Gebelik testi kullananlar buraya

o zaman ben hamistim ama bebegim yine birakti annesini mafoldumben :nazar: her ay kaliyorum nerdeyse ama hepsi gidiyor hic birini tutamiyorum

kız gebelik testi yapalı 1 saat oldu,şimdi baktım 2nci çizgi gözükmıyor boyle silik ve kırmızı,ama şey gibi gölge gibi bişey

O gölge banada cikti canim hatta yeri bile belliydi ama pembe renk eksikti sanki. Olmazsa kanda baktir madem ovulasyon testi cikti HCG´de cikabiliri

evet cnm,ya adet günü beklıyecam tekrar test yapacam yada 2 gün sonra gidip kan testi yapacam,bak o topikte gene bişey buldum

Merhaba kızlar. Pazartesi günü test yaptırdım sonunda ve hamileyim Allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.
Obbi, hamile olma ihtimalin çok yüksek. Ben de reglime 2-3 gün kala ovulasyon testi yapmıştım ve iki çizgi çıkmıştı ama gebelik testi negatif çıkmıştı. ınşallah senin için de hayırlısı olsun.

laubali kız senle konuştuktan sonra kanamam başladı hemen acile gittik alttan muayne falan yaptılar çok şükür kalp atışını duyduk ama hala düşük tehtidim devam ediyomuş :1no2:

evet cnm,ya adet günü beklıyecam tekrar test yapacam yada 2 gün sonra gidip kan testi yapacam,bak o topikte gene bişey buldum

Merhaba kızlar. Pazartesi günü test yaptırdım sonunda ve hamileyim Allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.
Obbi, hamile olma ihtimalin çok yüksek. Ben de reglime 2-3 gün kala ovulasyon testi yapmıştım ve iki çizgi çıkmıştı ama gebelik testi negatif çıkmıştı. İnşallah senin için de hayırlısı olsun.

Ya adet oluyorum ama acaba bi dahami gebelik testi yapsam, normalde adet sancisi cekerim ama bu sefer hic agrim olmadi, gerci kanamam adet kanamasi. Yok ya benden gecti. Umudum sizsiniz bundan sonra

laubali kız senle konuştuktan sonra kanamam başladı hemen acile gittik alttan muayne falan yaptılar çok şükür kalp atışını duyduk ama hala düşük tehtidim devam ediyomuş :1no2:

geçmiş olsun cnm :1no2: sende yat cnm,iş falan yapma,dinlen kendine

kızlar bugun tst yaptım 2tane ayrı hamıleyım allah olmayan herkese varsın ınsalla hihoyyyt

ebruli çok sevindim canım Allaha dua ediyordum sizin için teker teker isminizi de söylüyorum valla ama çok şaşırdım umarım herşey yolunda gider alkisalkisalkis

Ya adet oluyorum ama acaba bi dahami gebelik testi yapsam, normalde adet sancisi cekerim ama bu sefer hic agrim olmadi, gerci kanamam adet kanamasi. Yok ya benden gecti. Umudum sizsiniz bundan sonra

ne cnm millet 3-4 ay adet görüyor ve bebişleri tekmeledi zaman anlıyorlar bebiş var diye,yap bitane ne olacak

Aman canim bol bol yat, peki kanaman nasildi? Ve simdi hangi renkte? Kalbini duydugunuza cok sevindim canim, her zorlu bebegin zorlu hamileligide olurmus insallah kanaman gecicidir eger sancilanmiyorsan korkma canim. Ben bebegimi 8 haftalik düsürdügümde berbat sancilanmistim ondan öncesi kanamamda sancili gecmisti

kızlar bugun tst yaptım 2tane ayrı hamıleyım allah olmayan herkese varsın ınsalla hihoyyyt

Ay öylemiiiiii :dance::teytey::teytey::teytey: süper canim cok tebrik ederim allahtan sorunsuz 9 ay gecirmeni dilerim. Kac gün gecti adetin?

Ay öylemiiiiii :dance::teytey::teytey::teytey: süper canim cok tebrik ederim allahtan sorunsuz 9 ay gecirmeni dilerim. Kac gün gecti adetin?

canm saol allah razı olsun allah sanada nasıp etsın allahtan umıt kesılmez uzmekendını 5guun gecıktı canm

35 özge senin adınada çok sevindim canım.laubali ya kanamam kahve rengiydi ama çoktu istirahat verdi dktr bol bol su iç dedi ama şükür ben kesin düştü dedim bişi olmadı olmucakta inş kaydirigubbakcemile3

X