Gebelik testi kullananlar buraya

ben çok komik yaptım bu testi 2 3 damla damlatın diyodu yanlışlıkla 4 damlattım o sonucun çıkacağı yer c ve t yazan çıkması gereken yer full kırmızı oldu damlatır damlatmaz hiç beyaz yer kalmadı fazla damlattım diyemi acaba neyse sonra negatif çıktı c de t ise silik kALDIben anlamadım :KK1:

canim resmini koyabilirsen bi bakmak isterim
birde c de hicbirsey cikmadi mi eger c dede ciktida t de silik ciktiysa pozitiftir
ama c de cikmadi t de silik ciktiysa test de bozukluk var demektir

slm arkadaşlar bu gün kan testi yaptırdım.. sonuç 1,52 kaldı adetim 2 gün gecikti. dr var da diyemedi yok da diyemedi beni de tereddütte bıraktı benim gibi olup sonra hamile oldğunu öğrenen var mı. beklicem farlutal verdi ama kullanmıcam.. doğrumu yapıyorum bilmiyorum..

slm arkadaşlar bu gün kan testi yaptırdım.. sonuç 1,52 kaldı adetim 2 gün gecikti. dr var da diyemedi yok da diyemedi beni de tereddütte bıraktı benim gibi olup sonra hamile oldğunu öğrenen var mı. beklicem farlutal verdi ama kullanmıcam.. doğrumu yapıyorum bilmiyorum..

slm testini iki gunde bir tekrarla eger deger yukselirse var demektir
eger yukselme yok ise ilaci kullan isterrsen sen bilirsin yinede

mrh arkadaşlar benim adetime 2 gün kaldı aslında geçen ay 26 günün üstüne olmuştum ama normalde 28 inden 28 ine oluyorum bu ayda 28 günün dolmasını bekliyorum sizde testi ne zaman yapmalıyım???????

Kızlar beni hatırladınız mı özlem ve laubali :) ben halen hamile degilim çok aşamadan geçtik çok sorunlar çıktı eşimde 2 gün önce aşılama yaptırdım hayırlı olur inşallah ve inşallah olumlu olur sizler neler yaptınız :)

bende yeni katıldım aranıza siteyi sürekli takip ediyorum formlarıda sürekli okuyorum çokta keyif alıyorum. şu hamilelik testlerini kullanalar içerisindeyim bende maleseff :KK50:

Kızlar beni hatırladınız mı özlem ve laubali :) ben halen hamile degilim çok aşamadan geçtik çok sorunlar çıktı eşimde 2 gün önce aşılama yaptırdım hayırlı olur inşallah ve inşallah olumlu olur sizler neler yaptınız :)

canim hatirladim hakkinda hayirlisi olsun herseyde vardir bir hayir
laubali nin bir oglusu oldu o artik ugramaz oldu buralara
beni sorarsan bende tup bebek yaptirdim allah ima sukur ki su anda
3 aylik hamileyim insallah guzel allah im sanada nasip eder daha buyuk sorunlar yasatmaz
allah yardimcin olsun bilgilerini haberlerini bekliyorum burdan takip edicem seni
guzel haberler vermen dilegi ile allah a emanet ollllll

canim hatirladim hakkinda hayirlisi olsun herseyde vardir bir hayir
laubali nin bir oglusu oldu o artik ugramaz oldu buralara
beni sorarsan bende tup bebek yaptirdim allah ima sukur ki su anda
3 aylik hamileyim insallah guzel allah im sanada nasip eder daha buyuk sorunlar yasatmaz
allah yardimcin olsun bilgilerini haberlerini bekliyorum burdan takip edicem seni
guzel haberler vermen dilegi ile allah a emanet ollllll

Canım çok sevindim hem beni hatırlamana hem bebişlerinize. O yaşadıgın günler dilerim en kötü günlerin olmuş olsun. Bebişin şanslı saglıklı hayırlı evlat olsun . Herşeyin en güzeli olsun.
tabiki haberlendiririm ben de sabırsızlıkla bekliyorum dayanamayıp testler yapıyorum hüsrana ugruyorum :) Tabi çok erken daha :) Allah a emanet ol.

