Gebelikte Diş Problemleri

IMG_20211220_182616.jpg
bu şekilde kızlar sweetgirlcandy sweetgirlcandy alsem alsem doktor onay vermeden hiçbir kurum yapmiyo maalesef hamilelikte , bişey olmaz ya ben o an calisiyodum eşimi göndermiştim raporu aldırmaya hiç bekletme benim dişler zaten ağzımda kalmamisti hamilelikte 🤣🤣 hiç kalmadi

Eki Görüntüle 2973271 bu şekilde kızlar sweetgirlcandy sweetgirlcandy alsem alsem doktor onay vermeden hiçbir kurum yapmiyo maalesef hamilelikte , bişey olmaz ya ben o an calisiyodum eşimi göndermiştim raporu aldırmaya hiç bekletme benim dişler zaten ağzımda kalmamisti hamilelikte 🤣🤣 hiç kalmadi
Teşekkür ederim canım. 🙏🏻
Yok ondan değil. Emzirirken diş kaybı çok yaşanıyor. Bebek resmen iliğini kemiğini sömürüyor. 😂
Üzdü bi miktar 🥲
Bugun 18 günlük olmuşuz kanal tedavili bir disim vardı , dün dişin hepsi döküldü birtek kanal tedavili demir.parcasi var 🤣 dış olan kemikte demek bundanmis
🥴

Özelde bir Kliniği aradım. Bir dolgu 480 lira olmuş arkadaşlar. Ufacık, minicik, içi dolu turşucuk bir dolgu dört yüz seksen te le 🤦🏻‍♀️ Bırakayım da kendiliğinden kopsun dişim bari 🤷🏻‍♀️

Doktor rapor kağıdı yaziyo size atayım aynısi olacak canım 🥰

Eki Görüntüle 2973271 bu şekilde kızlar sweetgirlcandy sweetgirlcandy alsem alsem doktor onay vermeden hiçbir kurum yapmiyo maalesef hamilelikte , bişey olmaz ya ben o an calisiyodum eşimi göndermiştim raporu aldırmaya hiç bekletme benim dişler zaten ağzımda kalmamisti hamilelikte 🤣🤣 hiç kalmadi
Teşekkür ederim canım benim 🤗

alsem alsem senin anestesiz olacak demi. O zaman belki gerek olmaz rapora ama bilemiyorum tabi

Özelde bir Kliniği aradım. Bir dolgu 480 lira olmuş arkadaşlar. Ufacık, minicik, içi dolu turşucuk bir dolgu dört yüz seksen te le 🤦🏻‍♀️ Bırakayım da kendiliğinden kopsun dişim bari 🤷🏻‍♀️
Maşallah ya uçtu gitti resmen onlar bile. Tut çek en iyisi🤭

Teşekkür ederim canım benim 🤗

alsem alsem senin anestesiz olacak demi. O zaman belki gerek olmaz rapora ama bilemiyorum tabi
Anestezisiz olur canım çünkü diş zaten kanal tedavili. kökü ağrıyor şimdilik sanırım. Sabah doktor sertçe vurduğunda bir ağrım yoktu. Nasıl ki denemek için yemek yedim o tarafla o zaman sızladı biraz. Kliniği aradım, rapora gerek yok doktoruna telefonla bile sorsan yeter dediler.

Valla ben Erzurum da 850 ye yaptırdım dolguyu düşün bence ora daha uygun bekletme devlet zaten yapmıyo napacan 😔

Anestezisiz olur canım çünkü diş zaten kanal tedavili. kökü ağrıyor şimdilik sanırım. Sabah doktor sertçe vurduğunda bir ağrım yoktu. Nasıl ki denemek için yemek yedim o tarafla o zaman sızladı biraz. Kliniği aradım, rapora gerek yok doktoruna telefonla bile sorsan yeter dediler.
Zaten lokal anestezi ile yapıyorlar . Kız hamile olduğunu görünce hiçbir dişçi yanasmiyo öcü gibi 🤣 çünkü bizim heyecanlanıp bişey olmasından korkuyolar . Ben 3 seans gittim hiçbirinde heyecanlanmadim

Ben artık dayanamadım 32.haftamdanve dayanamıyorum gebeyim bu bebege daha cok zarar veriyor dedim acilden girip. Ertesi gun poliklinik kadin dogum kontrol etti ve izin verdi bir sakinca yoktur diye. Celik yelek giydirdiler ve rontgen cektiler disime gecici kanal yapıldida kurtuldum valla. Ben Ankaradayim Hacettepe Hastanesi yapti. Üniversite hastaneleri dis bolumleri daha yapici bu konuda canim. Ha bu arada eczaneden gebelik için adrenalin icermeyen igne aldirip vurdular uyusturmak icin

İyiymiş o zaman
Gerçekten ya Ama bi şey diyemiyorum insanlara da. avro olmuş 20 lira, dolar olmuş 18… diş malzemeleri de kurla alınan şeyler sanırım. Ne diyim, herkes haklı 🤷🏻‍♀️
Bizim burda pandemiden beri öyle devlet bakmıyor kimseye herkes özele yönelince fiyatlar arttı. Yazın kanal tedavisi 600 liraydı burda. Şimdi uçmuştur

Ben artık dayanamadım 32.haftamdanve dayanamıyorum gebeyim bu bebege daha cok zarar veriyor dedim acilden girip. Ertesi gun poliklinik kadin dogum kontrol etti ve izin verdi bir sakinca yoktur diye. Celik yelek giydirdiler ve rontgen cektiler disime gecici kanal yapıldida kurtuldum valla. Ben Ankaradayim Hacettepe Hastanesi yapti. Üniversite hastaneleri dis bolumleri daha yapici bu konuda canim. Ha bu arada eczaneden gebelik için adrenalin icermeyen igne aldirip vurdular uyusturmak icin
Bana üniversite hastanesi uzak, yani başka ilde. Ona da 1 kez muayene, 1 kez tedavi, 1 kez kontrol cart curt en az 2-3 kez gitmek gerekir. özeli de aradım bu akşam, 480 TL dedi bi dolguya. Yarın devlete bir daha gidicem. 🙄

Güncelleme yapmak istiyorum: bugün gebe okuluna gitmiştim hastaneye, şansımı bir kez daha denemek istedim diş hastanesinde. Bekleyeni pek olmayan bir diş doktorunun kapısını tıklatıp durumumu anlattım, Allah razı olsun ondan, hamile olduğumu görünce ikiletmeden beni içeri alıp 10 dkda dişime kalıcı dolgu yaptı. Böyle iyi insanlar da var hayatta. Allah gerçekten ne muradı varsa versin. işi gücü rast gitsin 🤲🏻

X