Gebelik testi kullananlar buraya

hoşbulduk canım.. izinliydim geçen hafta.. şehir dışındaydım falan.. bu nedenle giremedim.. yoksa kalbim hep burada :)... biz bu ay gerekli çalışmaları yaptık bebeiş yolunda şimdi beklemedeyiz.. 19 temmuz adet tarihim bakalım ne olacak... bu sefer biraz daha az heyecan yapmaya çalışıyorum... eğer bu ay da olmazsa önümüzdeki ay tüm alternatif yöntemleri kullanmayı düşünüyorum...

senin kırmızıları görmene de üzüldüm canım yaa.. ben de inanamıştım bu ay hamile olduğuna.. ama sıkma canını.. vakti saati geldiğinde mutlaka olacak bunu biliyoruz...

bu arada listemiz de gerilerde kaldı herhalde.. ona da bi el atmak lazım....

Ohh ohh ne güzel, calismalari sehir disinda yapmisiniz kaydirigubbakcemile3 insallah bebeginiz bu ay gelir canimmm oda belki simdi tutunmaya calisiyordur annesine nede rahat ortamlarda calisma yapildi belki bunu hissetmistir :kedi:

Listemiz bayaga geride kaldi sorma :nazar: birazdan bi gözden geciririm güzelim.

Canım hem kan hem idrarda baktırdm , çıkmadı. Evet, adetlerim hep gecikmelidir ama genelde siklus 36 nın üstüne çıkmazdı.Bazen 33 bazen 30 Bazen 36.
Geçen sefer 43. günde adet oldum.
Bu ay ise henüz olmadım.
Belki de hesabımdan daha ileri bir günde yumurtladım ve daha döllenmeden sonraki 3. haftaya gelmediğim için sonuçlar negatif çıktı.
Bir sürü değişiklik yaşıyorum. Adet belirtisi olarak hiç yaşamadığım değişiklikler.
Ancak geçen sefer çok umutlanıp üzüldüğümz için bu ay ne eşimi umutlandırıyorum ne kendimi.

Bu seferde hamile değilsem herhalde ben hiç yumurtlamıyorum diye sonuç çıkaracağım ve doktora başvuracağım. Sorunumuz ne olablr die.
Belki eşimde bir sorun var onu da bilemiyoruz.
Aslında bu konuda çok acemiyiz de diyebilirim.
Bir sürü tekniklerden bahsediyorsunuz , kürler , sperm kalitesi,...vs.
Ama biz öncelikle çocuk sahibi olmaya elverişli bir çiftmiyiz onu bile bilmiyorum.
Artık bundan sonra eşim ve ben ii bir değerlendirme yaptırırız artık a.s

Güzelim ilk önce doktora basvur ve usg´de baksin gebelik varmi yokmu, ona göre yönlendirme yapacaktir zaten. Sayet adet falan olursan adetinin 3.-5. günü kanda LH, FSH ve østrojene baktir tekrar adetinin 21.günü kan tahlili yaptir bu sefer progesteron icin bu tahliller senin yumurtlayip yumurtlamadigini gösterecektir. Esinde elbette sperm testi versin, böyle hic birsey bilmeden oturup bosyere umutlanmak cok zor ve kötü. Bunlari sen yaptir eger hepsi iyi cikarsa ben sana baska seylerde anlatir aydinlatmaya calisirim. Daha bugün bir sürü kan tahlili yaptirdim hepatit, chlamydia, FSH, LH, østrojen vs. ônce bunlar sonra rahim filmi cektirmek lazim kanallar acikmi kapalimi eger kapaliysa belki o yüzden hamile kalamaya bilirsin o zaman sperm yumurtaliga gecis yapamaz.

canlarım beim şimdi çıkmam lazım odaya kapandım ayı oldu misafirlere akşam yine girmeye çalışırım sizleri çok seviyorumopuyorumnanaktan

canlarım beim şimdi çıkmam lazım odaya kapandım ayı oldu misafirlere akşam yine girmeye çalışırım sizleri çok seviyorumopuyorumnanaktan

Icini ferah tut canim, sen gercektende testi bayaga erken yapmisin. Hadi hayirlisi. opuyorumnanaktanzemuszemus

Sen ne zaman gitmeyi düsünüyorsun? Gurbette anneden babadan uzak olmak cok zor anliyorum seni canim.

valla ben geçen ay gitmek istedim,ama dedim bu ay tedavi falan olacam,yarıda bırakmıyayım,şimdi beklıyoum bakalım,adetim gelirse dr. ne dıyecam eğer rahim filmi çektırmem lazımsa bu ay da burdayım... :sinifsinif:

valla ben geçen ay gitmek istedim,ama dedim bu ay tedavi falan olacam,yarıda bırakmıyayım,şimdi beklıyoum bakalım,adetim gelirse dr. ne dıyecam eğer rahim filmi çektırmem lazımsa bu ay da burdayım... :sinifsinif:

HSG cektirmek istiyorum de tüplere bakiliyor acikmi kapali diye diger adiyla rahim filmi, eger buda temiz cikarsa bide histeroskopi yapabilirsin burdada rahimde miyom, polip varmi diye bakiyorlar

HSG cektirmek istiyorum de tüplere bakiliyor acikmi kapali diye diger adiyla rahim filmi, eger buda temiz cikarsa bide histeroskopi yapabilirsin burdada rahimde miyom, polip varmi diye bakiyorlar

evet cnm,dr dedi 2 düşükten sonra belki bir tüpün tıkanmış olabilir,onun için zor hamile kalıyorsun,olmazsa laparaskopi yapacak :çok üzgünüm:

yaptıracam başka çarem yok,fındıkzadede bir yer buldum ağrısız HSG 320 tl çektırıyorlar,adetim gelsın sonra oraya gidip yaptıracam

yaptıracam başka çarem yok,fındıkzadede bir yer buldum ağrısız HSG 320 tl çektırıyorlar,adetim gelsın sonra oraya gidip yaptıracam

Bismillahi rahmani rahim daha adet olmadin olmus gibi konusma cok umutsuzsun kafamçokkarıştı cikmadik candan umut kesilmez, gelmez insallah adetin canim

X