gebelikte miyomu olan var mı?

Merhaba
Aşılama için doktora gittiğimde 1.5 cm miyom olduğunu diger doktora soylerken duydum. Sorduğumda, duymasaniz soylemezdim çok önemsiz dedi. Tedaviye başladı, hormon ilacı ve iğnesi kullanirken devamli buyudu mu diye sordum. Buyumedi dedi.
Şimdi 8 haftalık hamileyim. Rahmin içinde demişti. Rahim buyudukce buyuyebilir ama pek buyuyen cinse benzemiyor dedi. Ne olacak bu şekilde, bebek büyüyünce miyomlar kontrolden çıkarsa?

Bu mesajimin devami olarak yazıyorum. Miyomu en son 12.haftada 2.4 cm olarak ölçtü doktor. Önemsiz dedi. Simdi 24.haftadayim, 12den sonraki hic bir kontrolde goremedik. Ya küçüldü ya da bebeğin arkasına saklandı. Hic kanamam olmadı. Icinizi ferah tutun

Merhaba benim de en büyüğü 2cm'lik 3 tane miyom hamileliğimden önce tespit edilmişti, kaçıncı haftaydı hatırlamıyorum, doktor hala 2 cm dedi, takip edicez yapıcak bir şey yok dedi. Şu an 21 haftalık hamileyim, dün göbek deliğimin üst tarafında ağrı hissettim acaba miyomlar büyürken ağrı yapar mı?

Görürmüsünüz msjımı bilmiyorum ama bende 8 haftalık k gebeyim kanamalarım oluyo miyonum var 8 cm bi tane daha miyon cıkmış kac cm bilmiyorum o kadar yoruldumki... 6 ay öncede 9 haftülık bi bebeğimin kalbi durdu miyomdanmı bilmiyorum ben bu miyomu napiyim yaşım 25 bişeye üzüldügüm an saniyesine kanamam başlıyo

Merhaba, Bende şuan 8 haftalık hamileyim. 7,5 cm. miyomla hamile kaldım. şuan daha da büyüdü 9 cm. civarı. Benimde rahim dışında. Rahim ön duvarda olduğunu söylüyor doktorlar. 3-4 farklı doktora gittim. Hepside pek önemli değil dedi. Sadece ağrı yapar dediler. Şuana kadar bir sorun yaşamadım çok şükür. İnşallah böyle devam eder. Her şey Allah'ın takdiri fazla kafanıza takmayın. Allah nasip ettiyse eğer hiçbir şey engel olmaz. ben böyle düşünüyorum. Hamile kalmadan önce çok endişeliydim. Fakat doktorlar sağ olsun endişemi giderdi.. Allah herkese hayırlı,sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah...
Merhaba uzerınden yıllar gecmıs ama benımde 7 cnm rahım dısı mıyomum var amalıuatmı olsam hamıle mı kalsam kararsızım.Agrı yaptımı acaba

Merhaba uzerınden yıllar gecmıs ama benımde 7 cnm rahım dısı mıyomum var amalıuatmı olsam hamıle mı kalsam kararsızım.Agrı yaptımı acaba
Siz hangi şehirdesiniz benim bebegimin kalbi durdu kürtaj oldum kaybettim malesef biriniz9 haftalıktı bitaneside 6 haftalık

X