Gebelik testi kullananlar buraya

kız eczaneden zilimi çaldılar,test geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ok anladım canım, durum vahim olabilir :sinifsinif:
verdiğin bilgiler için çok thnx.
Canım ben mart ayında adetim gelmeden 3 gün önce kan idrar tahlili yaprtdm, genel durumumu tespit için.
Bir de ultrasona girdim. Rahimde polikistikover...vs rastlanmadı. Kan idrar tahliline göre hiç bir değer yüksek çıkmadı. Yani doktorum herşey normal gözüküo en az altı ay deneyinn dedi.
Herşey bende normal güya ama adetim yumurtlamam sorunlu gbi gelio bana.
Eşimle ilgili ise hiç bir tahlil yaptırmadık. Herşey normalse senn diğer tavsiyelerine de çok ihtiyacım olacak canım saol desteğin için.

ok anladım canım, durum vahim olabilir :sinifsinif:
verdiğin bilgiler için çok thnx.
Canım ben mart ayında adetim gelmeden 3 gün önce kan idrar tahlili yaprtdm, genel durumumu tespit için.
Bir de ultrasona girdim. Rahimde polikistikover...vs rastlanmadı. Kan idrar tahliline göre hiç bir değer yüksek çıkmadı. Yani doktorum herşey normal gözüküo en az altı ay deneyinn dedi.
Herşey bende normal güya ama adetim yumurtlamam sorunlu gbi gelio bana.
Eşimle ilgili ise hiç bir tahlil yaptırmadık. Herşey normalse senn diğer tavsiyelerine de çok ihtiyacım olacak canım saol desteğin için.

Bak sevindim bu tahlilleri yaptirdigina, dedigim gibi bi sonraki isin adetinin 3-5.günde kan tahlili ve sonra 21.günde progestoron baktir eger burdada bir sorun cikmazsa mutlaka esinde sperm testi yapsin. Hersey normal cikarsa sonraki asama neler ben seni yönlendirmeye calisirim insallah

Resmini koysana canim imkanin varmi? Valla acaip merak ediyorum insallah sen hamile kalirsin o zaman icim berbat rahatliyacak gercek payi olduguna tamamen inanacam

dur albümüme yükleyecam,ama bu çizgileri göründü yer üstünde cam gibi bişey var,resimde parlak gibi çiktı biraz,ama anlaşılıyor

Tamam ikinci silik var gördüm, bak bide benimkine bak o ikili test varya onlarida adetime 5 gün kala yapmistim onunki kadar silikmi yoksa degilmi onu anliyamadim

sen bu testlerin daha ustasi olamamisin, kir cubugu direk testi eline al. Ovalusyon testini ne diye cubukta yapiyorlar anlamiyorum, sirf cubuklu diye daha fazla veriyorsun ne gerek var soncuta gebelik testi degilki. Hergün artik birer tane yapiyorsun insallah senin güzel haberini aliriz canim valla o zaman yumurtlama testlere devam :icecream:

ah ah inşallah bu ovulasyon testi doğru sonuç verir ve gebelik testinden da hassas olur,yoksa ben ayın 2nde yumurtladım,bugun ayın 13 yane bugune kadar bişey olmasaydı siliği boşver gölgesi bile çikmazdı

bak bir kız ne yazdı

arkadaşlar adetim yaklaşık 4 gün var çok akıntım gelmeye başlayınca yumurta akı gibi uzayan ovulasyon testi yapayım dedim meraktan.dün yaptığım silik çıktı bugün tekrar yaptım dayanamadım neredeyse aynı çıktı yarın yapsam tam iki çizgide denk koyulukta olacak sanki bu gidişle sizce bunun açıklaması nedir adete yakın bi dahamı yumurtluyorum

adetine 4 gün varken silik çiktı ertesi gün biraz koyulaştı,da benim adetime 5 gün var eğer ayın 17 nde gelirse,eğer ayın 20sinde gelirse ohooo 8 gün var

X