Gebelik testi kullananlar buraya

On
önce yapma kesin sonuç alamıyosun istisna olabiliyor ama moral bozuluyor bn bu adetime 8 gün kala kan testi yaptım negatif çıktı erken gebelik testi yaptım iki gün kala negatif çıktı smdi günüm geçti midem bulanıyor bir gün geçince ucuz testlerden yaptım silik çıktı garanti olsun diye 5.günü yapıcam bakalım ne sonuç alicam ama bnm adetim önce gelir hiç bu zamana kadar geç gelmedi oyüzden hissediyorum sol kaSığım çok ağrıdı adetine bir hafta kala bel agrim çok oldu smdi de aşırı Üşüyorum hayırlısı bklm gününün geçmesini bklememi zor ama daha umutlu oluyosun
Ay haklısın canım benim de 2 gun kaldı artık inşallah hayırlı sonuçlar alırız Rabbim nasip etsin insallah

Ben bugun test yapim idrar ve silik çıktı ama hissediyorum hamileyim ...Bu kadar geç kalmazdı cnki önümüzdeki hafta ici Dr gidicem muhtemelen 5 haftalik olucak bakalım inşaallah isteyen herkese nasip olur

Ben bugun test yapim idrar ve silik çıktı ama hissediyorum hamileyim ...Bu kadar geç kalmazdı cnki önümüzdeki hafta ici Dr gidicem muhtemelen 5 haftalik olucak bakalım inşaallah isteyen herkese nasip olur
Haklısın canım insan hisseder ay hayırlı olsun yaaa inşallah benim de testte çıkmıyor ama daha gecikmedi beklicem bakalım beklemek çok zor

Haklısın canım insan hisseder ay hayırlı olsun yaaa inşallah benim de testte çıkmıyor ama daha gecikmedi beklicem bakalım beklemek çok zor
saol cnm inşaallah gönlünce sonuçlanır seninki de adet geçikmesini bkle Rabbim isteyen herkese tattrsn ikisinden de bnm iki oğlum var bklm Rabbim ne layık görürse inşallah gnlumdekini hayrlisiyla nasp eder

saol cnm inşaallah gönlünce sonuçlanır seninki de adet geçikmesini bkle Rabbim isteyen herkese tattrsn ikisinden de bnm iki oğlum var bklm Rabbim ne layık görürse inşallah gnlumdekini hayrlisiyla nasp eder
Rabbim hayirlisini versin inşallah benimki başka aya kaldi

Cnm

4 haftalik bi bebisim var binlerce şükür rabbime..... Rabbim sanada tüm burda isteyenlere de versin inşaallah. ..
Hayırlı olsun inşallah. Ben de 2. denemelerindeydim yumurtlama günümü takip ettirdim, doktorum günün geçince gelirsin inşallah dedi. Ama günümün ne zaman geçeceğini bilemediğimden beklemedeyim. Bu ara çok hamilelik müjdesi aldım. inşallah bekleyen herkesle beraber bende o kervana katılırım.

Kızlar merhaba, ovulasyn 18. temmuz idi. 7 gün geçti. Adetime de 8 gün var. BHCG yaptırsam mı yarın? Pozitif çıkma ihtimali var mıdır? Dün kasıklarımda ağrı olmuştu. Yerleşme ağrısı olabilir mi acaba?

Bugün dayanamadım erken gebelik testi yaptırdım. BAT a 7-8 gün vardı. Negatif çıktı. Moral bozmuyorum. Pozitif çıksa mutlu olacaktım.Ama beklemeye devam :)

Bugün dayanamadım erken gebelik testi yaptırdım. BAT a 7-8 gün vardı. Negatif çıktı. Moral bozmuyorum. Pozitif çıksa mutlu olacaktım.Ama beklemeye devam :)
Bence de hiç moralini bozma ben de 4gün kala yapmıştım silik çizgi varla yok arası bişeydi.. Sen baya erken yapmışsın yani inşallah güzel haberler verirsin:)

Bence de hiç moralini bozma canım, ben 2 gün önce yaptım çıkmadı. 2 gün geçince yaptım çıktı :) İnşallah sende hamilesindir.

Merhaba kızlar erken gebelik testi yapıp yanılanlar var mı ? 5 gün kala yaptim ve negatif çıktı çok umutluydum bu ay ama yine olmadı sanırım

X