👀Gebelik testim silik çıkmaya başladı 👀

tpzeng

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
271
26
34
Arkadaşlarım , artık doktora girmek istemediğim için kendime Trendyoldan 30 adet gebelik testınsıparos etttim hemde 200 tl ye eczanede çok pahalı :) hergun yapmaya karar verdim 1. Dün yaptım bugün 2. Yaptım tesmını ekliyorum yarın 3. Yapacağım sabah ilk idrar ile bu Arda ben 2 ay önce ameliyat oldum dış gebelık yaşadım ve hamıle olduğumu anlamadım çünkü regl olmuştum 736 beta ıle hamıle olduğumu oprendim . 3 gün öncede rahim kalınlığım 19mm olmuştu ama 0.722 beta hcg Degerım . Yavaşça yükseliyor olabılır birlikte takıp edelim istedim benim gibi takıp yapanlar var ise evde :) paylaşıyorum resmi yorumlarınızı bekliyorum :) artık testlere de güvenin kalmadı ama neyseeee maksat hoş sohpet rahatlamak kafa dağıtmak :)

Eklentiler

• IMG_3298.jpeg
    IMG_3298.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 89
Regline kac gun var? Ben goremedim ama gecikme varsa kan verebilirsin.

Regline kac gun var? Ben goremedim ama gecikme varsa kan verebilirsin.
Yok ben gecıkme yaşamıyorum regli iken yumurtluyorum diyorum ya 2 ay önce reglime 10 gün varken 736 çıktım yanı regli iken başında gebelık oluşmuş :/ veya geç döllenme olmuş ama dış gebelık ıle sonuçlandı ben apandost ağrısı ile gitttim su an elimde ben görüyorum ekranı iyice aydınlık yaparsan çok silik görünüşün flaş ile cektım net çıkmıyor çünkü cıplak gözle daha iyi ama bakalım yarın ne çıkacak sen gebemısın yoksa gebe kalmak ıstıyormusun ? Benım gibi isteyenlerle takıp etmek ıstıyorum bende :)

Yok ben gecıkme yaşamıyorum regli iken yumurtluyorum diyorum ya 2 ay önce reglime 10 gün varken 736 çıktım yanı regli iken başında gebelık oluşmuş :/ veya geç döllenme olmuş ama dış gebelık ıle sonuçlandı ben apandost ağrısı ile gitttim su an elimde ben görüyorum ekranı iyice aydınlık yaparsan çok silik görünüşün flaş ile cektım net çıkmıyor çünkü cıplak gözle daha iyi ama bakalım yarın ne çıkacak sen gebemısın yoksa gebe kalmak ıstıyormusun ? Benım gibi isteyenlerle takıp etmek ıstıyorum bende :)
Aa cok cok gecmis olsun. O zaman boyle takip et tabi. Ben de 6 ay once erken haftalarda dusuk yasadim. Fiziksel sıkıntı olmadı ama mentali toparlamam biraz zaman aldi. Bu aralar gene gaza geldim bakalim nasipte varsa 😉

Aa cok cok gecmis olsun. O zaman boyle takip et tabi. Ben de 6 ay once erken haftalarda dusuk yasadim. Fiziksel sıkıntı olmadı ama mentali toparlamam biraz zaman aldi. Bu aralar gene gaza geldim bakalim nasipte varsa 😉
Gel gel bu mental bız adam akıllı gebe kalana kdr duzelmıcrk zaman kaybetmeye gerek yok :) bu ay denıyormusunuz? Ne zaman test yapacaksın ?

2. Test silik anda kuruma yada kimyasal da olabilir. Yine takibe devam et.

Dış gebelik de kanana olabiliyor. Muhtemelen ay değil o kanama olmuştur o dönem.

Gel gel bu mental bız adam akıllı gebe kalana kdr duzelmıcrk zaman kaybetmeye gerek yok :) bu ay denıyormusunuz? Ne zaman test yapacaksın ?
Bu ay ovulasyon testiyle takip ettim baya degerlendirdik. Regle 4 gunum var ama baya regl belirtilerim basladi o yuzden test yapasim yok.

2. Test silik anda kuruma yada kimyasal da olabilir. Yine takibe devam et.

Dış gebelik de kanana olabiliyor. Muhtemelen ay değil o kanama olmuştur o dönem.
Evet gebe olduğumu öğrendim 3.000 beta olunca kanamam başladı zaten ama ben yine de bekledim 7.000 kdr sonra mecbur tüpüm alındı ölüyordum . 3. Dakika da böle oldu idrarımı damlattım pembeleşti komple sonra beyazlaştı ve böyle oldu kuruma çizgisi yaklaşık yarım saat bı saate cıkabılır die düşünüyorum ama testte hatalı olabılır tabi yarın sabah görücez 🤭🤭🤭 paylaşacağım sende yakıp edıyormusun ?

X