Gebelikde bulantı ve kusma

kızlar 17.haftadayım hala midem bulanıyor toplam 2defa kustum ben ama 6.haftadan beri bulanıyorum bebeğim kız

11 haftalık hamileyim öyle aman aman bi bulantı yaşamadım çok şükür.. sabahları kalktığımda hafif bu bulantı hissediyorum kahvaltı yapınca geçiyo hemen hamd olsun... buda şans olsa gerek :))

BeN 28.hftdamdayim hala bulantim var ve kusuyorum,ama benimki doguma kadar gecmeyecek anladim...

aynen tatlim bende 28 hftdayim kusmalarim biraz azaldi ama bulantim hala var sanirim doguma kadar surecek.bu yuzden cok iyide beslenemiyorum bir suru ilacim var hic faydasi yok malesef bazen yemekden sonra bulantidan bayilacakmisim gibi hissediyorum
cok zor bir durum bazen psikolojimde bozuluyor cok sinir oluyorum bu duruma ama yapacak bisey yok malesef...

aynen tatlim bende 28 hftdayim kusmalarim biraz azaldi ama bulantim hala var sanirim doguma kadar surecek.bu yuzden cok iyide beslenemiyorum bir suru ilacim var hic faydasi yok malesef bazen yemekden sonra bulantidan bayilacakmisim gibi hissediyorum
cok zor bir durum bazen psikolojimde bozuluyor cok sinir oluyorum bu duruma ama yapacak bisey yok malesef...

galiba ben de siizin gibi olucam:KK14:

ben de 9 ay bulancak olanlardan olucam sanırım :KK43:( bu hafta baş ağrılarım da eklendi :KK43:

canım o baş ağrısı sıcaktan oluyor hamilelerde çok sık görülen bişey
bende de olmuştu bir ara

buzluğunda varsa buz torbası koy kafana
yoksa ben buzluktaki bezelye poşetini koymuştum bayagı işe yaramıştı:KK53:

Neyse az kaldi,cogunu yasadik az daha sabredicez sonra bebikler gelecek hayirlisyla...Biz de boyle yasayacakmisiz demekki...artik saglik olsun benim de psikoloji cok yiprandii,sorma!

Bende 8 haftalık gebeyim ve 1 haftadır dayanılmaz bir mide bulantısı ve halsizlikle savaşıyorum.
çok mutsuzum beni bitirdi bu durum ne zaman geçecek bilemiyorum
:KK43:(

Ben de 9. haftamdayım ve aşırı mide bulantıları beni mahvetti. Ne yiyeceğim diye düşünüyorum hergün. Açlıktan karnım gurulduyor ama yiyemiyorum bişey. Bütün kokulardan nefret eder oldum.Psikolojisi bozuluyo insanın ama bebişlerimiz için seve seve katlanıyoruz.yeter ki onlara bişey olmasın.

kızlar geçenlerde tv de bir kadın doğum uzmanı bulantı ve kusmaların genellikle ikinci gebeliklerde olduğunu söyledi. bunu deneyimleyen oldu mu?

Bende 8 haftalık gebeyim ve 1 haftadır dayanılmaz bir mide bulantısı ve halsizlikle savaşıyorum.
çok mutsuzum beni bitirdi bu durum ne zaman geçecek bilemiyorum
:KK43:(

Ben de 9. haftamdayım ve aşırı mide bulantıları beni mahvetti. Ne yiyeceğim diye düşünüyorum hergün. Açlıktan karnım gurulduyor ama yiyemiyorum bişey. Bütün kokulardan nefret eder oldum.Psikolojisi bozuluyo insanın ama bebişlerimiz için seve seve katlanıyoruz.yeter ki onlara bişey olmasın.

kızlar gebelikte her hafta birbirinden farklı oluyor, suan bulantılarınızın tavan yaptığı haftadasınız. benim de oyleudi cok sukur bu hafta daha iyiyim biraz biraz yemek yemeye basladım

kızlar gebelikte her hafta birbirinden farklı oluyor, suan bulantılarınızın tavan yaptığı haftadasınız. benim de oyleudi cok sukur bu hafta daha iyiyim biraz biraz yemek yemeye basladım

Bulantıların tavan yaptığı haftadasınız (9.hafta) demişsiniz. O zaman Eyvah diyorum çünkü 6.haftayım ve yemek falan yiyemiyorum akşamları sadece 1 kase çorba oda zorla aç geziyorum anlayacağınız :KK14:
Ama bişey fark ettim şekerli naneli sakız çiğnemek mide bulantısını bastırıyor en azından bende böyle denemeye değer :emir_bebek:

Bulantıların tavan yaptığı haftadasınız (9.hafta) demişsiniz. O zaman Eyvah diyorum çünkü 6.haftayım ve yemek falan yiyemiyorum akşamları sadece 1 kase çorba oda zorla aç geziyorum anlayacağınız :KK14:
Ama bişey fark ettim şekerli naneli sakız çiğnemek mide bulantısını bastırıyor en azından bende böyle denemeye değer :emir_bebek:

canım sakızı ben de denedim ama sonradan sakız da kar etmedi direk sakızı gordugumde bulanıyordu midem sartlanmıstım sanırım:S suan yine var ama sukur ki azaldı inş siz de atlatırsınız en kısa zamanda

merhaba benimde ilk hamileligimde basım bile dönmedi ama bu çok agır geciyor hergün mide bulantısı ve kusma uyku agır yaglı yemekler dokunuyor çok kötüyüm tek kelimeyle napacagımı bilemiyorum aslında dr bey ilaç verdi bulantı için ama kullanmak istemedim bakalım gecer inşallah 1 ay daha dişimizi sıkıcaz:KK43:

slm kızlar benimde ilk hamileliğim ve 10. hafta içindeyim 12 senelikde evliyim geç geldi anlayacağınız bugün inanılmaz bir başdönmesi yaşıyorum mide bulantısıda bu hafta arttı allah hepimize sabır versin

slm kızlar benimde ilk hamileliğim ve 10. hafta içindeyim 12 senelikde evliyim geç geldi anlayacağınız bugün inanılmaz bir başdönmesi yaşıyorum mide bulantısıda bu hafta arttı allah hepimize sabır versin

X