kızlar benim adetim 26sındaydı gecti. bende bugün test yaptım tek çıktı.
erken yaptıgım için çıkmamış olabilirmi??:KK50:

kızlar benim adetim 26sındaydı gecti. bende bugün test yaptım tek çıktı.
erken yaptıgım için çıkmamış olabilirmi??:KK50:

canım çok heveslenme benim yıllarımı aldı bu durum ve çok yıprandım her defasında. umarım hamilesindir allah en kısa zamanda bebişini versin sana.
test reglin geçtiyse pozitif çıkması lazım. Hava degişimi gecikme yapabilir bu normal bahar yeni girdik.

mrh arkadaşlar benim adetime 2 gün kaldı aslında geçen ay 26 günün üstüne olmuştum ama normalde 28 inden 28 ine oluyorum bu ayda 28 günün dolmasını bekliyorum sizde testi ne zaman yapmalıyım???????

3 gün daha bekle hava degişimi bütün bayanları etkiledi .

img0850.jpg

Benim regl tarihimi 10 gun gectikten sonraki test sonucum. kipkirmizi:KK34::KK66:

Son düzenleme:
merhaba laubali nasilsin, hersey yolunda mi?
ben cok bekledim benim durumumu bi sorasin?
ama baktim ki sende bi haber yok benim durumumu merak edip sormuyosun
eeee ben soyliyim dedim ozaman ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmm:KK49:

ôzlemcim hamile haberini simdi aldim, inan cok ama cok sevindim zaten ben hep diyordum sana sen ilk denemede hamile kalacaksin diye sükür olsun rabbim dualarimizi kabul etti seni bu zorlu sürecte ilk denemende bebegini verdi.

Bizi soracak olursan iyiyiz, oglumla ugrasiyoruz bayaga bi büyüdü kerata ama malesef rahatsiz 2 sefer hastaneye yattik cok zorlu sürecten gectik hala kendini tam olarak toplamis degil. Bütün ilgilimi ve alakami ogluma veriyorum kafami kasiyacak veya kimseye gidip oturacak vaktim bile yok. O kadar stresli aylar gecirdikki ben bu siteyi bile tamamen unutmusum.

Ee anlat sen nasilsin hamislik nasil geciyor, tekmi ikizmi ?

ôzlemcim hamile haberini simdi aldim, inan cok ama cok sevindim zaten ben hep diyordum sana sen ilk denemede hamile kalacaksin diye sükür olsun rabbim dualarimizi kabul etti seni bu zorlu sürecte ilk denemende bebegini verdi.

Bizi soracak olursan iyiyiz, oglumla ugrasiyoruz bayaga bi büyüdü kerata ama malesef rahatsiz 2 sefer hastaneye yattik cok zorlu sürecten gectik hala kendini tam olarak toplamis degil. Bütün ilgilimi ve alakami ogluma veriyorum kafami kasiyacak veya kimseye gidip oturacak vaktim bile yok. O kadar stresli aylar gecirdikki ben bu siteyi bile tamamen unutmusum.

Ee anlat sen nasilsin hamislik nasil geciyor, tekmi ikizmi ?

ahhhh canim arkadasim co k gecmis olsun insallah oglun en kisa surede sagligina kavusur
benim bebis 1 tane suan 12 haftalik o,lduk cok sukur benim bulantilarimi bilirsin
biraz zorlu gecti ama ise basladim ise gidince cok iyiiyim evde durunca hasta gibiyim
iykide ise baslamisim yoksa yat yat ne oludu halim

canim ya bide evde tamirat var her yer her yerde bi gorsen ben ne yapicam
kimsede yokki yardim etsin allah esimi basimdan eksik etmesin sagolsun cok ilgileniyo
simdilik boyle canim cok sukurki bu kez hersey yolunda gidiyo ozletme kendini gel arada birrrr

ahhhh canim arkadasim co k gecmis olsun insallah oglun en kisa surede sagligina kavusur
benim bebis 1 tane suan 12 haftalik o,lduk cok sukur benim bulantilarimi bilirsin
biraz zorlu gecti ama ise basladim ise gidince cok iyiiyim evde durunca hasta gibiyim
iykide ise baslamisim yoksa yat yat ne oludu halim

canim ya bide evde tamirat var her yer her yerde bi gorsen ben ne yapicam
kimsede yokki yardim etsin allah esimi basimdan eksik etmesin sagolsun cok ilgileniyo
simdilik boyle canim cok sukurki bu kez hersey yolunda gidiyo ozletme kendini gel arada birrrr

