Gebelik testi kullananlar buraya

_20160309_181159.JPG

Kızlar bu şekilde pembelik çıkıp hamile olan var mu?

Kızlar bana da yardım eder misiniz daha adet gunume var ama test yapmıştım sizce gölge gibi bir cizgi çıkmış mi

Eklentiler

• 20160308_230204-1.jpg
    20160308_230204-1.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 533
Benimde 14 Mart adet tarihim bekliyorum Rabbim gönlümüze göre versin bi umut bi bekleyiş bi heyecan ; (

Ya kızlar iki gün önce predictor early adında test yaptım dayanadım ama negatif çıktı yarın adetimi bkliycem son gün allahım sevinçli haberler versin

On
Kızlar bana da yardım eder misiniz daha adet gunume var ama test yapmıştım sizce gölge gibi bir cizgi çıkmış mi
önce yapma kesin sonuç alamıyosun istisna olabiliyor ama moral bozuluyor bn bu adetime 8 gün kala kan testi yaptım negatif çıktı erken gebelik testi yaptım iki gün kala negatif çıktı smdi günüm geçti midem bulanıyor bir gün geçince ucuz testlerden yaptım silik çıktı garanti olsun diye 5.günü yapıcam bakalım ne sonuç alicam ama bnm adetim önce gelir hiç bu zamana kadar geç gelmedi oyüzden hissediyorum sol kaSığım çok ağrıdı adetine bir hafta kala bel agrim çok oldu smdi de aşırı Üşüyorum hayırlısı bklm gününün geçmesini bklememi zor ama daha umutlu oluyosun

X