Ovulasyon testi ile gebelik anlaşılır mı?

Gününüz yaklaştı, şimdi kesin anlaşılır ☺️

Evet, gebelik varsa ovulasyon koyulaşmaya başlıyor 🤍
Ben yaptim adetime 3 gun kaldi boyle kendini gosteriyor ama koyu ddgil iki tane yaptim iksii de ayni oldu

Benim ovülasyon ve gebelik testlerime bakarmısınız? Kaset olan ovülasyon diğerleri erken gebelık testi birer gün ara ile

Eklentiler

• IMG_4090.jpeg
    IMG_4090.jpeg
    188,6 KB · Görüntüleme: 200
  • IMG_4088.jpeg
    IMG_4088.jpeg
    140,1 KB · Görüntüleme: 194
  • Beğen
Reactions: iLk
Kizlar benimde adetim 5 gun gecikti, ovulasyon yaptim bu sekilde cikti, gebelik testi yaptim negatif cikti. Adet olamadim; adet olmadan yumurtlama mi oluyor?

Eklentiler

• C68B3742-E739-4600-B721-22CC5F906019.jpeg
    C68B3742-E739-4600-B721-22CC5F906019.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 138
Kizlar benimde adetim 5 gun gecikti, ovulasyon yaptim bu sekilde cikti, gebelik testi yaptim negatif cikti. Adet olamadim; adet olmadan yumurtlama mi oluyor?
Merhaba, gebelik veya yumurtlama olduğunda T çizgisi C kadar, hatta biraz daha koyu çıkıyor. En son ne zaman yumurtlama olduğunu biliyor musunuz, düzenli takipte misiniz?

Merhaba öncelikle tebrik ederim sizi 🙏🏻 Benimde adetime 8 gün kala ovulasyon testim bu şekil çıktı resim koyacağım bu arada ilk kez ovulasyon testi yaptım sizce bu nedir
Adete sekiz gün kala ovulasyonla gebelik anlaşılıyo mu bilmiyorum canım.. Ben elimde idrar testim olmadığı için ovulasyon denemiştim iki çizgi de çıkmıştı bende ama t çizgi apayrı bi koyuluktaydı o şekilde anlamıştım ben.. Bunu bilemedim yani şimdi....

X