gebelikte ilişki sonrası kanama :( ağlıyorum çok

16 hafta bizede yasakti bir kre korktum ve hala cinselligin otesine gitmiyorum korkuyorum sakin ol onemli bisi degildir ins

kızlar 12 haftalık hamileyim ilişki sonrası 1 2 damla pembemsi gbi bişey kan vardı cok korkuyorum bebegime zarar gelmiş midir ?

Canım konu eski ama bişey oldu mu acaba? Bende 12 haftadayım ve ilişki sonrası kanamam oldu. Normal mı dra gitmeli miyim hemen? Kimisi normal diyor bilemedim hemen progestan aldım daha önce dr vermişti o iyi gelmişti

Kötü birşey olmamıştır eğer kanamanız kesildiyse.
Fakat temkinli olmanızda fayda var, eğer çok dert ettiyseniz de kendi doktorunuz haricinde de bir doktora muayene olabilirsiniz, size gerekli şekilde bir bilgi muhakkak verecektir.

Her hamilelik bir değildir ama genelde ilk 3 ay dikkat edilmesi tavsiye edilir.
Cinsellik önerilmez.

Kötü birşey olmamıştır eğer kanamanız kesildiyse.
Fakat temkinli olmanızda fayda var, eğer çok dert ettiyseniz de kendi doktorunuz haricinde de bir doktora muayene olabilirsiniz, size gerekli şekilde bir bilgi muhakkak verecektir.

Her hamilelik bir değildir ama genelde ilk 3 ay dikkat edilmesi tavsiye edilir.
Cinsellik önerilmez.

Çok teşekkürler kanamam kesildi yani kanama da denilemez bir damla kadar pembe bir lekeydi.
Tekrar olursa acile gidicem

Merhabalar çok olmuş anan yazalı bende 27 haftalık hanşleyim bu sabah eşimle 5 sularından ilişkiye girdik ve saat 12 de doktor kontrolüne gittim herşeyin yolunda olduğunu bir sakınca olmadığını söyledi ama akşam eve geldim 7 gibi 3 damla kadar bir kanama gördüm peçeteye sildiğimde sizce neden olmuş olabilir bebeğim oynuyor ama korkuyorum

X