Gebelik testi ne zaman belli olur?

mumu yakıp sırtına oturtuyorlar topıgı okumadım benım bıldıgım sonra ırı bır cay bardagını ustune kapatıyorlar mum tabı bır muddet sonra sonuyor senın etın deyukarı dogru cekılıyor tamamen sacma ve gereksız bırsey bana kalsa onun ıcın yazıyı bıle okumadım

bi arkadaşım belimim sardımdım demişti çoçuğu olmuyodu 3 ayda oldu acaba onun gibi bişmi

bende bilmiyorum ki cnm kupa tutmayi biliyorum ama bilirsin karni yada beli dusenlere bardak kapatirlar da yaki nedir onu anlayamadim:umursamaz:

melisacım kesin arkadasına belini üsütme yada kesin üşüttün onun icin bebek olmuyor sar ısınsın denmistir

himm yaki denen sey bumuydu yani ben kibritle yapanlari duymustum neyse sagol cnm aciklaman icin

evet bende istiyorum allah nasip ederse, 2 dusuk yaptim bu arada

ama mantıklı ablanız olarak size ılk soyleyecegım sey düsük bel pantalon gıymeyın belınız usuyor folluk calısmaları yarıda kalıyor soguyan yumurta çatlamaz

ayy abla folluk diyonya çok komiğime gidiyo ya bi arkadasımın eşide iş yapmak istediği zaman diyomuski hadi yapalım tama yumurtlama zamanı yumurtlayacan aşkım diyomus iş olsun diye akla bak hahahahah

ama mantıklı ablanız olarak size ılk soyleyecegım sey düsük bel pantalon gıymeyın belınız usuyor folluk calısmaları yarıda kalıyor soguyan yumurta çatlamaz

himm kac yasindasiniz bu arada ben evlenmeden once hep belim acilirdi evdeyken annem kizim ort su belini die diretirdi simdi daha iyi anliyorum cnm anamiŞeniz

bardak kapatmak ayrı mumla olan o yakı 1karıs yara bantı gibi birsey adamı deli gibi yakar yapısan yere biber gibi yakının ne faydası varmıs kı rahıme yakı agrıyan kaslara

kızlar annem gibi konusuyor bu kadın ooooof diyonuz dimi ben baska bebis artık istıyorum gec oldu ama ayın 15 adet tarıhım onu beklıyorum heyecandan kafayı yemis vaziyette

benimde adet duzensizligim var buyuk ihtimalle 16 sinda adet olcam ama dun gebelik testi yaptim negatif citi yine eczaciyi ben zengin ettim he bu gebelik testleriyle:kedi:

erkenmi yapmisim sizce

X