Ovulasyon testi ile gebelik anlaşılır mı?

Adete sekiz gün kala ovulasyonla gebelik anlaşılıyo mu bilmiyorum canım.. Ben elimde idrar testim olmadığı için ovulasyon denemiştim iki çizgi de çıkmıştı bende ama t çizgi apayrı bi koyuluktaydı o şekilde anlamıştım ben.. Bunu bilemedim yani şimdi....
Bugun 6 gün var erken gebelik testimde de çıkmadı sanırım yok bu ay da teşekkür ederm cevabınız işçin

Merhaba öncelikle tebrik ederim sizi 🙏🏻 Benimde adetime 8 gün kala ovulasyon testim bu şekil çıktı resim koyacağım bu arada ilk kez ovulasyon testi yaptım sizce bu nedir
Bu erken gebelik testine benzıyor ovülasyon testleri genelde böyle olmuyor diye biliyorum

Eklentiler

• IMG_20240424_122002.jpg
    IMG_20240424_122002.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 16
12 .gün yumurta çatladı öğünü değerlendirdimyumurtlamanin 6. Günü bugun konu sahibi arkadaşımın da o günlerde koyulaşma olmus maşallah senin kaçıncı günü inşallah güzel sonuç alirsin
İşte benimde bu üç dört aydır döngüm şaştı canım 29 du hep ama geçen ay mesela 34 oldu bugünde 34.gün ilk adet günümün test olmadığı için o zaman yumurtlamam geç mi oldu bilmiyorum kimyasaldır diyede korkuyorum bi kez daha öyle çıktı sonra adet oldum

X