Masallah masallah allahim sonuna kadar iyi gitmesini nasip etsin sonunda yavrunu kucagina alacaksin sende, annelik duygusunu rabbim herkese tattirsin hic anlatilmaz ancak yasanir.
Cok mesaketli ve sabir isteyen birsey cocuk bakimi, hep en iyisi olsun istiyor evladin icin, birsey yolunda gitmedimi sucluluk hissine kapaniyorsun acaba ben yanlis birseymi yapiyorum, cocugun aglamasini bazen anlamiyorum diye kiziyorum kendime, stres bombasi oldum bu yüzden cok unutkanlik yaisyorum ama cocuksuzluk hissinide cok iyi anlarim bu yüzden basimiza gelenleri sakin sikayet ediyormus gibi anlama canim, bu güne kadar hala oturup aglamadim hep sükrettim. Zor bir baslangicimiz oldu, hala devam ediyor ama olsun oglumun eli ayagi herseyi yerinde hastalik hepimizin basina geliyor sadece cocukta olunca daha zor, hem anne yüregi dayanmiyor hemde cocuk bakimi daha zorlasiyor.

Evinizde ne tadilati var? Senin suan galiba yapacak birseyin yok belliki büyük is var, bitene kadar sabret allah herseyin inan sabrini veriyor. Bitince yavrunuz mis gibi evine gelecek, bosuna dememisler her bebek nasibiyle gelir sende öyle düsün :KK19:

Suan Eyub ziril ziril agliyor, sagolsun babasi isten geldi onun kucagina attim :KK9: Napim valla 24 saat benim kucagimda zaten tam ana kuzusu kucaga iyi alisti bizi parmaginda oynatiyor :KK1:

EE dogum ne zaman? Oh valla inan hala cok mutluyum senin adina. Bulantilar falan ne kadar zor olsada hamileligin tadini cikar bende cok zor gecirdim ne oldugunu anlamadan 33.haftada dogum yaptim ah o duyguyu allahim insallah bir daha yasatir, hamilelik cok güzel.

Son düzenleme:
cok guzel anlatmissin herseyi ALLAH sanada kolaylik versin canim
herseyin bir zorlugu var ALLAH in izni ile bizde bu zorluklari asicaz ins.

tamirat isi banyo tuvalet yapiliyor evet benlik birsey yok ustalar yapiyor
ben sonrasini dusunuyorum tek basima nasil kalkicam bunun altindan

dogum ALLAH nasip ederse 14 ekim e geliyor insallah bende senin gibi
melegimin kokusunu icime cekerim himmmmmmmm misssssss......

Ozlemcano nasilsin hamislik nasil gidiyor? Bebisimiz iyimi simdi cinsiyeti belli bile olmustur.

Ozlemcano nasilsin hamislik nasil gidiyor? Bebisimiz iyimi simdi cinsiyeti belli bile olmustur.

canim pekde iyi gecmiyo bulantiya devam birde karnim agriyo
bugun hastaneye gittim tahlil yaptlar bisey yok dediler
karin agrisida cok kusmaktan kaynaklaniyor dedi
bilmiyom artik

canim cinsiyetini soylemiyo doktor 20 haftalik olunca soyliyecekmis
yani daha 5 haftamiz varrr saglikli olsunda

selam laubali nasilsin canim eyup mustafa n nasil oldu
insallah hersey yolundadir damadima iyi bak heeeee
yoksa kizimi vermem bak ona gore anladin mi sekerim
:KK36:
evet kizim oluyor insallah hayirlisiyla bi aaksilik cikmazssa

X