yanlışlıkla 4 damlattım o sonucun çıkacağı yer c ve t yazan çıkması gereken yer full kırmızı oldu damlatır damlatmaz hiç beyaz yer kalmadı fazla damlattım diyemi acaba neyse sonra negatif çıktı c de t ise silik kALDIben anlamadım :KK1:

X